бледа черта

  • 1 894
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • ГО
  • Мнения: 3 955
съмнявам се да е грешка! направих си теста със следобедна урина 4 дни преди да ми дойде и се появи по същият начин втора бледа черта. сега можеш да погледнеш тикерчето ми и да се сетиш как е продължило нататък
за мен е време да ти кажем Честито
Peace

# 31
  • Мнения: 300
днес температурата отново е 37! наистина си е за стискане на палци Hug

# 32
Ами ще стискам:-) Дано, мила, дано... И непременно да се обаждаш как вървят нещата...

# 33
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 5 778
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
Стискаме палци!!!  Praynig И по-добре наистина да го направиш сутринта, нищо, че на някои пише, че може и вечер!   bouquet

# 35
  • Мнения: 5 178
Ехей само ако знаеш от колко бледи чертички са се появили бебенца...
Вече са ти казали, че шанса да си бременна е по-голям от това теста да греши (99% срещу 1% според етикетчето на теста)
Честито и леко бременеене

# 36
  • Мнения: 992
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
Стискам палци Praynig и утре сутринта да ни кажеш хубавите новини. Hug

# 37
  • Мнения: 5 317
maiska,alex_shu стискам Ви палци и скоро да изглеждате така preggo.

# 38
  • Мнения: 601
  Бледа черта,но я има.По мое мнение 99%бременост.Дано да си щастлива Peace

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
   Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
[/quote]
И на мен ми показа втора много бледа черта 2-3 дни след закъснението така, че честито! Hug

# 40
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Мноооооого благодаря на всички за пожеланията!
Да ви се връща!!!
 Hug

# 41
  • Мнения: 73
бледи бледи-току щто мойте са две и са яарко червени!!!

# 42
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Супеер! Искам и аааааааааз!!!
Радвам се за теб, наистина много се радвам!

# 43
  • Мнения: 77
ами мисля че трябва да ти кажа честито!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ей, честито и от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт