София - Студентски град

  • 20 629
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мдааа, пораснаха ни децата.
И аз съм си хранила синковците от кухнята на 69та, харесваше им, а и после там ходиха на ясла.


Мдааа, така е? ЕлиТ извинявай ама гледам, че имаш малко по голям син от моя, предполагам, че е втори клас, а къде учи? Моят е първолак и е в 55-то! Hug

# 256
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
В 11то, в Дианабад, за 55то не се класирахме миналата година.
Обаче пък съм доволна. Нямах никакви впечатления, а класната излезе желязна Simple Smile

# 257
  • София,
  • Мнения: 4 267
А супер, много се радвам! Това ми е любимото училище на мен, но неможахме да постигнем консенсус с мъж ми по въпроса, та затова е в 55- то. Още повече, че там го приеха и то с много добър резултат, а аз бях и все още съм силно резервирана към училището, директорката и персонала. Добре, че госпожата която ни се падна е нова, за първа година преподава в това училище и много ми допадна. Бяхме подали и за 11, но в крайна сметка го записа мъжо в 55 - то, най вече заради занималнята, че и тя е с английски. Иначе на моята приятелка момченцето и сега е в 11. А и на една друга момиченцето и са доволни. Само от занималнята, май не са, че били много деца и е пълна анархия, не им се обръща достатъчно внимание, та после пишат и домашни в къщи. Аз смятам сега да го водя моя на уроците по латино дето ги провеждат в 11, че той танцува три години към същата школа в детската градина. А малкия в коя ДГ е? МОя завърши в Слънчице № 79. НО мисля ако давам малката на ясла да започнем от 69.

# 258
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
И двамата бяха в 69та. Големия продължи в 16та. Малкия изкара 1 месец в 12 в Мусагеница, но като отвориха нова група в 16а и се класира за там (сега при последните класирания). Та от 1 октомври е вече във филиала на 16та. Ще видим.

# 259
  • София,
  • Мнения: 4 267
 newsm78 къде е този филиал на 16.

# 260
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
В ниското тяло на А вход на 41 блок. има един пясъчник само за площадка, ама.

# 261
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 ConfusedФилиала е кофти,а при кои госпови ще е?

# 262
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
При нови госпожи. Още не съм ги виждала, защото баща му го води и взема.
Радо беше предучилищна във филиала. Само дето площадка няма, иначе беше добре.

# 263
  • Мнения: 1 380
sladkish4e ама ти сега взимаш ли от държавната кухня. Аз септември два пъти ходих до там и то към края на месеца и ми казаха, че не дават вече храна от там, а чакат да се направи ремонта на новото помещение и тогава ще има детска кухня. Ти сега от къде взимаш храна - от Бебона ли? newsm78
Не съм взимала от държавната въобще. Аз в Дървеница живея, и от един детски магазин "Патенце" взимам.

# 264
  • София,
  • Мнения: 4 267
sladkish4e ама ти сега взимаш ли от държавната кухня. Аз септември два пъти ходих до там и то към края на месеца и ми казаха, че не дават вече храна от там, а чакат да се направи ремонта на новото помещение и тогава ще има детска кухня. Ти сега от къде взимаш храна - от Бебона ли? newsm78
Не съм взимала от държавната въобще. Аз в Дървеница живея, и от един детски магазин "Патенце" взимам.

ДА разбирам, обаче аз днес поразпитах и наистина е така, в момента давали кухня от там, но само когато си я заявиш с доставката, а това не е правилно, явно искат да печелят повече - кожодери! #Cussing out А иначе твърдят, ч ене дават вече кухня оттам, че ще правят ремонт на новото помещение. Хм ще я видим тая работа. А вие колко сте големи, май сте колкото нас, а каква кухня взимате, нашата в момента е на МАма Люси.

# 265
  • Мнения: 33
Здравейте и от нас  Simple Smile
И ние в края на месеца се нанасяме в студенски град.Сега бебунчо е на 6 месеца но и аз мисля да я запиша на детска кухня към 8 месеца.Затова ще следя темата   chef

# 266
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Къде в Студентски град ще сте?

# 267
  • Мнения: 33
Къде в Студентски град ще сте?
Зад зала Христо Ботев - последната кооперация преди резиденциите. Ще се радвам да се запознаем и да разхождаме децата заедно - Вие май сте голяма банда тук от форума. Къде се разхождате?

# 268
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
И двамата бяха в 69та. Големия продължи в 16та. Малкия изкара 1 месец в 12 в Мусагеница, но като отвориха нова група в 16а и се класира за там (сега при последните класирания). Та от 1 октомври е вече във филиала на 16та. Ще видим.

И да не се засечем в 12  Crossing Arms Коя група бяхте? Хареса ли ви? На мен - повече, отколкото в 16, признавам си без бой.

# 269
  • Мнения: 1 380
Dundurela, Kaл е на 1 година и 2 месеца.Ами аз пробвах на Хер бебе-яде я, обаче трябва всеки ден да взимам, а манджата я изяжда за 2 дни, и така половината храна за седмицата я изхвърлям.....
На Ози пробвах обаче не я яде, та взимам през ден на Мама Люси.
Хич не ми харесва тази кухня, всичко е пасирано и е като за 6 месечни бебета, кога яде, кога не, обаче я взимам, за  да съм сигурна, че ще има нещо в хладилника, ако случайно реши да хапне.....

Общи условия

Активация на акаунт