Сполучливи имитации на маркови парфюми - 9

  • 122 263
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
Благодаря за новата тема   bouquet Бих искала да попитам дали можете да ми препоръчате добра имитация на Very Irresistible?

# 16
  • Мнения: 1 339
Благодаря за новата тема   bouquet Бих искала да попитам дали можете да ми препоръчате добра имитация на Very Irresistible?

Добри отзиви има за рефанската версия.

Има го и на Роксан- W25.

# 17
  • Мнения: 3
Привет, някой знае ли Eclat Weekend  на Oriflame имитация на кой парфюм е?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 451
Парфюмите на Орифлейм не са имитации.  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
KDS благодаря за отговора ти все пак Hugявно щте си ги сравнявам самичка Laughingколкото до very irresistible рефанския вариянт е добър,аз съм го имала-много секски ароматче е това Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Някой по- назад в темата питаше за трайност на Ескадата в имитация на Лорис-към 6 часа си я усещам стабилно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • BG-DE
  • Мнения: 5 066
 allforone, Bright Crystal,  благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 813
Прекрасно оформление на новата темичка   bouquet

В предната тема ставаше въпрос за Молекулата 01 на Сан Сиро.  Тествах я преди време на кожа- леко солена водичка , изчезна бързо.

# 23
  • Мнения: 2 621
Парадизото е трепач. Хем свеж за лятото, хем наситен. Рефан са се справили отлично. Днес минах и през ДиП и тествах Prada Candy, Jimmy Choo, Ysl Cinema, Gucci Guilty... ей исках да си ги купя всичките...Прадата е едно към едно с оригинала, имах го преди време. Гучито и то е трепач, в момента го имам в муудче, но има малка разлика. Синема и Джими Чу също са интересни, вторият е малко пиперлив. Мисля че точно тези си заслужават цената.

# 24
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
KDS благодаря за отговора ти все пак Hugявно щте си ги сравнявам самичка Laughingколкото до very irresistible рефанския вариянт е добър,аз съм го имала-много секски ароматче е това Simple Smile

Имa бългaрскa розa в състaвa му, доколкото знaм и много любим мой aромaт. Ще чaкaм отзиви зa него, aко нaмериш добрa версия нa оригинaлa

# 25
  • Мнения: 35 968
това булгари дали има имитация?
http://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Aqva-Divina-29442.html

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 29
Има  Peace Нов аромат е на заг зодиак - ZAG 342 AD

# 27
  • Мнения: 35 968
благодаря!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 754
Предложете сполучлива имитация на Нина Ричи Нина.Рефанската версия не е такава...

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте! Хубава имитация на Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice можете ли да ми препоръчате? Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт