ПОМОРИЕ 2015

  • 33 093
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 52
Здравейте!
Приключиха ли ремонтите в Поморие? Март 2015 улиците бяха разкопани, алеята още се правеше. Какво е положението към днешна дата?
Мерси Simple Smile

# 151
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
Вчера срещнах из фейса рязане на лентички относно приключването на най-големия проект в Поморие.Явно е приключило. newsm78

# 152
  • Мнения: 4 529
Здравейте!
Приключиха ли ремонтите в Поморие? Март 2015 улиците бяха разкопани, алеята още се правеше. Какво е положението към днешна дата?
Мерси Simple Smile

Ремонтите  по водния цикъл приключиха още преди летния сезон. Алеята, която свързва старата и новата част на града също беше  готова и стана любимо място за разходки на поморийци и гости на града - осветена, оборудвана с пейки и украсена с палми  Simple Smile



Открит беше и реновирания кей в центъра до дискотека "Месалина".

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 16:53 от daniela.qnkova

# 153
  • Мнения: 52
Благодаря! Чудесно е станало Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Приключиха ли ремонтите в Поморие? Март 2015 улиците бяха разкопани, алеята още се правеше. Какво е положението към днешна дата?
Мерси Simple Smile

Ремонтите  по водния цикъл приключиха още преди летния сезон. Алеята, която свързва старата и новата част на града също беше  готова и стана любимо място за разходки на поморийци и гости на града - осветена, оборудвана с пейки и украсена с палми  Simple Smile



Открит беше и реновирания кей в центъра до дискотека "Месалина".



Браво за осветлението на алеята, щото през юли още не беше осветена .

# 155
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Прекрасно е станало!Един ден отново ще посетим това градче, защото на нас много ни допада за почивка.  Grinning

# 156
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
И на нас,особенно в неактивния сезон.Прекрасен град и хора.

# 157
  • Мнения: 3
Добър вечер! Ние резервирахме за лято 2016 г. хотел Boutique Rose Gardens Beach & Spa hotel за периода 11-16.07. Моля за мнение. Хотела в стария или в новия град е, добро ли е разположението? Добър ли е хотела? Плажът в близост до него как е? Всякаква информация ще ми бъде полезна, тъй като за първа година ще почиваме в Поморие. Прочетох всички мнения до тук и не  открих нищо за този хотел.

# 158
  • Мнения: 120
В старият град е ,външно много ми харесва но след построяването му наоколо се презастроява като оазис е  Grinning

# 159
  • Мнения: 1 524
Здравейте,може ли да ми препоръчате хотел с изхранване или апартамент в стария град? bouquet

# 160
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
Апартамент Железови,мисля че се казват,до Балнео хотела са.Много сме доволни.Оборудвана кухня,всичко е ОК.Даже сега края на март ще сме там.

# 161
  • Мнения: 892
Здравейте. Тази година ще сме в Поморие. Моля за съвети, защото за първи път ще сме с детенце. Малкият ще е на 7 месеца. Искаме студио/апартамент на нормални цени, да не е много далече от плажа. Предложения?  Къде ще е по-удачно - старият или новият град?

# 162
  • Мнения: 20
Здравейте! За първа година се насочвам към Поморие и търся хотел с all inclusive и близо до плажа. Можете ли да ми препоръчате нещо?

# 163
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Здравейте. Тази година ще сме в Поморие. Моля за съвети, защото за първи път ще сме с детенце. Малкият ще е на 7 месеца. Искаме студио/апартамент на нормални цени, да не е много далече от плажа. Предложения?  Къде ще е по-удачно - старият или новият град?
Старият  Peace

# 164
  • Мнения: 5 060
gawlin, препоръчвам Виа Понтика.
http://www.viaponticaresort.com/bg/
Миналата година търсих тук отзиви, но никой не писа. Въпреки това резервирах там и останахме много доволни.
Ако сте на висок етаж има изглед към плажа, хигиената и обслужването са на много високо ниво, на 50 метра от плажа.
Суитът е от две помещения, с две бани и две тоалетни. В едното има мека мебел с ТВ, масичка, хладилник, кана, а в другото е спалнята, с тоалетка. И от двете се излиза на тераса с маса и столове, прекрасно е.
Спа център, масажи, кални процедури, нищо няма да ви липсва, особено щом търсиш ол инклизув.
Извън хотела обаче, не намерихме вкусна храна, а пообиколихме доста в търсене.
Зависи какво предпочиташ, но и в ол инклузива храната не беше ок - много тесто и колбаси, а аз не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт