Идеи за подарък :))

  • 2 431
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте БГ-мамчета   bouquet Искам да се допитам до Вас относно едни малки вълнения  Grinning Значи на 24.07 С ММ ми правим 5 години заедно и по този повод искам да избера хубав подарък, но не се сещам за нищо "по-оригинално"... Тази година се роди и нашето съкровище и...Знам ли..Дали да не е свързано и нещо с бебето..? Или пък някаква джаджа (нали все пак е мъж)..Знам, че ще се зарадва на всяко нещо, което направя, но искам тази година наистина да е специално..Някакви идеи за по-нестандартен,специален, забавен подарък?  newsm78

  bouquet  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 829
До какъв бюджет?

Луксозен албум със семейни снимки / звезда с името на детенцето / техника

(техниката не е нещо, което може да бъде определено като специално, но всички мъже я обичат)

# 2
  • Мнения: 31
Зависи какъв е бюджета, лично аз бих подарила романтичен спа уикенд Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 793

Само не това, абсолютна измама е или т.нар. "символичен жест". Плащат се пари за един луксозен сертификат и това е. Цивилни няма как да кръщават звезди, звездите си имат имена по каталог (номер и букви), които се дават официално от Международния Астрономически Съюз (IAU). Частни лица и фирми нямат право да кръщават космически обекти.

И аз съм за уикенд почивка.Simple Smile

# 4
  • Мнения: 349
Скок с парашут, бънджи, гмуркане...
Билет за Формула 1, за европейски футбол-двубой, или какъвто спорт харесва...
Някаква техническа джаджа...
Билет за рок концерт или нещо подобно...
Екскурзия...
Масаж...
Летене във въздушен тунел - http://aerodium.bg/
Картинг...
Нещо свързано с хобито му...
Рафтинг...
Радиоуправляем хеликоптер или друга джаджа - кола, лодка...
Твоя еротична фотосесия при добър фотограф в занаята - по-добре да е жена, за всеки случай  Laughing
Фотосафари и преход: http://photosafaribg.com/

Ти си знаеш човека... Wink

# 5
  • Мнения: X
Намираш някой да гледа детенцето за 1 нощ и водиш твоя мъж на хотел, да се позабавлявате.  Mr. Green
Можеш да му подариш за спомен и някоя плочка с надпис "най - добър съпруг" или нещо подобно, но забавно.

# 6
  • Мнения: 829

Само не това, абсолютна измама е или т.нар. "символичен жест". Плащат се пари за един луксозен сертификат и това е. Цивилни няма как да кръщават звезди, звездите си имат имена по каталог (номер и букви), които се дават официално от Международния Астрономически Съюз (IAU). Частни лица и фирми нямат право да кръщават космически обекти.

И аз съм за уикенд почивка.Simple Smile

Във всеки сайт пише, че реално не купуваш нищо. Плащаш за сертификата. Миналата година подарих звезда на близък и човекът остана много доволен. Зарадва се искрено. Идеята ми е на база личен опит и според мен е хубав подарък. Въпрос на вкус   bouquet

# 7
  • Мнения: 466
Нейна еротична сесия  hahaha

Еротична сесия на фотографката може и да свърши работа  Laughing

# 8
  • Мнения: 349
Доста жени правят еротични снимки и ги подаряват на мъжете си. Това е различното. Иначе с еротични сесии на чужди жени е пълно в нета.  Wink

# 9
  • Мнения: 466
Стига де  Laughing

Да подариш голи твои снимки правени другаде на съпруга си ?

Момичето е на 20 години. Не вярвам да има големи доходи.

Скоро е родила. Колко ли е сексапилна ?

И е с този мъж от 5 години.

Дали ще види нещо ново у нея Mr. Green

# 10
  • Мнения: 349
Една сесия не е толкова скъпа, цената зависи от името на фотографа и от броя кадри. Сега се нарича "будоарна фотография", предимно жени фотографки снимат. И точно добрите фотографи представят женското тяло така, че да се скрият несъвършенствата и да се подчертаят предимствата. Грим, прическа, еротично облекло, правилната поза и поглед, хубава светлина и обстановка - и хоп - нова жена - нови фантазии - нови приключения в семейното ложе.  Wink

П.П. цък  Wink

# 11
  • Мнения: 466
Вярвам ти.

Ама снимка на жена ти да ти разпали фантазията Laughing

И снимката в хола в рамка на стената  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 349
Някои мъже явно се възбуждат, щом върви тази фотография.  Simple Smile
Снимката - в спалнята. А някои мъже може да се фукат и пред приятели с такива снимки, де да знам...
Ето и примери Преди и След. Ти не би ли се зарадвал да видиш жена си с други очи? 

# 13
  • Мнения: 466
Гледам я 15 години.

Ако ще я снима някой гола или по бельо ще съм аз  Laughing

# 14
  • Мнения: 349
С различни очи я гледаш 15 години?  Едва ли.  Laughing
'Начи, ако жена ти цъфне със секси снимки, ще й спретнеш един хубав скендъл вместо един хубав секс?  Laughing

Да, всъщност този подарък не е за всеки, ама авторката си знае човека, тя си избира.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт