Магията на изтока - тема 42

  • 32 706
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 796
Шош, уплашихме ги пусти преводачи Mr. Green. Появиха се субтитрите за последните два епизода на Napoleon no Mura Grinning.

# 691
  • MJF
  • Мнения: 8 608
 Joy Mr. Green Joy тогава да продължим с мърморенето. Туй до съвършенство го владеем все пак  Wink Hug
 Joy

Never Forever (2007)

Необяснимо нисък рейтинг на този сайт за този добър според мен филм.  Може би само за самия край мога да промърморя, защото е с питанка, пък предпочитам финално всичко да ми е 100% ясно  Simple Smile. Корейската част без да се задълбава , от един дори леко /бегло запознат като мене зрител може да се усети и всичко да е пределно ясно и да няма почуда . Към играта забележки нямам. Даволна съм от филма.

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 21:52 от Шошулчо

# 692
  • Мнения: 6 796
Never Forever го гледах преди време. Не помня дали някой тук или в Спирита го беше споменал. Запомнила съм го като приятен филм. Сега загрявам от къде ми е бил познат David Lee McInnis. Все се чудех като гледах Ирис и Татко Гу защо ми е позната физиономията му.

# 693
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Като изключа Vera Farmiga аз "реагирах" на Jung-woo Ha от тримата главни актьори. Ама не с конкретна роля, а с убеденост че съм го гледала в няколко филма , особено като проверих творческата му био-  Mr. Green. Човека талантлив, "тъче" добре на няколко фронта.

Забравих че "влязох" за това - 2015 Buil Film Awards      2015 Busan International Film Festival’s opening red carpet
Tuon задължително да погледне от първия линк 10-а и 11 -тата снимка - не може да пропуснем големия ни любимец все пак  Naughty.
Тепърва ще проверявам какво съм гледала и какво ще от наградените. Но докато гледах снимките реагирах с позитив на факта - Best Supporting Actress: Moon Jung-hee (Cart). Заслужена според мен награда, защото помня че като гледах си помислих че заслужава адмирации това изпълнение. Сигурно има и други такива попадения, по - скоро  дано.

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 11:44 от Шошулчо

# 694
  • DE
  • Мнения: 9 068
Една новина от сутринта която ме остави така  Shocked
"Picture of Bulgarian pop & alternative rock singer Miryan Kostadinov after his lunch today in Seoul with Mr.Eung Joo Lee, Managing Director, Special Program Production at the second largest TV broadcaster in Korea MBC and Mr.Ahn Chan-ill, Chairman,DelMedia (media contents group). Last night Miryan recorded his participation in the TV show "A Song for You" with DelMedia cooperation with a famous Korean rock group CNBlue to be broadcast on KBS 2 on October 25."

Мирян е участник от предишния фактор БГ. Ще ми е много интересно да видя това сътрудничество.

# 695
  • MJF
  • Мнения: 8 608
дането, значи на на 25 октомври сме в очакване да видим/чуем таз колаборация.

# 696
  • София
  • Мнения: 15 474
Познахте ли я?

# 697
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, да. Предполагам ще е интересно, но зависи кога го дават, тогава са и EMA MTV, а аз ги гледам всяка година. Ако не директно все някой ще го публикува из групите. Това си е събитие за бг. кпоп феновете.

Тайна, това не е ли момче  newsm78 Гледала съм го май, но не мога да се сетя къде.

Гост, видя ли в doramatv.ru видеото на Moon River е от viki и има превод до 15еп. на български  Shocked

# 698
  • MJF
  • Мнения: 8 608
 Stop как не внимавате ! На предишната страница  JoannaMR , понеже е забелязала че тук има зрители на Moon River
Здравейте, дами   bouquet
Виждам, че следите Moon River на чужди езици. На viki.com го превеждат на български веднага след излизане на сериите.
Ето и линк към първа серия: http://www.viki.com/videos/1077861v-moon-river-episode-1
Приятно гледане  Simple Smile

Егати  Crossing Arms, тъкмо се напъвах с лупата да гадая и туй " това не е ли момче  " ме хвърли в тъча. Тайна, жокер ?  Laughing. Ама не още де, нека и другите видят загадката.  search search search като помощ  Laughing, видно че моята не ми трябва, с нея и без нея все не съм познала  Crossing Arms.

# 699
  • София
  • Мнения: 15 474
Скрит текст:

# 700
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Stop как не внимавате ! На предишната страница  JoannaMR , понеже е забелязала че тук има зрители на Moon River
Тя е дала линк към първи еп. с Гост бяхме изгледали до 9. Нямам идея кога ги излъчват, за да следя кога ги превеждат. Одеве случайно забелязах търсейки нещо друго Peace

Тайна, направо нямат нищо общо  Grinning С тия пластики дето се правят на пЛашилА  ooooh!
Разбирам да имат естетически проблем и да го решат така, но в повечето случай се получава гротеска, трудна за гледане. Лично аз имам непоносимост към тази и подобен тип набедени "хубавици", дори в случая преди ми харесва повече от след. Гледам, че е световна тендеция и направо ми призлява  ooooh!

Опитах да погледам още от "Зъби", но единственото което забелязвах е негодната операция на очите на главната. От престараване са ги направили с различен размер  Laughing

# 701
  • MJF
  • Мнения: 8 608
дането,  "Зъби" го видях снощи като разгледах снимките от фестивала и автоматично за теб се сетих. Ами то току съзрях ту на един ту на друг "големия любимец" и се сетих за цялата тема.  Laughing. Опасни сме  Sunglasses, дори и понякога да ни пада кондицията.  Laughing

Сега видях жокера. Е аз като никога да намирам прилики и то съвсем прилично. Като изключа прическата, цвета на косата и различната степен на отвореност на очите нещата си пасват почти съвсем.  Crossing Arms  трябваше да се досетя тоз път.  Naughty лупата е виновна.

# 702
  • BG
  • Мнения: 4 457
дането, дай, моля те линк към епизодите, този на предната стр. за 1 еп. като го отворих въобще не можах да намеря останалите еп  Praynig
във viki много трудно се оправям.
Много ме смая с този Мирян, как ли се е озовал в Корея, и то при Сините, изумена съм направо, но чух едно негово изпълнение you tube, хареса ми.

# 703
  • DE
  • Мнения: 9 068
http://doramatv.ru/moon_river/series1 заповядай, аз гледам тук. Когато стигнеш до видеото от вики, горе в дясно е менюто с езиците, има буквичка и азиатски символ, от падащото меню избираш нужния език.

Мирян е абсолютен чаровник с приятен глас и не големи гласови възможности. Обаче историята познава много не толкова надарени певци с чудесна кариера  Grinning Миналата година бе любимец на публиката, но в къщите на съдиите отпадна. След масирана интернет акция от феновете го върнаха с някакви глупави уговорки, но през цялото време на участието му бе така да се каже репресиран най-вече от Саня(тая е абсолютен некадърник и много неприятна личност, нямам идея как е оцеляла в този бизнес толкова години освен, че е била любовница на когото трябва Crazy  Laughing )

# 704
  • BG
  • Мнения: 4 457
Ясно, дането  bouquet намерих го това меню с езиците, и епизодите ( даже са 16) намерих, чудя се сега да ги гледам ли или да изчакам всички да излязат, започнала съм Heroes, който се оказа интересен от 5-6 еп. нататък и не знам, сега пък много сериали се натрупаха, до 5 съм и на Twenty again, а време пак нямам,  този брадър ми гълта и малкото останало свободно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт