бледа черта

  • 1 878
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Aз мисля,че не е грешка. WinkАз когато си правих теста беше в деня,в който трябваше да ми доиде.Правих го със следобедна урина.и се появи една ярко червена ивица и след нея една толкова бледа,че едвам се виждаше.На другата сутрин отидох до аптеката и обясних на аптекарката какъв е случая.Жената ми обясни,че попринцип втората чертичка е винаги по-бледа от първата.Но за всеки случай си взех още един тест,само че друга марка и той се оказа положителен.

# 16
  • Мнения: 2 663
Ами май трябва да ти кажа и аз ЧЕСТИТО
При мен беше точно така ,направих си няколко теста и всичкте бяха с втора бледа черта,а ресултата е под написаното
Успех

# 17
  • varna
  • Мнения: 404
изчакай още 2-3 дни и си направи друг тест,но според мен си бременна!

# 18
  • Мнения: 300
Много ви благодаря, момичета! А случаят с elica s е абсолютно същият като моя, виждам. Това, което ме притеснява, е, че сутринта базалната температура отчете спад, а нали тя е най-сигурната! ... Стискайте палци утре да се върне на старото равнище Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 2 884
Maiska, и аз имах бледа чертичка, почти незабележима, нещо като мръсно-бяла.Направих си теста на 6-тия ден от увото, т.е. една седмица преди да ми дойде, а я ми виж лентичката Laughing
Ако не можеш да изчакаш до утре, не пии нищо 3,4 часа и пак си направи теста!
Пожелавам ти успех и да изкараш лятото с коремче!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 425
Дано да е това, което очакваш и да те поздравим за бебенце   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 609
Слабо вероятно е да има грешка/по-често отриц.се оказват положителни/,но е възможно;ако не ти дойде до два-три дни направи пак сутринта и тогава...според мен няма да има съмнение

# 22
  • Мнения: 81
             При мен се получи същото и то два пъти в продължение на една седмица. И аз като другите мисля , че триабва да ти кажа ЧЕСТИТО! Но за твое успокоение си направи кръвен тест, че няма гаранция и другия да не ти покаже бледа черта и пак да се чудиш.

# 23
  • София
  • Мнения: 250
Бледа или не факт е, че чертата си я има.
Но най-добре повтори теста след ден два, дано да е каквото очакваш!

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Моята черта също беше много бледа ! Аз също  имах леки болки като преди цикъл!
Успех и дано се окаже че не грешиш  EFP

# 25
  • Мнения: 2 550
И моята черта беше бледа....сега е втория тикер.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 16
Да, и аз знам за една бледа черта - сега спи до мен.  Laughing Уморен е от уроците в училище, нали е първи клас Laughing

# 27
  • Мнения: 2 271
Бледа или не факт е, че чертата си я има.
Но най-добре повтори теста след ден два, дано да е каквото очакваш!
newsm10

# 28
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
тези предменструални болки които ги имаш можеш да ги облкчиш с но шпа - няма да навреди дори и да си бременна - предполагам знаеш, а на лекар няма смисъл да ходиш толкова рано защото освен с кръвен тест по друг начин нямат възможност да разберат дали си бременна. а иначе както казах вече твърдо мисля че си бременна

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
И моята втора черта след 3-4 дни закъснение беще бледа.И сега съм бременна.
Купи си и друга марка тест и утре сутринта опитай отново.
Пожелавам ти каквото искаш, това да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт