Тортите с Дюкан заобикаляме, с пържолите килата сваляме - 279

  • 52 218
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Плевен
  • Мнения: 369
Аз си купих кокосово масло без аромат - за готвене за домочадието! Поръчах си го, но май го имало в Била - ще проверя. За него знам, че е е със средноверижни мастни киселини (но това пак е една друга тема) Вкарвам го в кулинарните си творения. За него не знам Дюкан дали се е произнасял като за толериран продукт - сигурно пак ще са някакви мижави капки - колкото да си намажеш тигана! Laughing

Последна редакция: вт, 13 окт 2015, 09:36 от ArhMih

# 376
  • Мнения: 154
Ето ме и мен прегрешила в 4-та с бяло вино...та 1 кг. имам да боря сега. А

# 377
  • Мнения: 53
че то в 4та фаза може ли да се прегреши - нали тогава всичко е позволено...

# 378
  • Мнения: 154
Мамаслон, може може, то с повечко алкохол все си е прегрешение Grinning

# 379
  • София
  • Мнения: 152
И аз съм от прегрешилите с бяло вино, само че още във втора фаза.  Wink Лошото е, че от две седмица не съм мръднала кантара. За сега смята да увелича водата и течностите, дано даде резултат!  Simple Smile

# 380
  • Мнения: 210
Бреййй, понякога даже имам свободна вечер и първата ми работа - да цопна тук! Ама и си ми липсвате, няма какво да се правя на ледената принцеса - АрхМих, щта цуна, да знаеш Heart Eyes, Теричкаааа, седиш и си хубавееш, защото си щастлива, това е твоето време, мила, греби с пълни шепи!!! Ври, старо другарче, Алинка ни забегна, но това не пречи да изпием нещичко зад гърба й, нали?! Пиратче, още си ми пред очите с красивата си усмивка и руса, русааа... То, русо гладно нема, е казал поетът Laughing Laughing Laughing, аз още работя връз кичурите си, ама нъцки - не мога да съм ти конкуренция и тва си е! Дани, с теб не се засякохме, но си от групата на старите и успелите, и красивите, и умните, хахахаха, демек към нас. Въх, сама се повиших в "стара" дюканка Crazy, напълно незаслужено естествено. При мен четвърта засега върви - ям си триците, правя си протеинов ден, пия си водата. От "забранените" храни ям картофи и пълнозърнесто брашно, избягвам захар и ориз. Но борбата при мен е да не преяждам, вече много стриктно броя калории. Едно е енергията от протеините, съвсем друго е, като дойдат и въглените. При мен трябва ограничение и това си е!!! И алкохол ми се случва да употребявам, хлъц Laughing. Според мен проблемът е, че повишава апетита... добре е да се избягва, ама то и Асан душа носи tooth
Май вече съм за темата за броене на калории, ама какво да направя, като тук ми е уютно?!
На бодрата нова смяна - успех, момичета! Имате чудесни резултати, просто ви трябва време Heart Eyes!

# 381
  • Мнения: 5 128
Като ми се появи овесенкото, как да не ми стане сладко на душичката  Hug
Момичета, колкото и да не е по темата, но как да не ви се похваля, моята мома най-сетне взе, че проходи  newsm44 Няколкомесечната ни мъка се увенча с изненадващо щъкане на малки крачета онзи ден, та от тогава с баща й /и покрай малко гости през почивните дни/ само поливаме щастливото събитие  cheers Тоест, говорим си за сериозно прегрешение, което си признавам честно тук пред вас, знам, че ще ме разберете /повечето, де  Wink /
ArhMih, Тери, Мери, Пиратче, Дани, целувки, момичета, топла вечер  bouquet  Hug
На бодрата смяна да кажа и аз - дерзайте, резултатите идват  Grinning

# 382
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Момичета, колкото и да не е по темата, но как да не ви се похваля, моята мома най-сетне взе, че проходи  newsm44


Честита радост!  running

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 22:51 от smileys

# 383
  • Мнения: 74

Момичета, колкото и да не е по темата, но как да не ви се похваля, моята мома най-сетне взе, че проходи  newsm44


Честита радост!  running

И от, и от мен, честито.

Иначе аз днес съм вече на втория етап, но не мисля , че тръгвам много добре, пред цикъл съм и откачам за сладко, много ми е сериозно ПМС-то този месец. И да дам отчета си:
З - накиснато от вечета 200мл. прясно мляко с 3 лъжици трици, ванилия, канела и капка подсладител; кафе с мляко
о- беше страшна лудница на работа, даже не излезнах, само от нон-стопа си взех една верея 0,1 и си я хапнах
в- салата айсберг с домат, с дресинг малко кис. мляко, лимон, подправки +консерва риба тон и 50гр. пушена сьомга.

След което пак ме налегна мъката за сладко и ядох жилираните степчета, само в едното имаше към 20мл. прясно мляко. Мислите ли, че могат да ми навредят на отслабването  newsm78  newsm12

И съм много доволна, защото намерих цедено мляко на Олимпус 0%  newsm44

# 384
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мислите ли, че могат да ми навредят на отслабването  newsm78  newsm12

Не. Но ядеш много малко. Нали трябва да ускориш метаболизма си, за да отслабваш.  Peace

# 385
  • Мнения: 74
Мислите ли, че могат да ми навредят на отслабването  newsm78  newsm12

Не. Но ядеш много малко. Нали трябва да ускориш метаболизма си, за да отслабваш.  Peace
Ами уж да, но днес на работа нямаше как. А вечерта даже ми дойде доста салатата. Сега ще пробвам 2/2. Не успях да сготвя за утре обяд и не знам каква ще я мисля. Исках и да питам, като ходите по заведения какво си поръчвате. Утре съм на един работен обяд и ще има да се чудя  newsm78

# 386
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пилешка пържола на скара, пилешки шишчета, риба на скара, салата, която не е овкусена...

# 387
  • Мнения: 154
Дзак Simple Smile
Добро утро! Студено е. Сега ще падат кила...
Ври, честито! Значи от днес включваш освен вдигане на тежести и кардиото, добре, добре Simple Smile
Ех, овесено човече, мъка си е да сме красиви, но пък лесно ни се отдава да сме щастливи! Grinning (hug)

Пепита, не ядеш, ще се караме.  Peace

# 388
  • Плевен
  • Мнения: 369
Божеее, каква прекрасна сутрин! Овесенкото взело, че прописало, Ври - с чудесна новина! Хей, момичета, направихте деня ми щастлив!
Овесенко, ами добре си върви четвърта фаза при теб! Права си - къде да ходим, като тук си ни е уютно! Каква хубава дума и чувство! (само не подкокоросвай Ври с алкохолчето, че тя е във втора! Laughing) За Алинка и на мен ми е домъчняло, но се надявам тя също да се появи.
Ври, ами честито краченца на малката принцеса! Както готино го каза Дани - освен силовите, сега ще включиш и кардиото... Laughing Ще падат вече килата, няма начин! А, стига вече с почерпките, де! Wink
Боби, ти кои течности ще увеличиш, а?!? Не бялото вино, нали? Laughing Палавници, да престанете с тези неща! Хм!
Дани, ми при теб не се брои за прегрешение виночерпенето, но нали вече ни е ясно, че трябва да се внимава с храната и няма такава магия и вълшебна пръчица в четвърта - 1 белтъчен четвъртък талия не прави (килограми не пази), както и 1 лястовичка - пролет не прави! многократно е казвано, че Дюкан разчита на това, че сме се превъзпитали по отношение на храненето до тази фаза! Да, ама не и все трябва да сме на нокти и зъби! Как ще редуцираш сега това кило? С белтъчни дни, ли?
Пепитас, занеси си консерва риба тон и в такива случаи отваряй и яж... Случват се и такива дни, но колкото повече протеинчета от чисто месо и риба хапваш, толкова по-бързо се сваля. Пред МЦ е ужас с този глад за сладко и като включиш и неминуемото леко покачване, задържане, но  и това после минава. Момичета, радвайте се на този период от месеца и помнете, че това ви прави женствени и красиви! Оценяваме го когато отмине... Все се мръщим когато наближава, все ни тежи като сме в него, но после мечтаем да се върне това време. То е малко носталгия по по-младите ни години, не точно по това състояние, но без тези хормони няма млада кожа и други екстри! Купи си суитли и махни степчетата, сладур!
ПиратчеHug
Аз днес съм мъничко надолу - с 200 грама! Ура! пия всяка сутрин джинджифилов чай с лимон - заливам си нарязан на тънки шайбички джинджифил. А дано пък да ми пораздвижи метаболизма!
Тери, как сиии? Лени, къде сиии?

 

# 389
  • Мнения: 210
Ври, че таз твойта хубавица ще я женим вече бе, щом е проходила Heart Eyes! (Веднага намерих повод за  newsm24, АрхМихчето с право казва, че само се разваля дисциплината.) Всъщност трябва и да проговори, че да може да набива канчето на момъка Joy bash. Най-сладки са до 5 годинки - чисти души, миришат още на бебета, а са такива смехурковци - само да ги гледаш и усмивката дошла... Пепитас, на мен желираните степчета са ми слабост... непрекъснато си ги правех. Не ми попречиха на отслабването, но аз никак не съм пример за подражание. Ако имаш възможност, мини на стевия, ако нямаш - мисля си, че дори степчетата са по-добри от бялата захар...
Новата ми страст е сандвич с извара. Рецептата е на Смайлс, но вместо риба тон, слагам извара. (Смайлс, огромен труд си положила, за да систематизираш, запишеш, измислиш? и предадеш нататък всичките режимни вкусотии. За хора без въображение като мен, режимът щеше да е непосилен без твоите рецепти и съвети. Благодаря!). Мойто Мъж свали 9 килограма за има-няма 1 месец, почти Дюкан го караше. Сега го захранвам с тричави мъфини и сандвичи, и десерти.
Е те тва съм аз в някоя лооооша сутрин, когато съм имала нережимна вечеря!

Общи условия

Активация на акаунт