Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 030
  • 704
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 406
Уанче, на мен млечните много ми помагаха по време на стимулацията. Понеже съм скарана с мръвките, а и риба всеки ден не ми понася добре, карах основно на айран и млечна салата, и на 2-3 дни рибета. В някои клиники изписват направо протеинови шейкове за пиене по време и след стимулация.

# 631
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Жане аз си връщам и без да ям бе  hahaha иначе за китайското - ми зодийка  Mr. Green

Танзу, аз последните години напълнях сериозно, радвам се че въпреки всичко забременях, но сега смятам да се ограничавам, защото не трябва да напълнявам много. Та с две думи добре си решила, но на кафе и диня по цял ден внимавай да не ти стане лошо  Hug

Уанче и ти не прекаляай с ограниченията, гладът не е решение. Освен това когато подложиш тялото на глад му сигнализираш да натрупва заради лишенията. Затова умерено  Hug

# 632
  • Мнения: 8 527
Тва е положението, Перу. На село е така Simple Smile
Аз без да искам съм на диета, щото половината работи дето готви свеки не ги ям. Някакви наденици с много неясен за мен произход. Та го карам на салати и таратори общо взето. Тоя път не ни преследва сутрин с филии. Ама пък прави бухти Wink
Един тарикатлък за селските краставици - ако си мислите, че може и да горчат се отрязва крайчето откъм дръжката. И почвате са го въртити едно към друго с краставицата. Почва да излиза едно бяло, лепкаво. И след тая процедура, не горчи.

# 633
  • Мнения: 1 423
Мира честита дълга врьзка с ТМ, бъдете все така устойчиви!

Пожелавам лек полет на Лили , Коте и малкото Изи !

Рансън, момиче, оправяй се, главата е важна Simple Smile.

Щери, и Момчил днес се сдоби с УВ защитни очила (от майчинството), сега си мисли, че като е с тях, е невидим Simple Smile.

Илейн, ти така както разправяш ще се стопиш.

Уанче, дано до посвикне тялото ти с протокола.

Току що се върнахме от моста, усетихме морския бриз.

# 634
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Момичета,хвърлям ви по едно око напоследък  Embarassed Искам само да ви кажа ,че сте страшно готини и се възхищавам какво истинско приятелство има по между ви! Бъдете здрави и желая всяка от вас да дари живот, защото сте невероятни създания   bouquet
П.с извинете за нахлуването!

# 635
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Танзу благодаря за инфото знаеш ли  какви точно шейкове? Има ли значение  марка вид или не ?

# 636
  • Мнения: 13 940
Срам ме е да кажа, но аз се боря с 5-7 кила, бял кахър на фона на това, което казвате. Стимулациите по принцип водят до задържане на течности, подуване и т.н. и аз се насилвам да пия вода  Confused Спасява ме това, че съм крайно капризна, не ям много неща.

# 637
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Mira_p, честита годишнина..дълги години да сте заедно, да се обичате и уважавате  Hug

Рансън, оправяй се бързо...среща те чака  Hug

Лили, Коте, лек и спокоен път

Уанче, аз при дългия протокол бях все с горещи вълни и едвам издържах...имах и подуване, но имах и много фоликули....всичко ще е наред...всеки организъм реагира различно  Hug

даре, ти нали се "жалваше", че няма узряла продукция..те ти сега  Hug Hug Hug

днес цял ден изкараха при екики и ми беше мноооого хубаво..спокойно...екстра  Mr. Green
ММ е на антибиотик, заради ухапванията и разни мазила..днес беше на дерматолог и това са му казали...измъчи се милия

утре е преображение и небето се отваря тази нощ  Praynig

и нещо интересно, за тези, които не са запознати (като мен)  http://www.edna.bg/za-roditeli/syveti/tyrsete-oranzheviia-etiket … vtomobili-4638657

мария13, може и да се позадържиш, ако искаш...никого не връщаме  Hug

# 638
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Мира бая глад още ми трябва за да се стопя  Laughing Ядох картофена салата обаче тази вечер  Mr. Green Утре да видим. Голям сладур е Момо Simple Smile

Манди как Екики? А твоят мъж бързо да се оправя.

Мария, тя Манди ти е казала, ако ти харесва може и да поостанеш Simple Smile

# 639
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Илей, ами екики е добре, като изключим, че малко й пречи вече корема и не може да си намери място в жегата...но е добре  Praynig чете ни редовно, но не й се пише  Mr. Green

Малко по-различна картофена салата (от One11)

# 640
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ели, с това безапетитие, наситина ще се стопиш  Naughty
И аз си мечтая за - едни 20 кила  Embarassed

ММ си слезе в кабинета да спи. Тъпо ми е вече така. Все сама.

# 641
  • Мнения: 1 368
Перу, дано всичко да е наред на прегледа Hug
Уан, не съм Танзу, ама да кажа, че в нашата клиника много препоръчваха протеините, не само при хиперстимулация, но изобщо при стимулация / това съм си го отделила - съдържат аминокиселини, които са от жизненоважно значение за производството на яйцеклетки и отделянето на стимулиращи фертилността хормони - LH и FSH/. По форума масово пият суроватъчен протеин на Биогейм, аз съм чела, че не е препоръчителен соевия /нещо разбърква хормоните, ама не помня точно/. Иначе съм питала хора, които се занимават с добавки и те казват може всякакви /растителни, животински, грахов, конопен и не знам още какъв/, колкото е по-чист по-добре, на мен лично ми препоръчваха растителни. Иначе за близки съм купувала по други причини, мисля, че имаше полза  Peace
Дано да се отвори небето и да сбъдне всички молитви! Praynig
Анкетите много ме забавляват  Joy

# 642
  • Мнения: 5 037
Мария 13 "Добре дошла" и от мен.Наистина тук никой не връщаме.Друг е въпроса дали ще ни издържиш на темпото Joy

Манди ,да се оправя ТМ,че знам какво е да те нахапят гадинки.Аз свършех на системи в Бърза помощ Confused

Мире,честити придобивки на децата.И аз за Мими гледам да вземам винаги с УВ защита.Аз имам проблем с очите и тя прилича на мен.

Даре,вие съчетавате полезното с приятното.

Уанче ,след идеята за преброяването на отслабващите пуснах анкета Naughty

Перу,дано успеете да дойдете на срещата във Варна.

Аз на ММ от сега съм му казала,че е зает за тогава.Ако трябва плащам надник
Скрит текст:
в натура Embarassed

# 643
  • Мнения: 13 940
Радвам се, че Екики е добре  Hug

Перу, ТМ е за бой, според мен грижите за бебето трябва да се поемат и от двамата родители  Thinking Може би ще е по-добре ако той я гледа като се прибере, а ти да си вършиш домакинската работа през това време  Thinking

Мира, честита ви годишнина, все така да се обичате и уважавате   bouquet

# 644
  • Мнения: 13 940
Шери, в анкетата трябва да има и нещо от сорта: Трябва, но няма да стане  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт