Преминаване към нови сървъри. Възможни прекъсвания на достъпа до сайта.

  • 22 316
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 072
Мобилната версия изглежда така при мен. В другата тема никой не отговаря, затова го пускам тук. Не се вижда името на автора на поста, всичко подскача.

# 46
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
При прочетено съобщение червеното квадратче с цифра си стои. Изтрих съобщението, продължава да стои.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 209
И аз не получавам известия за нови отговори в темите, за които съм абонирана.

# 48
  • Мнения: 6 314
Благодаря за разбирането и търпението. Благодаря и за докладваните проблеми.
Хората от техническия екип следят постоянно тази тема и темата за въпроси към модераторите и администраторите и обръщат внимание на всеки коментар.
Както писах и в първото мнение на тази тема, още няколко дни се очаква да има прекъсвания и невъзможност за достъп до сайта, неработещи функционалности или проблеми с нормалната работа на някои функции.
Моля, информирайте ни тук за проблемите, които срещате. Вероятно голяма част от тях са/ще бъдат очаквани и екипът ще е подготвен, като бързото им отстраняване е планирано.
Предварително моля за извинение за това, че няма да имаме възможност да отговаряме писмено в темите, но отново подчертавам, че екипът от програмисти и системни администратори следят темите и реагират на всеки сигнал, като всеки от проблемите ще бъде решен (понякога ще изисква изчакване или следване на точно определен ред).

Още веднъж ви благодаря!

# 49
  • Мнения: 28 009
Това са всички надписи, които ми се показаха при опитите ми да вляза в сайта през последния 1 час.

������ � ������ �����: Too many connections
����: /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Subs.php
�����: 2826



Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 1040 Too many connections' in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php:466 Stack trace: #0 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(466): PDOStatement->execute(Array) #1 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(320): DBHStatement->execute(Array) #2 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/classes/GroupMembers.class.php(254): DBH_BASE::fetchColumns('\tSELECT \n\t\t\t\trg...', Array) #3 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php(579): Vis_GroupMembers->getGroupsIdsForMember('169035') #4 /var/www/bg-mamma/public_html/index.php(200): loadUserSettings() #5 /var/www/bg-mamma/public_html/index.php(171): smf_main() #6 {main} thrown in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php on line 466

# 50
  • Мнения: 6 314
Продължаваме работа по цялостната смяна на сървъри и системи.
Както писах в другата тема и известието, очакват се подобни прекъсвания още няколко дни.
Моля, при възникване на такива проблеми или проблеми с дадени функционалности, пишете в нарочната тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=859992.msg31266004#msg31266004

Благодаря и още веднъж се извинявам за причинените неудобства!

# 51
  • Мнения: 495
Mamma, известяването за нови отговори по email ще се възстанови, когато приключи изцяло прехвърлянето?

# 52
  • Мнения: 6 314
Още утре ще обърнем внимание на какво се дължи при някои потребители.
Аз например получавам всички имейл известия.

# 53
  • Мнения: 495
От вчера след обяд до момента не съм получила нито едно известие.
Благодаря, Mamma.

# 54
  • Мнения: 10 874
Не излизат всички потребителски имена на рождениците за деня.
Не ме бива в обясненията и не знам дали ме разбрахте, затова имам скрийншот:
Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 2 491
При мен също се оправи проблема с новите известия. Благодаря!

# 56
  • Мнения: X
Днес 2-3 пъти вече се случва следното - пиша мнение, публикувам го, появява се екрана с последна страница на темата, но мнението го няма. Презареждам страницата, пак го няма. Поглеждам в мненията си в профила, там е, но в темата още го няма. Появява се след 1-2 минути.

Показвам нагледно:

Мнение публикувано в 08:40



липсва в темата в 08:42

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 10:53 от Анонимен

# 57
  • Мнения: 10 651
Днес 2-3 пъти вече се случва следното - пиша мнение, публикувам го, появява се екрана с последна страница на темата, но мнението го няма. Презареждам страницата, пак го няма. Поглеждам в мненията си в профила, там е, но в темата още го няма. Появява се след 1-2 минути.

Поазвам нагледно:

Мнение публикувано в 08:40



липсва в темата в 08:42



Точно щях да пиша по същия проблем.
Имам известие за нов отговор, отивам да го прочета в съответната тема, но там го няма.
Мога да го видя само през профила на потребителя, който го е писал

# 58
  • София
  • Мнения: 28 119
И на мен ми се случи същото. Постът ми ще се появи ли?

Допълвам: Видях, че се е появил.

# 59
  • Мнения: 624
И при мен проблемът е отстранен. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт