Преминаване към нови сървъри. Възможни прекъсвания на достъпа до сайта.

  • 22 326
  • 425
  •   1
Отговори
# 60
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
При получаване на ЛС, след като е видяно и прочетено, все още си седи горе на иконката с писмото, че имам ЛС, а то не е ново вече.

# 61
  • Мнения: 2 752
Тук някои имат проблем с по-късно публикуване на постовете си в темите. При мен случаят е друг и за него вече бях писала преди няколко месеца, но след това изчезна. Днес пак се появи, затова пак съобщавам за него. Става въпрос за това, че след като публикувам мнение в тема, получавам известие за 1 нов отговор в тема, в която пиша. Като кликна на него, се оказва, че това си е моето собствено мнение, току-що написано. Днес ми се случва вече за втори път в две различни теми.

# 62
  • Мнения: 5 776
Това и на мен ми се случва от около месец, от време на време и в различни теми. Понякога не ми отчита и последното прочетено мнение, бутона 'ново' свети, но като го отворя е мнение, което вече съм чела.

# 63
  • Мнения: 35 968
Това и на мен ми се случва от около месец, от време на време и в различни теми. Понякога не ми отчита и последното прочетено мнение, бутона 'ново' свети, но като го отворя е мнение, което вече съм чела.

авторът е редактирал поста си след като сте го прочела, за това свети в розово

# 64
  • Мнения: 4 841
И аз да кажа за разминаването във времето.

Това с публикуването на постовете са го казали вече, случва ми се същото - пиша, публикувам, в общите ми мнения се явява, а в самата тема - след доста време.

Забелязах и обратния вариант. Прочитам последно мнение на потребител Х. Излизам на обща страница, светва ми, че има ново мнение от У. Влизам да чета - ми не, няма го, последното си е пак на Х, което вече съм прочела.

Някакъв въпрос на синхронизация е, явно, но какво напразно цъкане настава, не е истина...

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук някои имат проблем с по-късно публикуване на постовете си в темите. При мен случаят е друг и за него вече бях писала преди няколко месеца, но след това изчезна. Днес пак се появи, затова пак съобщавам за него. Става въпрос за това, че след като публикувам мнение в тема, получавам известие за 1 нов отговор в тема, в която пиша. Като кликна на него, се оказва, че това си е моето собствено мнение, току-що написано. Днес ми се случва вече за втори път в две различни теми.
И на мен ми се случва това. И не е редактирано, понеже в повечето случаи е моето мнение. И сега преди малко ми се случи и другото да не виждам публикуваното ми мнение.

# 66
  • Мнения: 35 968
Да, и на мен ми се случи току-що - с моя последен пост в тази тема.

# 67
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
От вчера след обяд до момента не съм получила нито едно известие.
Благодаря, Mamma.

Абсолютно същото е и при мен.

# 68
  • Мнения: 495
Започнаха да идват  Peace

# 69
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Я, и при мен дойде, но само известието от тази тема! Simple Smile Ами другите!? Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 2 752
И аз да кажа за разминаването във времето.

Това с публикуването на постовете са го казали вече, случва ми се същото - пиша, публикувам, в общите ми мнения се явява, а в самата тема - след доста време.

Забелязах и обратния вариант. Прочитам последно мнение на потребител Х. Излизам на обща страница, светва ми, че има ново мнение от У. Влизам да чета - ми не, няма го, последното си е пак на Х, което вече съм прочела.

Някакъв въпрос на синхронизация е, явно, но какво напразно цъкане настава, не е истина...

Потвърждавам, защото току-що и на мен ми се случи за две различни теми.
И аз мисля, че в синхронизацията е проблемът. Забелязала съм, че в темите времето на публикуване на отделните постове се разминава с времето, което аз съм задала в системата. Веднъж ми го дава според моето време (аз съм задала CET), а след това при следващо влизане в темата ми показва вече българското време на написаните коментари, което е с 1 час напред.
Може би съобщенията идват според едно от тези времена – или на пишещия коментара, или на потребителя (в случая аз), но има явно моменти, в които системата/форумът ги омешва.

# 71
  • Мнения: 31 719
Има някакъв проблем с личните съобщения. Получих едно, отидох си в кутията ,прочетох го, но после като влязох отново седи като непрочетено.

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Аз това от вчера го казвам, продължава същото нещо и днес.

# 73
  • Мнения: 1 612
Има някакъв проблем с личните съобщения. Получих едно, отидох си в кутията ,прочетох го, но после като влязох отново седи като непрочетено.

И на мен непознат за мен потребител ми изпрати 2 еднакви съобщения. Изпратих му съобщение "кой е" 2 пъти, но отговор не получих.

# 74
  • Мнения: 2 045
И от мен никакви мейли от вчера  newsm78

Вече всичко е наред!   bouquet Hug

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 17:28 от Holly Pink

Общи условия

Активация на акаунт