След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 177

  • 34 444
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 742
Здравейте, ЛиНки!  Hug Спокойни и приятни почивни дни! Който може да намери прохлада!  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 863
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire писах, писах и се рестартира #Cussing out
 ... хайде отначало...

Ха здравейте пак, мили и прекрасни!  Hug Hug Hug Hug

 Марти, какво си сипала в тази голяма купа на Патрона, или ще трябва да питаме Фидел!?  hahaha hahaha А прохладата я намирам само под климатика Joy Joy Joy
 Лили, радвам се да те видя на клона на чакащите маймунки за нови сериали. Един ли ще е два ли ще се, дано само да не стане от два стола, на земята. Много сме я чели тази приказка, за лъжливото овчарче newsm78 Joy Joy Joy
 Ени, ще си чакаме чинно евет и това е Grinning
 Кати дали е още по стъпките на Патрона newsm78 Grinning

 И като само ще чакаме, да си припомним от къде започна всичко  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 

# 62
  • Мнения: 1 863
 Голяма тишина, но някой може да мине за едно следобедно... Simple Smile



# 63
  • София
  • Мнения: 1 385
 Здравейте и днес, момичета,
Жегата е адска, но няма как, ще я преживеем. Като си помисля, че момиченцето ми е на плюс 10 градуса отколкото е тук, направо ми става хладно. Казах й, че тук е адска жега, а тя казва  "на мен ли го казваш", та чак се засрамих.
Ама наистина аман от оплаквачи. Сега пък самолетите, дето били кръжали над Рожен и щели били да им отрежат главите са им криви. Нали бях там. Децата викаха  са-мо-лет, са-мо-лет. Нали знаете в детската градина как им се радва като ги видят при това високо в небето.  Ама не, ако не се оплачем от нещо ние българите -   няма да сме ние. Все ни е крив самара.  Чудя се ако бяха руски или даже съветски, как щеше да реагира тълпата.
    Аз пък си седя вкъщи на относителен хлад, гледам телевизия и следя темите едновременно и си хапвам студени прасковки.
Пожелавам на всички приятни почивни дни и чакам хубави новини.


                            

# 64
  • София
  • Мнения: 1 385
Да се вдигнеш от някъде, да караш в жегата, да похарчиш куп пари за бензин и за хотел и да започнеш да плачеш, че кебапчетата били криви, че кюфтетата плоски, че чевермето било скъпо, че самолети летяли, че слънце греело, че музиката била силна и не знам още какво ...  Не може да се угоди на тия хора, не можееееее.  Що не си плуят вкъщи пред телевизорите по къси гащи и потници и джапанки, не пият бира и не гледат мачове? Не знам.

# 65
  • Мнения: 1 863
  КетиHug

 не се ядосвай на човешката глупост. Simple Smile Нали знаеш, че винаги има недоволни, защото те са винаги недоволни и от самите себе си и търсят първо негативното, пък другото може и да го пропуснат. Важното е, че на теб ти е било и хубаво. Simple Smile

 А тези, които няма да видят морето тази година като мен, малко вълнички да им пусна  sport027

# 66
  • Мнения: 8 458
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Танче Hug мерси за кафенцето  и чая  smile3521Вече е късно затова аз ще си взема едно чайче така по-лекичко и с две бучки захар  smile3521
Марти Hug ама верно много му голяма чашата на Мурат ,сигурно има някакво готино питие вътре щото яяя какъв се е усмихнал само  smile3521
Кети Hug и на мен ми е чудно какъв  е този негативизъм  newsm78Панайрджийски  кюфтета и кебапчета имало,разни занаяти се показвали ,в смисъл ,че не само музика и танци ,обезмислял  се бил форума и още бла ,бла .бла глупости  smile3511Аз ти вярван на теб ,че е било хубаво  smile3521 сигурно е имало и някоя неуредица ама то това е голямо събитие няма начин  всичко да е в ред  smile3521 важното е че хората са се забавлявали ,имало е хубави неща за гледане и много много хубава българска  музика  smile3521И кой ли знае тия каба гайди като са засвирили колко е било хубаво ,цялата планина се е разтресла и уникалния звук се е чул на длъж и на шир  smile3521

# 67
# 68
  • Мнения: 177
Здравейте, момичета! wavey
Нямам никакво време, затънала съм в толкова голяма тръстика, че скоро излизане няма.
Много новини около Мурат, дано всичко да е истина.
Кети, много ми хареса разказа ти за Рожен, и не се ядосвай, нали знаеш, че винаги ще има недоволни.
Лелееееее, Танче, какво каймаклия кафе си ни сервирала хич не е за изпускане, а в добавка с кафето и клипче.  bouquet

 bdbaloni
nbirthdayЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АЛЕКС! nbirthday
bdbaloni




Весел празник, Алекс!


Спокойна и прохладна нощ на всички!

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 01:41 от Rum2

# 69
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Насладете се на един прохладен и релаксиращ неделен ден!  Hug





# 70
  • Мнения: 8 717
Руми, благодаря ти за пожеланията!  Hug И е редно да почерпя, че "помъдрях" с още една година.  Grinning Да ви е сладко, както казват комшиите!  Grinning












# 71
  • Мнения: 9 777

Честит рожден ден, АЛЕКС! Здраве, сполука и благодат!
Весел и незабравим  празник!







Привет на всички  wavey

Да,Танечка Hug и аз съм от чакащите маймунки- нали съм ЛиН-ка по душа и сърце Heart Eyes

благодаря за клипчето  bouquet   "...очите ти са зелено море..." ееех Two Hearts

Пожелавам ви хубава неделя, а аз бързам да се почерпя със сладоледа, който Алекс ни сервира Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes hahaha hahaha hahaha



# 72
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Алекс,честит рожден ден.

Нека днешния ден бъде много прекрасен за теб.
Много здраве,щастие и много приятели.


# 73
  • Мнения: 2 554


        Добро утро и от мен!


 


 

# 74
  • Мнения: 2 554


            Честит рожден ден, Алекс!

  Пожелавам ти крепко здраве, безкрайно щастие и дълъг живот!

 


 

Общи условия

Активация на акаунт