Как се справяте с плача на децата в яслата?

  • 1 263
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
Да се похваля, днес сутринта рев,тръшкане от вкъщи, не искам да ходя, не искам тати да ме дава на лелката и т.н. Така продължи и в колата и на последната пряка вика: Айде тате, по бързо! Викам за къде бързаш, а тя за градината. Слезе от колата и подтичвайки влезе. От там един здрав рев 5 мин.и до там.  Взех за весела, щастлива тичаща към мен: мамо,мамо, виж какво папам...... Peace

# 16
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Моя син рева цели 3 месеца, като го успокояха и млъквал, се залепвал или за лелята или за сестрата и не се отделял от нея. След 3 месеца, като реши че вече си е на мястото не сварвахме да обуваме пантофите, не си тръгваше като отивах да го вземам, побъркваше с лудориите си персонала.
Така че всичко е въпрос на търпение!
Ето твоето детенце явно бързо ще се адаптира и ще му хареса там!

Успех!

# 17
  • Мнения: 7 391

но хем ми се иска, хем не ми стиска. Не съм притисната да почвам работа, за да бързам да го давам, затова си мисля, струва ли си? Да го дам ли и защо, след като най-вероятно няма да почна работа.Поне не и веднага?  Thinking

По принцип съм преедвидила яслата за септември.Тогава сина ми ще е на две години. Н
          Ами като не си притисната от обстоятелствата от чии зор ще го даваш сега,а няма и две години.Дай го на септември,но преди това го разходи до яслата- нека види как играят децата,да свикне с това,че има деца ,които са тук докато мама и татко ги няма.А за хапането,щипането и т.н. случва се ,но не е задължително.Нали и другите са деца?Не значи,че всички са отишли там за да хапят. щипят и т.н.Това звучи несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт