ПОМОРИЕ 2015

  • 33 094
  • 166
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 90
Здравейте,
аз съм собственик на ресторант Нептун,който новорегистрираната kpem4i поръчково е оплюла.
Така,реших да пиша,не за да се защитавам,а за изложа обективната истина,която интересно няма нищо общо с описаното от Вас.
1во искам да попитам уважаемата недоволна клиентка,как след толкова много причини не се е оплакала устно и на място,за да реагираме , а се оплаква по форумите?
2ро,свинското със зеле правилно се готви отделно,но не се поднася с пържоли ,а с печен свински джолан.Предполагам правите разлика между пържола и джолан?Освен това,дори печените пържоли не ги овкусяваме с черен пипер,тъй като при нас се хранят много деца,дори и моите собствени две!
Това за обирането от чужди чинии и рязането на месо или каквото и да е и поднасянето им отново,просто ще се въздържа от коментар,понеже меко казано ми звучи налудничаво...Вие така ли правите у вас,как ви е дошло като идея? !!!!
За супата сте права,варят се няколко вида риби,както скумрия,така и сьомга,заедно с костите,също попчета и други бели риби,за да бъде бульона гъст и плътен.Едва ли трябва да Ви обяснявам как се прави рибена чорба.Пак за обирането и връщането в супите - повярвайте ,никой не си връща порцията сьомга  Simple Smile
Не знам също по какъв повод е коментарът Ви за гърците,но ние сме си българи.

Разбирам,че всеки има вкусове,и да,повярвайте ми,и аз най - си обичам готвеното вкъщи,а не по ресторантите,но да се хвърлят целенасочено обиди... пък и мухата в таратора,прекалявате!

Хайде,със здраве и призовавам недоволните да си търсите правата на място,за да е обективно,а не по форумите.

# 122
  • Мнения: 9
По-късно научихме, че с името "Нептун" в Поморие има поне три ресторанта - един на "Крайбрежна", един на ул. "Европа" и още един "Нептун" на ул. "Професор Стоянов" точно срещу Специализираната болница за рехабилитация. Показателно е, че госпожата се е засегнала, при положение че не съм уточнявала улицата и за кой точно ресторант става дума. Също така от нейния пост не се разбира на кой от трите ресторанта тя е собственик.

Нарязаната пържола в готвеното отдавна зеле ни я сервираха в ресторант "Нептун" на "Крайбрежна".

Този на "Европа" не успяхме да го намерим, само го видяхме във Foursquare. Посетихме обаче "Нептун" на ул. "Проф. Стоянов" и там мога да кажа, че храната е отлична! Така че ако госпожата е собственик на един от тези два ресторанта, моля да ме извини.

Що се отнася до това, че съм "новорегистрирана", профилът ми тук е от пет години и половина. А за смисъла от писането във форуми и отзивите в интернет не ми се обяснява изобщо.

Ако искате хубава храна, посетете "Нептун" на "Проф. Стоянов", това е, което мога да кажа.
Здравейте,
аз съм собственик на ресторант Нептун,който... новорегистрираната kpem4i поръчково е оплюла.

# 123
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте майчета и аз да се намърдам в темичката.Това лято и ние ще сме в Поморие, но сме с дете на 1 год.Имате ли представа дали има частна детска куня в района.много сме трудни с яденето, отказва да яде готовите от бурканчета.Не смея от всеки ресторант да му взимам.Някакви идеи, за които ще ви бъда много благодарна.Прекрасен ден на вдички!!!

# 124
  • Мнения: 4 529
Здравейте майчета и аз да се намърдам в темичката.Това лято и ние ще сме в Поморие, но сме с дете на 1 год.Имате ли представа дали има частна детска куня в района.много сме трудни с яденето, отказва да яде готовите от бурканчета.Не смея от всеки ресторант да му взимам.Някакви идеи, за които ще ви бъда много благодарна.Прекрасен ден на вдички!!!

krasi12, има частна детска кухня в Поморие,намира се на ул.Петко Каравелов №3 / Зад супермаркет Мега/.  Вижте  условията за записване тук : http://amamburgas.info/?page_id=54

# 125
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Здравейте, искам да попитам дали в момента има свободни квартири по Крайбрежната или ул."Ахелой", но да е наистина близо до плажа. Звъняхме на много места, но навсякъде УЖ е заето. Най-вероятно ще пътуваме на 22-ри Embarassed двама сме и единственото, което искаме е спалня и в стаята да има климатик  Grinning Надявам се някой да отговори на въпроса ми Hug
П.п. Ако може стаята да е  до 35лв. Blush Hug

b.smile , стана ми интересно  - какво означава " УЖ е заето" ?   Simple Smile  Щом са ви казали, че нямат свободни места, значи наистина нямат. Едва ли някой ,който има свободни стаи, ще отказва резервация.
Но квартири в Поморие има, това е сигурно. Не всички се рекламират в сайтовете. И без резервация бързо ще намерите .   Успех!   Peace

За съжаление и ние сме от потърпевшите, останали с впечатление, че "всичко е заето" е просто фраза, удобна на местните хотелиери (в конкретния случай в Стария град), когато търсиш нощувка за една вечер!?!  ooooh!  Започнахме търсенето две седмици по-рано - по телефон, по е-майл, като се надявахме на цена до 70лв, имахме две възможности, но на доста по-висока цена и решихме да потърсим още, тъй като имаше достатъчно време. Когато останаха 3 дни до предстоящата нощувка напрежението ни нарастна, търсехме нощувка в хотел, не квартира или апартамент, търсенето продължи и на място, бяхме съгласни на всичко, стигнахме до хотели, предлагащи нощувка за 130лв.   ooooh!  В крайна сметка, след доста компромиси от наша страна, наехме тройна стая, в хотел, за 110лв. Нямам представа колко е броя на легловата база в Стария град на Поморие, но след надвечерната ни разходка не останах с впечатление за запълнена такава, да, възможно е хората да ходят там за процедури, лечение, релакс и да си стоят в стаите или СПА-то на хотелите вечер, а не да се разхождат по улиците, знам ли?!   Thinking

# 126
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
Определено за една нощувка са много трудни.

# 127
  • София
  • Мнения: 51
Но това не е само в Поморие, това е навсякъде.Преди две години същото преживяване имахме в Китен и то в слаб сезон.Не мога да разбера какъв е проблема за една вечер, та нали си плащаме за едното приспиване.Имат едни чаршафи да изперат!!!!!!!! #2gunfire

# 128
  • Мнения: 77
Бяхме и вече се върнахме от дълго чаканата ваканция в Поморие. За наше съжаление хванахме трите студени, ветровити и дъждовни дни- петък, събота и неделя до обяд. А служебни ангажименти ни върнаха два дни по-рано. Така успяхме да направим едва три плажа, което ни превръща в разочаровани туристи Simple Smile
Изненадахме се, че "Пастисима", където обикновено се храним, вече има ново име и вероятно собственици, но пак там си хапвахме. Вчера дори имаше хубави големи вълни, в които малката така се налудува, че на връщане към дома спа три часа Simple Smile

# 129
  • Мнения: 209
Ето и моето мнение за курортния град.Върнахме се в неделя,цялата седмица времето беше прекрасно и това е най-хубавото.Като цяло града не ми хареса стар нов град много разпиляна работа.Скъпо е и като храна и като настаняване може би защото е пълно с руснаци.За сравнение ще дам елементарен пример-варената царевица в Поморие е 2лв,в Сл.бряг-1.50лв а в Несебър 1лв?!Плажовете са много но никой не е хубав,може би само този до бунгалата с черния пясък но там е пълна скука за млади хора-няма нито едно капанче или нещо подобно от където да си купиш нещо за хапване.С няколко думи-отидох ,видях,няма да повторя.

# 130
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
За мен Поморие не е скъп град.Яли сме царевица в Созопол и за 2,50 лв.В Приморско също е на 2 лв.Съвсем нормална цена за морето.

# 131
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
Във Варна на градските плажове е 2лв. Joy

# 132
  • Мнения: 3 020
В Приморско варената царевица е 2лв.
Аз за пръв път чувам по морето цена от 1,50-1,00  Shocked никъде не съм го виждала. Даже тук в София при нас царевицата я продават 1,50 лв.

# 133
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
В Обзор в града е 1.50. И като цяло цените са напълно нормални. Е, на плажа може би е била 2 лв, но иначе е под 2 лв. И в Поморие бях, по-скъпо е от Обзор във всяко отношение.

# 134
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
В Обзор в града е 1.50. И като цяло цените са напълно нормални. Е, на плажа може би е била 2 лв, но иначе е под 2 лв. И в Поморие бях, по-скъпо е от Обзор във всяко отношение.
Аз не мога да се съглася, че Поморие е скъп град.Цените например са като в нашия град- В.Търново, може би сме свикнали на такива цени, но и други твърдят, че не е скъп град.Елате да видите в това село Царево какви цени има...сега сме тука. Simple Smile) Царевицата на плажа е 2 лв, в селото е 1,50 лв, люлките са като на други места.Но една дамска чанта тук е към 52-55 лв, където в Търново- скъпарския ни град са по 30-35 лв същите. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт