Пазаруване от Amazon - тема №45

  • 100 035
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз връщах преди празниците с куриер до Германия, казаха, че не им трябва фактурата, аз за всеки случай тикнах единия екземпляр в пакета, заедно с баркода.

За пощенските - снимай/сканирай бележката и им я прати в отговор на е-мейла, с който са ти отговорили или на посочения от тях е-мейл. Аз им я пратих днес и веднага ми върнаха парите. Peace

# 706
  • Мнения: 319
Аз връщах преди празниците с куриер до Германия, казаха, че не им трябва фактурата, аз за всеки случай тикнах единия екземпляр в пакета, заедно с баркода.

За пощенските - снимай/сканирай бележката и им я прати в отговор на е-мейла, с който са ти отговорили или на посочения от тях е-мейл. Аз им я пратих днес и веднага ми върнаха парите. Peace

chockolina, благодаря и на теб  Hug

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Момичета, трябва да купя един апарат за кръвно налягане, но не ми се дават още 5- 6п. за БД. Моля за някоя книжка с която да ми падне доставката за Английския Амазон. Благодаря   bouquet

# 708
  • Мнения: 319
Момичета, трябва да купя един апарат за кръвно налягане, но не ми се дават още 5- 6п. за БД. Моля за някоя книжка с която да ми падне доставката за Английския Амазон. Благодаря   bouquet

За да имаш безплатна доставка с поръчка на книга от английския Амазон, книгата/книгите трябва да са на стойност над 10 паунда, което обезсмисля 'упражнението' за съжаление Tired

# 709
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 708
Аз като връщах до Германия ми пратиха етикет и ми казаха да им изпратя сканирана бележката. Вътре трябваше да сложа една фактура която те ми я пратиха, а не тази с която съм купила продукта.

# 710
  • Мнения: 319
Аз като връщах до Германия ми пратиха етикет и ми казаха да им изпратя сканирана бележката. Вътре трябваше да сложа една фактура която те ми я пратиха, а не тази с която съм купила продукта.
ronicat, bouquet Благодаря много на всички за помощта  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 1 326
Тези дни и аз гледам тенджери. В немския амазон видях тези от лят алуминий. До сега не съм използвала такива  newsm78 .
В Айко също има много хубав комплект на ELO за 90лв. Само не знам до кога ще е такава цената там.  

Съдове от алуминий или металът под покритието да е от алуминий не бих си купила-токсичен е.
Най-добре е да са от неръждаемата стомана.  

Последна редакция: чт, 24 сеп 2015, 19:44 от Bobka

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 4 753
Връщали ли сте нещо на испанския ВИП? Възстановяват ли пощенските разходи?
Получих едни дрехи за дъщеря ми, които ми стават , ужасно уголемени са и искам да ги върна, но при генерирането на етикета ми изписва, че поемат пощенските извън Испания, само ако грешката е тяхна.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 404
Връщали ли сте нещо на испанския ВИП? Възстановяват ли пощенските разходи?
Получих едни дрехи за дъщеря ми, които ми стават , ужасно уголемени са и искам да ги върна, но при генерирането на етикета ми изписва, че поемат пощенските извън Испания, само ако грешката е тяхна.

Връщах една рокля и даже преди това им писах и питах дали възстановяват пощенските. Отговориха, че само ако е дефектно или грешно изпратено. Но после съм почти сигурна, че ми изплатиха около 7 евро  Thinking

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 4 753
И аз им писах за всеки случай, ако решат да бъдат добри ..  И  не съм виновна, че вместо за 8 г. са ми изпратили размер,  ставащ на 28 г .  Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 5 786
Според мен добре намалено Лего за момичета :
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00NGJOOZE/ref=ox_sc_act_image_ … d=A3P5ROKL5A1OLE#
Тук е около 76 лв.

# 716
  • Мнения: 141
Амазонци вдигнаха цени, обаче за който мрази да плаща за доставка има код за испанския BuyVip -AUTUMN10 - за покупка за 50 Е - отстъпка 10 Е, до 08.10.2015. При мен работи... Joy Не моА да слагам Картинки  ooooh!

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 3 670
Скоро връщах тави на GGS.Бяха изключително тънки и на места с петна от ръжда.Въпреки че вината е тяхна,въпреки че предварително ги уведомих,че връщането ще струва 33 лв и те казаха няма проблем,ми върнаха само 7 евро.Това за испанския вип.Не ми се разправяше повече,но вече съм с едно наум

# 718
  • София
  • Мнения: 1 035
   Това е стандартната сума за връщане на пощенски. На мен така ми бяха върнали толкова за едни дънки пратени от тях грешен размер. Писах им пак колко са пощенските и за колко сме се разбрали да ми върнат и веднага се извиниха и ми върнаха остатъка.

# 719
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Скоро връщах тави на GGS.Бяха изключително тънки и на места с петна от ръжда.Въпреки че вината е тяхна,въпреки че предварително ги уведомих,че връщането ще струва 33 лв и те казаха няма проблем,ми върнаха само 7 евро.Това за испанския вип.Не ми се разправяше повече,но вече съм с едно наум
Ау Reni, аз поръчах тенджери на GGS от Испанския вип, да взема да ги отказвам докато не са ги изпратили! Наистина ли са тънки! При тази цена ги отказвам веднага! Между другото реалната цена в сайта е 1300 евро, не знам откъде я измислиха тази 3000 евро. Но на мен и за 300 ми се иска да са качествени де...
За тези става въпрос:
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=ASC95ZI1085ED&asin=B00 … 09R55QR6&fc=1

Общи условия

Активация на акаунт