Калпазан от всякъде!

  • 1 301
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Лелее, аз имам едно - момиче и при това кротичко. Но като станат две... и като ги чета тия постинги, направо се сплашвам  Mr. Green

Ами, нищо страшно няма Mr. Green
Тази седмица съм направо щастлива - Дени беше за 3 дни при баба си. Тази вечер ги смених, защото Васи е хванала конюнктивит от яслата. Когато са по една са приказка. Оооообаче двете.../чети по-горе постингите и умножи по 2/

Е нали уж момичетата бяха по-кротки. Аз с това се успокоявам, че първото ще е кака /пък нали били и по-отговорни... Rolling Eyes/???

# 16
  • София
  • Мнения: 1 352
При нас е същата история, само дето нямаме по-голяма сестричка, та за скубане се ползват мама и тати. Имаме си и ние драма за ключовете на колата, мачка храна по пода, мете, катери се, надвиква се с песните по МСМ, бърка в кофата, отваря си гардеробите и почват да хвърчат чорапи, дрехи и памперси навсякъде и т.н. Има си нов номер от няколко дни-като го изпуснеш за секунда от поглед се шмугва в банята и пуска душа върху себе си и докато някой стигне до него си седи доволно и повтаря: чипа-чипа, чипа-чипа! Абе щуротии на квадрат!
Хе хе Petинка представих си го твоя син в банята  Joy Joy Joy И Митко обича да влиза там, но любимо му е да пуска водата на тоалетната Mr. Green А това с кофата за боклук сме го решили - изнесла съм я на терасат. Да вади дрехите от гардероба вече явно не му е интересно. Но затова пък измисля все нови и нови пакости #Crazy

AnMary аз с каката нямам и не съм имала такива проблеми. Тя ме ядосва, защото е своенравна и вироглава, но не е калпазанка.

iviche - с две наистина е по-трудно, но обикновено едното от децата е по-палаво, а другото по-кротичко.

vanya68  - направо ти завиждам, че можеш да "ги сменяш" Laughing  Митко никоя баба на го иска - не можели да го гледат #Cussing out

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 09:13 от Gercho

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Уф ,и при нас бабите трудно се справят с Боряна.Да ми е жива и здрава,ама много е палава.С какат не разбрахме какво е да гледаш дете,много кротичко и послушно милото.И все се чудех на майките,които казваха,че децата им са палави,едва ли не си мислех,че нещо във възпитанието куца...Ама на сега,господ ми го върна...,малкото е тайфун от всякъде,не можем да го удържим.Бие се,хапе,тръшка се,чупи де що му попадне като пъдар съм след нея и пак успява да ме издебне и да свърши някоя поразия  smile3511Направо съм отчаяна,като чета постингите тук малко се успокоявам,че поне не само ние сме така. newsm61

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
С каката не разбрахме какво е да гледаш дете,много кротичко и послушно милото.И все се чудех на майките,които казваха,че децата им са палави,едва ли не си мислех,че нещо във възпитанието куца
И аз така си мислех  Mr. Green Били сме в грешка явно.
Иначе и  аз се поуспокоих, като изчетох мненията на колежките  hahaha

# 19
  • Мнения: 2 125
Голям смях Crazy

Снощната ни вечер мина така:
Взехме се от яслата, ама пусто нали заваля, та на колелото и газ до дупка Wink
Влязохме в къщи, а той с калните ботуши и якето върху масата в кухнята да рисува..аз докато вкарам калното колело в банята, моя разбойник беше нашарил масата с пастелите #Crazy. Някакси успях да го преоблека и седна веднага да гледа Мечо Пух на компа...ръцете ги мием трудно... (край на моя форум за деня Cry). През последните дни му е много забавно да пишка в гащите - нарочно, което мен ме изкарва от равновесие естествено Close. Отива в банята, разкрачва се и започва да пишка и да умира от смях...Въпросния номер го направи и върху двата стола, които в момента са на простора ooooh!
Докато приготвях вечерята, той стъпил на илюминатора на пералнята и свалил всичси черпаци, лъжици вилици и ръчкаше в контакта (добре, че има тапи). Слава богу баща му си дойде (като как не знам толкоз рано newsm78 Mr. Green), та се търкаляха нещо в спалнята. На масата вечеря (силно казано вечеря) седнал на столчето от колата Mr. Green яде сух хляб

# 20
  • Мнения: 46 520
Вечерите ни минават в тичане от стая в стая и ако не я хвана на време, вади от скрина всичките си дрехи (4 чекмеджета) и после седи и ме гледа как пак ги сгъвам  #Cussing out
Също дебне да забравим банята отворена, за да се разшета и там, защото това е единствената врата с много висока дръжка и не я стига, веднъж бях забравила Вениша вътре, та ми беше за урок  #Cussing out чист късмет си беше, че не е пила  ooooh!
И крие разни неще, близо 10 дена не можехме да намерим единия ни мобилен, беше му паднала батерията и й го бях дала да го държи, докато извадя зарядното, накрая го открих мушнат в едното ребро на радиатора, беше се закачил и не могъл да изпадне от долу  Twisted Evil
И дистанционното на единия телевизор изчезна миналата седмица, на другия ден го намерих изпрано в пералнята, заедно с едното й шише, биберона и още 2-3 дребни неща  Crazy
А да, като си пуснем телевизора отива и го гаси, от копчето и после за всеки случай от стената  ooooh!
Обува ни чехлите, по-точно само едната и започва да си влачи крака  hahaha
Като се умори застава до компютъра, започва да вика "Айде!" качваме я на стола и седи и щрака по клавиатурата  Laughing

Смешки разни  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Никол, това дето си написала все едно е за моето дете - отваря си вратата на банята сам и се затваря вътре. Даже може да се за заключва - не знам ако ме издебне как ще го отключа после Shocked
Дистанционното на видеото ни изчезна, също така една връзка ключове от къщи и една от колата. Не можах да ги намеря, нищо че обърнах къщата нагоре с краката. Ум не ми го побира къде може да са. Гасенето на телевизора от копчето - 1:1 #Cussing out Ровенето в шкафа за обувки е абсолютна мания - сяда се в коридора и се обуват наред всички обувки - от тези на кака му, до тези на тати hahaha
Друго любимо му е да вземе легена от банята, влиза в него, събува си чорапите, и вика "къпи, къпи" Joy

# 22
  • Мнения: 46 520
Аааа, шкафа за обувки съм го пропуснала без да искам  Joy на 3 етажа е, но обича да отваря само средното, затова махнахме дръжката, но тя пак се научи да го отваря и сега е празен  Close а обувките са сврени в гардероба в коридора  ooooh!
За скритите неща, търси на най-невероятните места  Crazy Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
... затова махнахме дръжката, но тя пак се научи да го отваря и сега е празен... 
Дръжките на всички шкафове в кухнята за завити на обратно на вратичките. Научи се да ги отваря и така, отдолу Shocked Няма отърване  Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
На Дияна пък люмимото място в килера. Влизат с харитон там и си играят. Дияна преподрежда обувки.
Сложих ластик на дръжките на килера, но той е средство само с/у котарака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт