Hozier

  • 44 207
  • 235
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 096
Ретро Хози, част I

Знаехте ли, че Хози е бил вокалист на боса нова група в Дъблин?

Вече знаете.  Grinning

Nova Collective - Quick Bossa

# 121
  • UK
  • Мнения: 3 959
Още, още Grinning

# 122
  • Мнения: 3 096
 Flutter

Nova Collective - Closer



и

Tuile

Много е добър и в този жанр. А аз колко обичам боса нова...

# 123
  • Мнения: 3 096
Ретро Хози, част II

2011 г.

Докато учи в Тринити Колидж в Дъблин, Андрю е част от Университетския оркестър.

Кавър на
My body is a cage на Arcade fire, които, от своя страна, са направили кавър на Питър Гейбриъл.

В същото време свири и по местни клубове:

Blood,
Hozier - Blood "Nobody has actually heard of me" Grinning

2012 г.

Trinity Orchestra plays Pink Floyd's 'The Dark Side of the Moon': "Time" and "Breathe (Reprise)"  Heart Eyes




# 124
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох какво е грозно патенце.

Иначе в момента си е в Ирландия и се наслаждава на дъжда. Simple Smile Сега може да си пусне телефона, ако иска, аз обещавам да му се обадя.

# 125
  • Мнения: 9 144

Е как можа да го кажеш, тъкмо му се кефех как прилича на едно гадже от училище,
той беше 10-ти клас, аз 8-ми  Mr. Green

# 126
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абе определено последните 2-3 години добре са му се отразили на външния вид.

# 127
  • Мнения: 3 096
Аз пък повече го харесвам, както е бил - подстриган, избръснат и с бяла риза. Мисля, че по-ясно си личи колко е красив.  Grinning

Скрит текст:

Е как можа да го кажеш, тъкмо му се кефех как прилича на едно гадже от училище,
той беше 10-ти клас, аз 8-ми  Mr. Green

 Laughing  Външно съчетава черти на ММ и бившия ми приятел, направо е удивително. Може би на това се дължи част от сантимента ми към него, но на първо място е музиката. Известно време го слушах, без да знам как изглежда.

Поздравявам ви със Somebody to love   bouquet





Това момче е пяло и Майкъл Джексън.  Laughing И пак е страхотно. Каквото пипне, позлатява го:

Trinity Orchestra - Black or White, Smooth Criminal

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 08:49 от Сонж

# 128
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз първоначално мислех, че е възрастен мъж. Изобщо не го бях поглеждала.

Ама вие всички имате или мъж или бивш който прилича на него. За мен не оставихте.

# 129
  • Мнения: 3 096
Мърми, ей я къде е Ирландия.  Grinning А и там, където си, няма недостиг. Няма да се отказваш.

И аз първо мислех, че е възрастен, а в коментарите в Тубата пишат, че им звучал като възрастен негър.

И така, гледам си клипа на Take me to church, слушам си албума, един ден ми попада това и най-после виждам как изглежда човекът:



Той изглежда по-черничък тук и си викам: Какъв е сега тоя Хозие, испанец ли е, французин ли?
Отивам в Уики и виждам, че е ирландец на 25.

# 130
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен на моменти ми звучи така, точно това си мислех, докато един ден не видях


и оттогава не съм спряла да го гледам Simple Smile

# 131
  • Варна
  • Мнения: 79
Хехеее, страхотни неща сте изнамерили, бре, девойкиии, напълниха ми се ушите, очите , че и душата !
За протокола да отбележа, че съм на 42, в добавка и държавен служител и днес си смених десктопа на служебния компютър  с черно-бяла снимка на наш'то момче от ФБ ... ми то, казано е,никога не е късно да станеш за резил Simple Smile
Продължавайте в същия дух !

# 132
  • Мнения: 3 096
Вал, защо за резил, аз по-скоро бих се усъмнила в хора, които не го харесват. Възрастта няма значение за добрия вкус (и за музика, и за мъже), ето, човекът пее Куин и Пинк Флойд, че и средновековни балади.  Laughing

Дай тук снимката, да я видим.  Grinning

Скрит текст:
И на мен на моменти ми звучи така, точно това си мислех, докато един ден не видях

и оттогава не съм спряла да го гледам Simple Smile
След време ще го пускаме на дечицата, наравно с горепосочените Куин и Пинк Флойд.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 79


Ето Simple Smile Виждат му се хубаво пръстите на ръцете, ама ...да не почвам на тази тема, че съм на работа Simple Smile

# 134
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, пръстите му... Честно, ръцете му и пръстите му са най сексапилната част от него. И гласът... И погледът. Разкошен.

Общи условия

Активация на акаунт