Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

  • 149 691
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Отдавна не бях чела, та за два дни изчетох пропуснатото  Wink
Гледам, че доста коментирате пилингите ....
Писала съм и в предната тема, правила съм и леки и тежки /трихлороцетна киселина/ пилинги и за съжаление при мен ефект нямаше. Петната ми са от слънцето и от стискане на проклетите пъпки....
Единствено видим ефект имах по-миналата зима, когато правих избелваща мезотерапия.
Сега смятам да повторя процедурите, че имам още доста за изчистване, но ще го комбинирам и с домашна избелваща грижа та да видим ..... Praynig

P.S. Омръзна ми да слагам по един тон фондьотен всеки ден ......

# 691
  • Мнения: 4 429
Спорта го спрях ама смеха ..като те разсмиват можеш ли..Направо си държах устата ,да не се разхиля с глас.Болеше си.Даже яденето първите 2 дни на моменти .С 4 конеца се получи точно правяне на контура на скули и под тях ,като преди това сложи
http://spectro-group.com/categories/one/2/27

# 692
  • Мнения: 166
Чудя се много за мезотерапия около очите. Отзиви в интернет не можах да открия много.

Някоя от вас, дами да си е правила? Доволна ли сте и при кой лекар?

Интересуваме най-вече, защото имам такива торбички под очите, че изглеждам все едно съм супер изморена и недоспала.


Не съм чувала за мезотерапия около очи. Не съм и правила.
За торбички под очите първо изключи някакви бъбречни и други вътрешни проблеми.
Моя приятелка си купува от колаген гуна - ампули - от аптеки Фрамар и си го слага сама под очите. Толкова гладка, бебешка кожа под очи не съм виждала. Та, ако имаш дерматолог, на когото би се доверила и с когото да поприказваш, разпитай го и за колаген.
Иначе, торбички /по принцип/ се коригират с филър, а защо не и с мезотерапия. Peace 

MayyaI, благодаря ти! При мен ги има от толкова години, че имам чувството, че са по наследство - и за това за бъбреците не съм правила изследвания....

Иначе като чета в няколко дерматологични студиа предлагат мезотерапия за под очите, но пък не намирам особено много отзиви от хора, които са ги използвали.

А тези ампули твоята приятелка с каква цел ги слага - бръчки, торбички?

# 693
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Отдавна не бях чела, та за два дни изчетох пропуснатото  Wink
Гледам, че доста коментирате пилингите ....
Писала съм и в предната тема, правила съм и леки и тежки /трихлороцетна киселина/ пилинги и за съжаление при мен ефект нямаше. Петната ми са от слънцето и от стискане на проклетите пъпки....
Единствено видим ефект имах по-миналата зима, когато правих избелваща мезотерапия.
Сега смятам да повторя процедурите, че имам още доста за изчистване, но ще го комбинирам и с домашна избелваща грижа та да видим ..... Praynig

P.S. Омръзна ми да слагам по един тон фондьотен всеки ден ......
Вчера имах среща с една дерматоложка.Тя се опита всячески да ме убеди, че съм за трихлороцетна киселина.До колкото съм чела и от теб разбирам, че тази киселина се използва за средно дълбоки или дълбоки пилинги.Лично аз смятам, че лицето ми не е толкова трагично, за да направя този пилинг.Едва ли не тя и козметичката ме натиснаха насила да си запазя час, дори искаха още в същия ден на консултацията да си направя пилинги.Това беше много грозно за мен.Направо ми казаха "За кога да запишем час?" без да ми дадат време да помисля.По това, което дерматоложката ми описа, че ще се случи с мен намерих тези снимки и съм просто ужасена.Каза ми да не се плаша, че лицето ми на места може да потъмнее от тъмно кафяво до черно като чантата ми... просто не знаех какво да кажа.



Не искам това да се случва с лицето ми и се обадих на козметичката, която ми направи пълвия пилинг повърхностен с гликолова киселина.Този път процентите ще бъдат малко повече , към 35-40%.
Въпроса ми към теб е, мезотерапията беше ли болезнена и имаше ли оток и ако да, колко време?Дерматоложката я попитах за мезотерапия и ми каза, че била болезнена и най-добрия вариант за мен бил химическия пилинг.
Имах чувството, че те искаха на всяка цена да се направя при тях и колкото се може по-скоро.

# 694
  • Мнения: 2 282
Някакой с отзиви за филърите Belotero?

# 695
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Отдавна не бях чела, та за два дни изчетох пропуснатото  Wink
Гледам, че доста коментирате пилингите ....
Писала съм и в предната тема, правила съм и леки и тежки /трихлороцетна киселина/ пилинги и за съжаление при мен ефект нямаше. Петната ми са от слънцето и от стискане на проклетите пъпки....
Единствено видим ефект имах по-миналата зима, когато правих избелваща мезотерапия.
Сега смятам да повторя процедурите, че имам още доста за изчистване, но ще го комбинирам и с домашна избелваща грижа та да видим ..... Praynig

P.S. Омръзна ми да слагам по един тон фондьотен всеки ден ......
Вчера имах среща с една дерматоложка.Тя се опита всячески да ме убеди, че съм за трихлороцетна киселина.До колкото съм чела и от теб разбирам, че тази киселина се използва за средно дълбоки или дълбоки пилинги.Лично аз смятам, че лицето ми не е толкова трагично, за да направя този пилинг.Едва ли не тя и козметичката ме натиснаха насила да си запазя час, дори искаха още в същия ден на консултацията да си направя пилинги.Това беше много грозно за мен.Направо ми казаха "За кога да запишем час?" без да ми дадат време да помисля.По това, което дерматоложката ми описа, че ще се случи с мен намерих тези снимки и съм просто ужасена.Каза ми да не се плаша, че лицето ми на места може да потъмнее от тъмно кафяво до черно като чантата ми... просто не знаех какво да кажа.

Не искам това да се случва с лицето ми и се обадих на козметичката, която ми направи пълвия пилинг повърхностен с гликолова киселина.Този път процентите ще бъдат малко повече , към 35-40%.
Въпроса ми към теб е, мезотерапията беше ли болезнена и имаше ли оток и ако да, колко време?Дерматоложката я попитах за мезотерапия и ми каза, че била болезнена и най-добрия вариант за мен бил химическия пилинг.
Имах чувството, че те искаха на всяка цена да се направя при тях и колкото се може по-скоро.

Наистина ефекта след пилинг с трихлороцетната киселина е подобен т.е. кожата хваща "коричка", бели се доста интензивно и е препоръчително да постоиш няколко дни в къщи. Проблема при мен беше, че при последната процедура ме изгориха и образувах нови петна  #2gunfire
Писала съм в предните теми, пилинга го правих нарочно при дерматолог уж да се предпазя от нескопосани козметички ...... правих го при доц.Казанджиева от Мед.академия ...та госпожата да бърза за някаква конференция ми разказа играта.
Мезотерапията, предполагам си прочела представлява множество убождания в кожата и вкарване на продукт. Болезнено е , но се търпи  Peace Преди процедурата те мажат задължително с лидокаин, то иначе няма как да издържиш. Правих 4 процедури, сега мисля пак да направя 4.
Ако трябва да сравнявам когато слагах ХК в устата ме болеше мнооооого повече Wink

# 696
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
някой да е правил скоро блефаропластика?

# 697
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Чудя се много за мезотерапия около очите. Отзиви в интернет не можах да открия много.

Някоя от вас, дами да си е правила? Доволна ли сте и при кой лекар?

Интересуваме най-вече, защото имам такива торбички под очите, че изглеждам все едно съм супер изморена и недоспала.


Не съм чувала за мезотерапия около очи. Не съм и правила.
За торбички под очите първо изключи някакви бъбречни и други вътрешни проблеми.
Моя приятелка си купува от колаген гуна - ампули - от аптеки Фрамар и си го слага сама под очите. Толкова гладка, бебешка кожа под очи не съм виждала. Та, ако имаш дерматолог, на когото би се доверила и с когото да поприказваш, разпитай го и за колаген.
Иначе, торбички /по принцип/ се коригират с филър, а защо не и с мезотерапия. Peace  

MayyaI, благодаря ти! При мен ги има от толкова години, че имам чувството, че са по наследство - и за това за бъбреците не съм правила изследвания....

Иначе като чета в няколко дерматологични студиа предлагат мезотерапия за под очите, но пък не намирам особено много отзиви от хора, които са ги използвали.

А тези ампули твоята приятелка с каква цел ги слага - бръчки, торбички?


Ако се намаляват или увеличават торбичките под очите значително, има смисъл да се пуснат изследвания.
Ако са си едни и същи, едва ли.
Доколкото ми е известно, мезотерапия се прави на по-големи зони : цяло лице, шия, деколте с цел цялостно освежаване. Така, че не ме учудва, че няма мнения. А и всеки дерматолог си прави разни смески на база ХК за мезото. До каква степен би повлияло на торбички, нямам представа. Peace Доколкото знам филъра за очи е малко по-различен от този за лице. Дерматологът при когото ходя слага под очи реденсити на теосиал. А кои са тези клиники, които предлагат мезотерапия на очи? И пишат ли какви съставки влизат в нея?

Приятелката ми няма торбички, слага колагена с цел превенция на изтъняване на кожата под очите. Странното е, че тя няма нищо общо с медицина или козметика, а нещата й се получават отлично. Peace  


rosinau, не бързай да отхвърляш с лека ръка, пилинга с трихлороцетна киселина. Peace
Приятелката, за която говоря по-горе си прави такъв преди повече от 10 г. Да, в началото е страшно, но ефектът е невероятен после. Естествено, главното е кой го прави. Да не е въпрос само : "да вземем едни пари, пък да става каквото ще..." Имай предвид, че и до сега кожата й е перфектна. При нея обаче, не беше слагано толкова близо до очите. bouquet

# 698
  • Варна
  • Мнения: 892
При мен от мезотерапията нямаше никакъв ефект.Много боли дори с лидокаина.

# 699
  • София
  • Мнения: 4 714
При мен от мезотерапията нямаше никакъв ефект.Много боли дори с лидокаина.

За това казвам : много голямо значение има кой я прави и какво слага вътре. Peace
Е, само мен ли не ме боля и то без лидокаин??? Shocked

# 700
  • Мнения: 4 743
Това от снимките с пилинга е страшно.... Аз гледах и такива клипчета в you tube... Страховито... Аз не бих си го причинила, но и нямам такава нужда... Mr. Green Предполагам и е много болезнено... Още повече, че съм склонна към образуване на петна от слънцето и ефекта може да е по-скоро отрицателен...  
Но домашен пилинг е ОК... Еее петна не може да избели от раз, но кожата става една гладка и мекичка.... Даже 70% плодова киселина е безвредна и може да се прави в домашни условия, но да се прави постепенно и за кратко време, за да няма изгаряния... Другото е много драстично и е за много проблемна кожа с големи дефекти по нея.... Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 4 714
Това от снимките с пилинга е страшно....
Скрит текст:
Аз гледах и такива клипчета в you tube... Страховито... Аз не бих си го причинила, но и нямам такава нужда... Mr. Green Предполагам и е много болезнено... Още повече, че съм склонна към образуване на петна от слънцето и ефекта може да е по-скоро отрицателен...  
Но домашен пилинг е ОК... Еее петна не може да избели от раз, но кожата става една гладка и мекичка.... Даже 70% плодова киселина е безвредна и може да се прави в домашни условия, но да се прави постепенно и за кратко време, за да няма изгаряния...
Другото е много драстично и е за много проблемна кожа с големи дефекти по нея.... Peace

lunna почти всяко нещо, което дава добър резултат е страшно като го гледаш. То и операциите са страшни, ама се правят. За болката, не знам. Всеки различно я понася. Аз никога не съм си правила пилинг - никакъв. Някак не мога да приема, че от това, че епидермисът ми е гладичък и мекичък ще изглеждам като на 12 г. newsm78
А приятелката ми с химическия пилинг нямаше нито много проблемна кожа, нито с големи дефекти по нея. Предполагам, че по онова време е имало само такива пилинги. Peace 

# 702
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Благодаря за всички коментари!

# 703
  • Мнения: 108
Тези снимки са уникални просто   newsm78   Shocked
Аз правя средно дълбок пилинг с такава кисилина и даже с 70% ,но няма нищо подобно!!! Бели се кожата много финно,не забележимо,понеже се маже постоянно с крем и от близо изглежда все едно не си си разнесъл  добре фондьотен с бял цвят.Идеята е кожата да е винаги добре омазнена с кремчето.
Явно наистина има голямо значение кой и как прави пилинга!!!

# 704
  • Мнения: 103
Аз съм правила мезотерапия - Гуна - 6 процедури. Осважаване имаше леко, но петната за които отидох не се повлиха изобщо. Като цяло не бих повторила. Има болка, в начлото не е проблем, но накрая едвам се издържа. Убожданията в околочната зона са достатъчно. Отначало си мислех, че като мине известно време ще се появи някакъв резултат, но поне върху петната не забелязах - дори и 1 процент. Възможно е да не е сложена цяла ампула, не зная. Други проблеми нямам, в околоочната зона като се усмихна ми се появяват линийки, но и там не видях подобрение. Зачервяванията от манипулацията  минават до час. От кремчето Гуна обаче нямам никакви оплаквания. Докато правих тази мезотерапия все се чудих как може да контролирам дали ще ми сложат цялата ампула. Имам много моменти, в които си затваря очите човек, не обвинявам никого, просто се чудя.
Стикерче получих, но какво ме топли, след като не ми реши проблема.

След това правих Филорга / тук убожданията не болят/, 2 процедури, но там ефект въобще не видях. След тази процедура около 2 дни си като нахапан от комари.

Общи условия

Активация на акаунт