какъв прах за пране?

  • 1 657
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В началото използвах ТЕО бебе. Изпира отлично и избелва от слънцето при сушенето на дрешките. В началото всичко перях на ръка, защото за пералня трябват доста дрешки, но по-късно започнах да купувам Силан сенситив (с бебето).Пера на ръка и в пералня според случая, ако пера наши  дрехи с пералнята слагам и дрехите и на детето, като добавям и Силан (за бебе).

# 16
  • Мнения: 1 410
В пералнята с Тео бебе!

# 17
  • Мнения: 134
Пера с Тео бебе в пералнята от самото начало ,ако има петна по дрехите ги натърквам със сапун за петна и в пералнята изпират се много добре. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 311
Пера изключително и само в пералнята с т.нар. израелски прах. Много съм доволна- мирише много хубаво и е концентрат. Слага се само една супена лъжица за цяла пералня.

# 19
  • Мнения: 423
Пера всичко в пералнята. Използвам прах за пране Тео бебе и съм много доволна. Изпира добре.

# 20
  • Мнения: 2 255
От самото начало в пералня, първо със Сано, но ми се струва, че го поразвалиха и минах на Тео бебе

# 21
  • Мнения: 641
За прах - перях с Персил, но нещо не съм доволна напоследък ще го сменям, още се чудя с какъв newsm78... Иначе всичко пера в пералнята с допълнително изплакване.

# 22
  • Мнения: 102
До сега съм прала само съсъ Сано, но наистина не изпира добре - особено сега пюретата.. Confused Ще си взема Тео да го пробвам щом толкова много майки го ползвате и сте доволни!

# 23
  • Мнения: 207
Сано Максима + бял омекотител сензитив на Сано.
Няма по хубаво ухание за бебешки дрешки.Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 9
Аз отначало перях на ръкас израелския течен прах - Сано, много съм доволна и мирише много хубаво. Аромата е много траен и приятен. Подчертавам на течния препарат, който струва 18 лв.! Но тъй като е доста скъп сега минах на Тео Бебе 2в1. Добре изпира, без петната от поретата! Но според нашия татко не мирише на бебе, както пишат някои, а мирише на домашен сапун - леко неприятно! Сега съм на компромисен вариант - прах за пране Тео и омекотител на Сано!

# 25
  • Мнения: 106
Първият месец перях на ръка със сапун"Тео бебе", след това в пералнята с прах "Тео бебе". За сега съм доволна.

# 26
  • Мнения: 607
Първия месец на ръка с Тео бебе.После в пералнята-пак с Тео бебе или Сано максима.

# 27
  • Мнения: 379
Тео бебе в перанята, доволна съм Laughing

# 28
  • Мнения: 5 391
Аз ще пробвам със Сано Peace

# 29
  • Мнения: 46
Пера дрехите с Тео беби и съм много доволна . Не виждам смисъл да се пере на ръка след като пералнята го прави по-добре!!!

Общи условия

Активация на акаунт