Сладкарничка за книги - тема 49

  • 21 460
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 899
Аз съм ЗА 4-ти  Rolling Eyes
Миленце  Hug Hug Hug
Колкото и на пръсти да се промъкваш, все ще ти се зарадвам  Heart Eyes

# 481
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Нези, Кали  Heart Eyes

На Албена бяхме, на хотел Боряна. Много ни е хубаво там. На самото море, няма пешеходна алея с преминаващи, толкова е спокойно, надигаш се от леглото и виждаш морето. Щерката не можа да се нарадва на татко си - по беше едно гмуркане, едно хвърляне, салта, гоненици...

# 482
  • На високо
  • Мнения: 824
ДД, дружина Grinning!
Миле, добре дошла! Hug
Маришка, чуден подарък ти е спретнала Лоренка! И да оставиш бисквитки и за Гушко, ей!
Нели, зърнах книжките ти от библиотеката в другата тема. Интересни са! И аз все се каня на Троая в нашата библиотека и все го отлагам за друг път. От него съм чела само трилогията за Ейглетиерови и то няколкократно през годините. Много ми е любима. Но тези биографичните му книги нещо ме стъписват. А уж харесвам такива.
Днес пуфтейки сготвих един боб на газовия котлон, който е вън, уж на хлад, но само уж. Както и да е, справих се. Водата в чешмата пак едва тече, сигурно ще спре до час. Аман! Вчера привечер аз, децата и баща ми се разходихме с кучето в гората отсреща. Беше облачно, но страшен задух. Даже "преваля", но капките бяха под брой, не повече от 10. Изключително скромно. А така обичам летните дъждове! И лятото като цяло. Ей го е, август дойде, а след него е есента, после зимата. Не ги харесвам! Сигурно съм била камила в предишния си живот.
Сливке, разсмя ме с  розовата прасковка. Важното е да не си сушена слива или кисела джанка. Щом е цветно, сладко и сочно е ОК  Hug.

# 483
  • София
  • Мнения: 6 210
Дзак! Спите ли? Работите ли?

Може ли да ви замоля да си признаете коя от вас има Трилогията Бьорндал и е склонна да ми я заеме за прочит?  Heart Eyes

# 484
  • Кърджали
  • Мнения: 10 283
Още някой получил изненада. Много приятно.
Бях се влюбила в плажа при устието на р. Велека. Много хубаво местенце. Искам да отидем  там, но раз година със сигурност няма да ме огрее.
Аз цял ден обикалям. Правихме изследвания на Кати. Всичко и е идеално. А що я боли тоз корем никой не казва.
Сега ще събирам багаж че ще ходим малко на гости....

# 485
  • Мнения: 10 698
Дзак! Спите ли? Работите ли?

Може ли да ви замоля да си признаете коя от вас има Трилогията Бьорндал и е склонна да ми я заеме за прочит?  Heart Eyes

Аз си признавам, че я имам, но признавам, че я има и в ел- вариант  Laughing

# 486
  • София
  • Мнения: 6 210
Хм, първо МБ отворих, ама тия хора едно нормално име нямат, братче, отивам да я търся пак. Тенкс, Мижи!

# 487
  • София
  • Мнения: 5 568
Венка, ще ти хареса Бьорндал, надявам се! Hug Аз я четох от библиотеката.

# 488
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Абе, Венка, ошашави ме! Чела я, не я чела!  Mr. Green И аз от библиотеката я взех. Три части са, но в една книга.

Алекс, отдавна ли я боли коремчето госпожицата?

Авлига, и аз й се каня на книгата за Ейглетиерови. А ти с този боб хубаво си се подредила! Само като си помислих и ме заболя корема. Съгласна съм да валне малко, за да не поливам.

# 489
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе, Венка, ошашави ме!
Ми не ми е лесно и на мен, Миле, много често почна да ми се случва  Crazy.
Мижи, удари ми едно рамо, моля те, не мога да я намеря в ел. вариант пустата трилогия!

# 490
  • Мнения: 1 829

Дзак! Спите ли? Работите ли?

Ще ми се, ама правя второто  ooooh!

Тъкмо се връщам от от пожарната, носих едни документи и няма да ви казвам колко хубави мъже видях  Heart Eyes Оплакнах окото  bowuu

# 491
  • Мнения: 10 698
Мижи, удари ми едно рамо, моля те, не мога да я намеря в ел. вариант пустата трилогия!

Има я в МБ. Напиши Трилогия и излиза, но е в пдф

# 492
  • Мнения: 5 405
Хелоу  Hug
Мариш, честит подарък Simple Smile Лоренка те е зарадвала подобаващо Simple Smile
Другарче мое, обици и гривни носиш ли? Grinning

# 493
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси! Намерих я, най-сетне! Интересно, че трябваше да рестартирам програмата..., за да ми приеме критерия за търсене. Както и да е, мирясах  Hug.

# 494
  • Мнения: 10 899
Все по-рядко, Мери.

Алекс, спри й глутена за 2-3 седмици и виж дали продължава да я боли. Другият вариант е да й е зачервено гърлото, гледаха ли го?

Общи условия

Активация на акаунт