"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 17

  • 46 281
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, и така: 13-ти ден от ову и тест с втора бледа черта на ръба на въображението, но почти веднага появила се, а не както преди се радвах на изпарителни след половин час. След два дни ще повторя теста да видим дали ще се насити още малко или ще си остане въображаема. Имам и други съображения да смятам, че ще има щастие този месец, но ще ги споделя когато съм сигурна. Стискайте палци всичко да е наред !

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 11:04 от lelina5

# 46
  • Мнения: 8
Здравейте, дами!,
 Вече 3месец с моят приятел правим опити за бебче! Първите два пъти бяха доста разочароващи и за двамата, но като че ли този път е различно... Има още 11 дни до идването на цикълът ми, и постоянно се чувствам уморена, имам ужасни болки в кръста и ужасно ама ужасно чувствителни гърди, досега няколко пъти ми се е случвало да повръщам, пия кафе сутрин и нямам проблеми - до сега не ми се е гадило поне от кафето, но интересното е, че започнах да го пия с канела... Знам, че може би е просто ПМС, и не искам да се самонавивам, въпреки всичко си направих два теста естествено и двата са отрицателни, може би е прекалено рано за тях, не знам. Дано не съм Ви отегчила, но просто ужасно много се надявам този път наистина да стане и исках да споделя с някого, стискайте палци скоро да се похваля с две чертички!
ПП: Извинявам се ако не съм за тази тема, нова съм тук. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 52
Здравейте, дами!,
 Вече 3месец с моят приятел правим опити за бебче! Първите два пъти бяха доста разочароващи и за двамата, но като че ли този път е различно... Има още 11 дни до идването на цикълът ми, и постоянно се чувствам уморена, имам ужасни болки в кръста и ужасно ама ужасно чувствителни гърди, досега няколко пъти ми се е случвало да повръщам, пия кафе сутрин и нямам проблеми - до сега не ми се е гадило поне от кафето, но интересното е, че започнах да го пия с канела... Знам, че може би е просто ПМС, и не искам да се самонавивам, въпреки всичко си направих два теста естествено и двата са отрицателни, може би е прекалено рано за тях, не знам. Дано не съм Ви отегчила, но просто ужасно много се надявам този път наистина да стане и исках да споделя с някого, стискайте палци скоро да се похваля с две чертички!
ПП: Извинявам се ако не съм за тази тема, нова съм тук. Simple Smile
Наистина е много рано, не се навивай макар, че много добре знам какво ти е и какво прави силното желание. Аз няколко месеца подред бях абсолютно убедена, че е станало и после нищо.. много е гадно, а откривах всички признаци. За това се успокои и си чакай датата. Пожелавам ти да те подмине този месец! Успех

# 48
  • Мнения: 31 420
Здравейте, дами!,
 Вече 3месец с моят приятел правим опити за бебче! Първите два пъти бяха доста разочароващи и за двамата, но като че ли този път е различно... Има още 11 дни до идването на цикълът ми, и постоянно се чувствам уморена, имам ужасни болки в кръста и ужасно ама ужасно чувствителни гърди, досега няколко пъти ми се е случвало да повръщам, пия кафе сутрин и нямам проблеми - до сега не ми се е гадило поне от кафето, но интересното е, че започнах да го пия с канела... Знам, че може би е просто ПМС, и не искам да се самонавивам, въпреки всичко си направих два теста естествено и двата са отрицателни, може би е прекалено рано за тях, не знам. Дано не съм Ви отегчила, но просто ужасно много се надявам този път наистина да стане и исках да споделя с някого, стискайте палци скоро да се похваля с две чертички!
ПП: Извинявам се ако не съм за тази тема, нова съм тук. Simple Smile
Защо правиш тестове 11 дни преди цикъл? Какво тестваш? Имала ли си установена овулация и кога е била тя? Как е установена?
Ако не си я хванала с лекар или тестове и имаш късна такава, може все още да не си имала овулация, а ти вече имаш симптоми?! Това е абсурд. Прочети всичко за цикъла и забременяването и ще си спестиш много страдания и разочарования.
А и бременните си пият кафе някои и не им се гади от него или е рядко около 7-9 г.с.  Peace
Нямаш и ПМС 100%, защото 11 дни преди цикъл няма такова нищо.

# 49
  • Мнения: 8
Здравейте, дами!,
 Вече 3месец с моят приятел правим опити за бебче! Първите два пъти бяха доста разочароващи и за двамата, но като че ли този път е различно... Има още 11 дни до идването на цикълът ми, и постоянно се чувствам уморена, имам ужасни болки в кръста и ужасно ама ужасно чувствителни гърди, досега няколко пъти ми се е случвало да повръщам, пия кафе сутрин и нямам проблеми - до сега не ми се е гадило поне от кафето, но интересното е, че започнах да го пия с канела... Знам, че може би е просто ПМС, и не искам да се самонавивам, въпреки всичко си направих два теста естествено и двата са отрицателни, може би е прекалено рано за тях, не знам. Дано не съм Ви отегчила, но просто ужасно много се надявам този път наистина да стане и исках да споделя с някого, стискайте палци скоро да се похваля с две чертички!
ПП: Извинявам се ако не съм за тази тема, нова съм тук. Simple Smile
Защо правиш тестове 11 дни преди цикъл? Какво тестваш? Имала ли си установена овулация и кога е била тя? Как е установена?
Ако не си я хванала с лекар или тестове и имаш късна такава, може все още да не си имала овулация, а ти вече имаш симптоми?! Това е абсурд. Прочети всичко за цикъла и забременяването и ще си спестиш много страдания и разочарования.
А и бременните си пият кафе някои и не им се гади от него или е рядко около 7-9 г.с.  Peace
Нямаш и ПМС 100%, защото 11 дни преди цикъл няма такова нищо.


Ако трябва да съм напълно откровена ги направих просто, защото нямам търпение чудото да се случи, да знам, че може би звучи глупаво от страни, но... Не съм си правила тестове за овулация, все пак сме още съвсем в началото на опитите си и не съм много наясно какво точно трябва да правя Embarassed Постоянно чета във форума и съм наясно, че има тестове за овулация, мерене на БТ и т.н. Не знам колко е важно и дали трябва да го споменавам, но с приятелят ми правим опити абсолютно всеки ден, предполагам това увеличава шансовете. Thinking

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Netarpeliva опити през ден увеличават шансовете, а тези всеки ден пречат на обема и качеството на плувците. Съветът е на док. занимаващ се с репродуктивни проблеми.

# 51
  • Мнения: 31 420
Определено не трябва да се правят опити всеки ден. Пак ще те посъветвам отиди на лекар доверен и съобщи, че искаш дете да ти помогне със забременяването, опитите, наличието или отсъствието на овулация и прочети и се образовай на тези тема колкото е възможно повече. Успех! Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 23 169
Миналият месец ни беше 1 опит,след около 2 седмици ще стане ясно,дали се е получило,мислех си,че ще започна да си въобразявам симптоми и т.н,но няма такова нещо,даже за съжаление съм убедена,че не се е получило и аз не знам защо  Rolling Eyes Ние пък опитвахме почти всеки ден,преди и след овулацията,другият път ще опитаме през ден  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 62
Здравейте, дами!,
 Вече 3месец с моят приятел правим опити за бебче! Първите два пъти бяха доста разочароващи и за двамата, но като че ли този път е различно... Има още 11 дни до идването на цикълът ми, и постоянно се чувствам уморена, имам ужасни болки в кръста и ужасно ама ужасно чувствителни гърди, досега няколко пъти ми се е случвало да повръщам, пия кафе сутрин и нямам проблеми - до сега не ми се е гадило поне от кафето, но интересното е, че започнах да го пия с канела... Знам, че може би е просто ПМС, и не искам да се самонавивам, въпреки всичко си направих два теста естествено и двата са отрицателни, може би е прекалено рано за тях, не знам. Дано не съм Ви отегчила, но просто ужасно много се надявам този път наистина да стане и исках да споделя с някого, стискайте палци скоро да се похваля с две чертички!
ПП: Извинявам се ако не съм за тази тема, нова съм тук. Simple Smile

Отпусни се малко. Какво е това напрежение ти всеки ден ли мислиш за това? Дано този път се е получи но едно от нещата които са важни за зачеването е спокойствие а ти не ми се струваш спокойна по скоро си в постоянно напрежение дали ще стане. Ще стане аз ти го казвам моля те стига го мисли.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Seangelova ,преди и след О можете да си опитвате всеки ден, ако целият месец, както е написала Netarpeliva, която незнае кога и е О ,тогава вече не е ОК!
Освен това пише , че доста чете ИЗ форума , прочела за тестове за О и за БТ, ама това,кога трябва да се тестваш не е прочела! Момичета,сами си отвжнявате чакането и си давате парите на вятъра!
И последно, не съм съгласна с поста на Дорис, съветва потребителката дане пробва този месец,че видиш ли имало нещо,ама не се е получило! А как разбра, това е загатка. Защо да спират хората,също не се знае. И да е имало оплождане, то е приключило мн рано,много жени имат такива биохимични бременност и повечето не разбират дори,а следващия месец си забременяват и всичко е ОК.Не смятам, че толкова крайни съвети и то неоснователни трябва да се дават! Пиша го без грам лоши чувства и заяждане, но моля ви без глупости!

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 23:24 от mariq13

# 55
  • София
  • Мнения: 23 169
Seangelova ,преди и след О можете да си опитвате всеки ден, ако целият месец, както написа потребителката, която незнае кога и е О ,тогава вече не е ОК!

мерси за съвета   bouquet

# 56
  • Мнения: 11 561
И последно, не съм съгласна с поста на Дорис, съветва потребителката дане пробва този месец,че видиш ли имало нещо,ама не се е получило! А как разбра, това е загатка. Защо да спират хората,също не се знае. И да е имало оплождане, то е приключило мн рано,много жени имат такива биохимични бременност и повечето не разбират дори,а следващия месец си забременяват и всичко е ОК.Не смятам, че толкова крайни съвети и то неоснователни трябва да се дават! Пиша го без грам лоши чувства и заяждане, но моля ви без глупости!

Eй като вземете да се фраскате и джаскате и да позлвате думи като "глупости" и тем подобни  ooooh!  Sick
Ма разбира се, че бабите на село ще те посъветват "както много други булки" да си дерзаеш там всеки месец щото на някоя си било "хванало" на следващия месец. ooooh!  Чака се един месец, за да се постигне стабилен хормонален баланс и да се успокои момичето. Втората черта на теста не е окултна проява, а измерен хормонален показател над определени стойности.

# 57
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Дорис,какви баби,какво село,по скоро ти се изразяваш като такава,не си интересна!
Тук си признавам, че не обърнах внимание че си отговорила на горния потребител, а не на анна23! Извинявам се, че ти преписах че си направила предположение за бременност,а тя е имала първо + тест. Но пак мисля,че щом М е дошъл, няма никакво основание да спират с опитите,освен ако лекар изрично не прецени че така трябва!

# 58
  • Мнения: 8
Благодаря за съветите момичета! Да наистина напоследък малко прекалявам с мислите за бебче, но от няколко дни гледам да не мисля чак толкова дали се е получило или не... Каквото сабя покаже в крайна сметка. Ако този месец не се е получило ще посетя лекар, за да ми обясни малко повече, тъй като все пак съм и на 23години. Живот и здраве на 14.08 да се похваля! Praynig

# 59
  • Мнения: 2
Добър вечер. Имам големи притеснения относно това, че ми закъснява вече 11-ти ден. Правих си тест за бременност на 3-ят ден от закъснението, както и на 8-ят и показа отрицателност, но не спирам да се притеснявам. Последният месец смених двама партньори, но нито един от тях не е свършвал в мен. С единият съм го правила само веднъж и той дори свърши преди половият акт, след това се изми и вторият път, когато всъщност се случи ... той дори не свърши, а при вторият е било само с презерватив, който не се е късал. Притеснявам се дали тестовете са показали верен резултат, защото точно сега да си кажа честно не искам бебе. А и да допълня, че имам болки в кръста и от време на време долу ниско. Моля коментирайте. Имам нужда от помощ.

Общи условия

Активация на акаунт