ясла Приказен свят - Варна

  • 14 106
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 385
Нищо не са ни давали, и дата не сме уточнявали, само каза като сме готови с изследванията да отиваме. Ама аз първо ще ги занеса този петък, а вече мисля в понеделник да го заведем за пръв път.

# 16
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ние бяхме втора група и съм изключително доволна.Много внимателен и любезен персонал.Яд ме е само,че бяхме полудневно и се притеснявах дали ще имаме проблем със спането в градината,но нямаме.Ако има нещо питайте.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 472
Ние бяхме втора група и съм изключително доволна.Много внимателен и любезен персонал.Яд ме е само,че бяхме полудневно и се притеснявах дали ще имаме проблем със спането в градината,но нямаме.Ако има нещо питайте.

за полудневно ли кандидатствахте? аз се чудех дали не можем да се прехвърлим на половин ден

# 18
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ако са ви приели целодневно по-добре си останете така,а пък като решите си го вземате на обяд.Ние бяхме далечен номер и това ми беше алтернативния вариант.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 385
Днес почнахме ясла Simple Smile Само 1 час, но можеше и повече, малкия много хубаво си играеше на дворчето. Много любезна беше сестрата, която го прие, останах с много приятни впечатления.
Утре ще го заведем вече за закуска и може би ще остане там до обяд, ако всичко е наред Simple Smile
Пожелавам успех на всички стартирали!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Половин час дива истерия и писъци. Не издържах и го взех. Чак на мен ми стана лошо. Сестрат много любезна и внимателна

# 21
  • Варна
  • Мнения: 472
Благодаря за инфото момичета. Ние сме от следващата седмица.
Дали няма вариант да я оставям в началото навън в дворчето, да я водя когато извеждат децата и да ме вижда през оградата?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 385
Eliz, , няма как да ти позволят такова нещо, но ако я водиш към 9, те точно тогава ги извеждат, и ти ще можеш тайничко да си я гледкаш през оградата, както аз направих днес. Играеше си много хубаво с едно камионче, чак не ми се искаше да го вземам още Simple Smile
По принцип няма как да ти позволяват да имаш контакт с нея, докато е вътре, за да не се разстройват другите дечица.

# 23
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета,само да споделя при нас във втора група как беше.Първия ден я заведох след закуска и ми казаха на всеки час да звънкам,но след второто позвъняване ми казаха директно на обяд да отида и да си я взема.На другата сутрин директно за закуска я искаха.Естественно,че много плачеше,в коридора,но като влезе вътре им даваха нещо и всичко е ОК.Само на мен ми беше свита душичката.Позволих си един -два пъти да я погледна през оградата и милата си седеше самичка на пейката,не играеше със никого.Много жално ми стана.Трябва време да се адаптират децата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 472
Към колко се водят сутрин, когато не искаме закуска?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 472
Момичета,само да споделя при нас във втора група как беше.Първия ден я заведох след закуска и ми казаха на всеки час да звънкам,но след второто позвъняване ми казаха директно на обяд да отида и да си я взема.На другата сутрин директно за закуска я искаха.Естественно,че много плачеше,в коридора,но като влезе вътре им даваха нещо и всичко е ОК.Само на мен ми беше свита душичката.Позволих си един -два пъти да я погледна през оградата и милата си седеше самичка на пейката,не играеше със никого.Много жално ми стана.Трябва време да се адаптират децата.

Днес минахме от там. Гледахме едната група през оградата. Някои от децата наистина си играеха, имаше двечки седяха си на пейката кротко. Нямаше нито едно да плаче. Не знам обаче коя група беше. Мислех, че е 4-та. Едната лелка дойде да ни заговори, явно не толерират гледането през оградата. Sad

# 26
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Принципно за закуска отивахме 8.10ч.Незнам до кога им продължава закуската.Принципно е желателно там да закусват със всички деца,изграждат им навици.Относно гледането през оградата не се толерира,защото има вероятност детето да ви види и ще стани страшно травмиращо за него.Предупредиха ни за това дори и в градината.Те си знаят работата,ако има нещо притеснително ще ви прозвънят.Не се съмнявайте.За втора и четвърта група се влиза от страничното входче.Четвърта е на втория етаж,а втора е по естакадата.Градинката на втора е много хубава,точно отзад се пада.Успех момичета и не се стресирайте допълнително.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 472
Благодаря iv.elina.

а градинката на четвърта коя е? отзад с една голяма люлка ли? аз още не съм сигурна в коя група са ни сложили. защо не са направили еднакви площадките? Въпреки, че като се замисля, май не ми се иска да я мисля моята как се катери по тази пързалка. Така, че ще се радвам ако няма такава Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Втори ден днес. Никакви посаци, изкара 3 часа. Прекрасни жени, нямам думи

# 29
  • Варна
  • Мнения: 385
Втори ден и на нас! Заведохме го в 8 без 10, за да закуси там, сам влезе любопиткото и даже не се обърна да ме търси 😂 Казаха, че ще се обадят, и го направиха след като бяха обядвали, и за да не се стресира още от втория ден да спи там, препоръчаха да си го прибера. Беше ял и закуска и обяд, не е плакал въобще, беше със сменена блузка и чист памперс. Нямам думи да опиша колко съм доволна. Харесва ми много, че дават пълна информация, и са много усмихнати!

Общи условия

Активация на акаунт