БРЕЙН БУСТЕР

  • 9 500
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 553
Моля споделете лични впечатления! Детето ми има забавяне в развитието на рецептивната и експресивната реч и понеже всичко останало си е в норма, искам да пробвам метода с добавките. Първо търсих ментат сироп, но не намерих. Има само Брейн бустер! Най-вероятно ще го купувам. Как се дава на дете на 3 години и половина (по колко мл на ден и по колко пъти, преди или след ядене)? И естествено имаше ли ефект от него, имаше ли неприятни странични ефекти ?

# 1
  • Мнения: 11 823
По-добре попитай в темата Трудно проговаряне Peace.

Иначе на Брейн Бустера си пише колко трябва да приема детето http://admedicine-bg.com/shop/adliquid-brain-booster

# 2
  • Мнения: 553
Първо там питах!

# 3
  • Мнения: 11 823

Добре, извинявай не съм видяла, че вече не я следя темата  Peace

Не съм ползвала продукта, но накратко - всеки един продукт при някои деца действа при други не толкова, така че мненията няма много да ви помогна докато не опитате.  Страничните ефекти на продукт стимулиращ мозъка са превъзбуждане и изнервеност, при някои деца в повече при други по-малко.

Не съм запозната с историята ви в другата тема може би сте писали, но основното е работа с детето - специалисти и вие в къщи, добавките само подпомагат, не са основни и не разчитайте само на тях, ще изгубите време ако с детето не се работи.

# 4
  • Мнения: 13
Здравейте те имам въпрос относно Бреин Бустер .Значи предписаха ни Бреин Бустер като дете то ми има проблем със говора и ми го предписаха два пъти дневно сутрин и обед става ли сутрин и вечер да му го дам таи като е на децка.

# 5
  • Мнения: 773
Здравейте, не вярвам да има проблем ако сиропчето се дава сутрин и вечер. И моят син го е пил доста време. Не бих казала , че след продължителния прием проблемът му с говора изчезна. При него положителен ефект оказа върху имунната система. И сякаш мускулатурата му се стегна. Бе доста нестабилен и отпуснат. Стана и по спокоен. Бе доста нервен. Но за говора ....проблем все още има. Добър логопед е по-добър вариант. За съжаление особено в малките градчета трудно се намира.

Общи условия

Активация на акаунт