ЗА или ПРОТИВ ходенето на солариум?

  • 3 335
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм ЗА солариума. Така после много бързо почернявам на плажа, без да изгарям.

# 16
# 17
  • Мнения: 18 542
На мен не ми харесва. През лятото би могло, но през зимата не. Тенът стои някак изкуствено. Става много равномерен, а не като печене на слънце.

# 18
  • Мнения: 667
ПРОТИВ!
Малко материал тук. Има и хубави линкове в тази тема.

# 19
  • Мнения: 3 537
За лятото -да,иначе не

# 20
  • Мнения: 5 103
Ако не е прекалено ходенето на солариум съм ЗА, аз също попринцип хода.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 477
Определено съм против и не веднъж съм го заявявала! Naughty
Много си обичам бялата кожа!
И правя всичко за нея.
Но да я съсипвам- о, не! Stop

# 22
  • Мнения: 339
Харесвам хубавия тен, но си имам и опасенията  Wink Ходила съм един единствен път и ми се стори много клаустрофобично на всичкото отгоре   Sunglasses Тя красотата си иска жертвите, разбира се, но мотивацията ми засега не стига Wink

# 23
  • Мнения: 4 473
От има - няма година време се каня да отида, още не съм. Що се помотвам не мога да ви кажа, но определено мечтая за тен (и аз съм много бяла, чак прозира кожата ми)и когато не мога да го придобия на плажа, където най-обичам - ще се възползвам от алтернативата солариум.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
опция номер 3 - имам своите опасения
Peace

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Зимата не ходя, но пролетта е добре да се направи тен.После като започнем да се разголваме мисля,че изглежда по-хубаво.Може би защото много ми харесват хора с матова кожа.
И на плажа няма да съм много беличка.
Но сега не мога да ходя, защото съм бременна.

# 26
# 27
  • Мнения: 803
Ходих на солариум преди няколко години (преди абитуриентския ми бал), защото кожата ми е мнооогооо бяла. Лошото беше, че коремът ми почерня почти веднага, а краката ми останаха белички. Но може би причината е, че не ходих повече от 4 пъти.
Както и да е. По принцип съм "За" солариума, искам след 1 месец пак да тръгна, но съм малко неориентирана, а виждам, че тук има доста мацки, които ходят, и бих ви помолила да дадете малко отзиви за хубави места, цени и каквото ви хрумне.
Мерси много!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 645
Отговорих с Не одобрявам,но ще се конкретизирам.
В ходенето на солариум от време на време няма нищо лошо.Например за да направите лек тен за да не изгорите лятото на плажа или след това за поддържането и съхраняването на тена за известно време.Което според мен е в границите на веднъж седмично и не целогодишно.Ние имахме солариум,но когато направихме детската стая не остана място за него и го дадохме на свекърва ми.Сега имаме място,но се въздържам да си го взема обратно или да си вземем нов за да не се изкушавам.И аз харесвам тена,но тук-в Холандия ми дойде едно наум.Много хора имат и го използват много често....наистина хубав тен ама и вредата се вижда-кожата /на лицето/ въобще не изглежда добре-повехнала,без блясък,състарена и жени по на 30-35 години имат повече бръчки от свекърва ми и майка ми например,които са по на 55.

# 29
  • Мнения: 3 153
ЗА съм, ходя и съм доволна от равномерния тен, който придобивам. А и април месец отиваме на море, та трябва да съм подготвена:)

Общи условия

Активация на акаунт