Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 041
  • 704
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8 532
Перу, забравих - не бързай с мамограф. Нека първо ехо да ти направят. Мамографа е много агресивен и само при нужда.

# 616
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Звездичке, аа, щом конкуренция ще идва, ще направя всичко възможно да не пропуснем  Naughty

Пусикет, сега сме нов модел - плачем и в колата като ни омръзне и вече не спим. Като изгладнее и рев. Затова я вадя от столчето и кърмя по пътя, даже задрямва. Знам, че трябва да е в столчето, но не мога да контролирам нещата  ooooh! В противен случай никъде не можем да мръднем. А ако ходя с ММ в парка, вечер задължително я кърмя по пътя наобратно, защото тогава задължително пищи.
аз затова те питах за полета. Ако сме ние, ще огласим целия самолет  Mr. Green

Даре, на ехо ме гледат. Имам си мастопатия.

# 617
  • София
  • Мнения: 670
Докато се кърми трябва да се внимава с разни апарати, съгласна съм с Дарето.
Перу, дано нямаш предвид да кърмиш в движение, че има опсаност от задавяне при някое друсване.. Моят дреб както повръщаше, съм го чакала повече от половин час след кърмене, за да тръгнем с колата нанякъде.
Днес успях и да се боядисам, с това темпо скоро ще съм приведена във вид отвсякъде, може и до лак да стигна до края на седмицата  Laughing

# 618
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
В движение се кърмим, иначе е невъзможно да пътуваме.

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Цвети-що така тихо,тихо???
Ако я поместите още малко към края на месеца Бургаската среща и ще дойда и аз  Wink,с цялото домочадие  Mr. Green.На 31.08 сме там!

# 620
  • Мнения: 8 532
Не само докато се кърми. Мамографът е в краен случай.
Кали, чак до 31ви няма да устискам тук. Ама мацките ще те посрещнат сигурна съм. И Момчил ще е чуден кавалер на Зори Wink
Край на доматения сок .... 5 часа ... остана само варенето.

# 621
  • Мнения: 1 933
Звезде, как иначе, нали трябва да подредим перата за срещата Blush ... Не да ходя като измита чиния
Цвети, дзак!
Дари  hahaha Баш си е вярно!

# 622
  • Мнения: 3 406
Даре, пък аз съм така след цял ден само на диня и кафе  Shocked  и вода де, ама нея не я броя

# 623
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Taнзу ти що не ядеш а  Crossing Arms

Аз успях да хапна днес бисквити, 2 сливи и коричка хляб  Laughing да видим сега като сваря картофите ще ли ги ям или не Simple Smile Обаче на фона на това че не понасям нищо ми се ходи да ям китайско  hahaha

Аз утре съм от 11 на работа, нещо пак не им е наред организацията.

Мира, честита годишнина  Hug

# 624
  • Мнения: 3 005
Благодаря за пожеланията! Щях да опитвам да сложа почерпка, ама нещо не ми се получава със снимките.
Коте, лек път и успешен първи полет на Бела!
Уанче, стискам палци за успех. За симптомите при стимулацията - варират не само до човека, но по мой опит и при всяка процедура. Дано е леко и успешно.
Лек път и на Лили!
Перу дано всичко е ок с мамологичния преглед.
Забравих да пиша, че и мен може да включите към диетиращата се група. Сега лятото наблягам на плодове и зеленчуци и се опитвам да отслабна, но с малък успех.
Танзу, браво за динената диета, нямам чак толкова воля, но и аз съм 15-20+ за сваляне.

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 20:08 от Mira_p

# 625
  • Мнения: 3 406
Ми Ели, щото смятам на късна есен да забременявам вече  Rolling Eyes  Майтапа на страна, ама след близо година на противозачатъчни и без цикъл съм +20 килограма и ми тежат. Сега съм спряла абсолютно всички медикаменти и момента е добър да вляза във форма. Док обеща повече противозачатъчни няма да има.

# 626
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Хайде да се преброим колко сме на диета  Simple Smile !

Аз съм с желание за 20 / 25 кг минус . Ям основно зеленчуци и малко плодове, и месо и риба, спрях всякакви млечни дори и без лактозни каквито конусмирах до сега. Най трудно ми е с приема на вода, но се насилвам да пия.
Стимулацията не ми се отразява добре  Sad

# 627
  • Мнения: 3 005
Уанче, аз доколкото си спомням снимката, която беше качила, изглеждаш много добре, къде ги видя тези 20-25 кг.
Иначе както писах и аз съм с нужда да сваля поне толкова, но заради диабета не мога да прилагам много строги диети, пада ми доста захарта, скоро имах случай като ми прилоша и я измериха около 1. Та гледам да похапвам по-малко и диетично, но не и на глад.

# 628
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Абе помня аз как изгелждах преди и как съм сега  Confused .
Глад не е добре и за Хашимотото, но вече съвсем се отчайвам .

# 629
  • Мнения: 3 535
Обаче Даре, страшна почивка караш , с тия домати и консерви!  ooooh!
Ели, яж бре! После ходи връщАй ако трябва.
Скрит текст:
странно на мен през цялата бременност само веднъж ми се прияде нещо и то беше китайско  newsm78  hahaha

Как карате с тия диети хич не знам! Веднъж бях на плодова диета и така преядох с череши че чак ми стана лошо . От тогава- край . Обаче никога не съм имала такъв стимул като Манди и Танзу, признавам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт