SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 43 603
А защо не може да му вземе душата? Защото той я освободи ли?

# 721
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Не знам,
Скрит текст:
стори ми се, че опита, но се изненада, че не може и реши да го целуне. Той все пак е избраникът на Бог още от начало. Трябваше да бъде мечът на Майкъл/Михаил.

# 722
  • Мнения: 43 603
Скрит текст:
На мен пък ми се стори, че си просто иска да го сплаши  Mr. Green

# 723
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Според мен тя просто НЕ ИСКАШЕ, не пожела да му вземе душата. Затова предпочете доста по-приятното решение на въпроса - да го целуне.  Също така мисля, че някак си и Дийн не иска или по-скоро не може да я убие. Когато ги обградиха ангелите, първият му инстинкт беше да я защити, дори и тя се изненада. Надявам се да имат някаква по-сериозна връзка, за която още да не знаят. Дано да измислят нещо по- неочаквано и интересно. Страхотен епизод ! Липсваше ми Кас, но пък Краули и маминка много ме забавляват. 

# 724
  • Мнения: 6 459
Не се сдържах и прочетох всичко. Звучи супер интересно. Край! Утре си сядам на д-то и гледам маратонно.

Ох, добре! Ще го поема приема като коледен подарък Whistling .
Завиждаш, че Амара може да го поеме  Joy Joy Joy
Ъхъ Tired ! Целия и докрай. И като гледам даже капчица няма да остави. Ревнувам.

# 725
  • Мнения: 24 462
Ти ревнуваш, представи си Лиса - #Cussing out #2gunfire.
 Joy

# 726
  • Мнения: 43 603
Не се сдържах и прочетох всичко. Звучи супер интересно. Край! Утре си сядам на д-то и гледам маратонно.

Ох, добре! Ще го поема приема като коледен подарък Whistling .
Завиждаш, че Амара може да го поеме  Joy Joy Joy
Ъхъ Tired ! Целия и докрай. И като гледам даже капчица няма да остави. Ревнувам.

 Laughing

Споко, като ти види ника, няма да има очи за друга  Sunglasses

# 727
  • Мнения: 6 459
Нали! Mr. Green



Цалуфка и пляскане - заради тея три неща живея.

# 728
  • Мнения: 43 603
Тъй я. Жени много, но Импалата е една  newsm44

# 729
  • Мнения: 6 459
Мъъррр....
Благодаря Hug

# 730
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
И така, тъй като има месец до новия епизод, направих грешката да се обърна към фенфикшъните  Sick Тук има хора, които са със сериала от началото, предполагам Simple Smile Моля, ако сте чели нещо стойностно, което не включва...
Скрит текст:
контакти от определен нечист Rolling Eyes вид между определени герои, след които никога няма да гледам на сериала по същия начин
, а само чист екшън, братски отношения и мистерия, нека ми го препоръча.
Благодаря предварително Simple Smile

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Кои са героите  Laughing
Аз съм казвала, ама за теб специално- гледам от 2007, тъкмо беше свършил втори сезон. Crazy НО фенфик не съм чела  Laughing

# 732
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Кои са героите  Laughing
Аз съм казвала, ама за теб специално- гледам от 2007, тъкмо беше свършил втори сезон. Crazy НО фенфик не съм чела  Laughing

Ха, няма да споменавам имена Simple Smile Само ще кажа, че си харесвам представата за Кас каквато си е в момента и не искам да си я развалям Simple Smile, а изглежда феновете са луднали да го сватосват с един от главните герои  Stop Просто не съм съгласна Tired Пък ми се чете нещо, за това  Cry

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Кас и Дийн ли  Laughing Laughing

# 734

Общи условия

Активация на акаунт