Сполучливи имитации на маркови парфюми - 9

  • 122 476
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 4 497
Добре де, solar, защо при мен Aquawoman и L'imperatrice на Рефан са толкова трайни като не им слагам капки?
Давам тях за пример, защото стана въпрос за тези аромати в последните постове.  Peace

# 707
  • Мнения: 1 855
И аз на Императрицата не слагам капки, защото и без това е с потресаваща трайност при мен Laughing
Може би някои от продавачите си ги разреждат допълнително Rolling Eyes

# 708
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
L`Agent е сложен парфюм, без проба не е добра идея да се взема. На мен лично никак не ми допада, мирише ми на изгоряла гума  Sick и като цяло ми носи мрачно настроение  Simple Smile  но си има и много почитатели. Неотдавна в парфюмната тема го разискваха и там можеш да прочетеш повече мнения  Peace
Имаш ли мнение на кой друг аромат ти напомня, без да съм го мирисала, вече ме впечатли. На кой друг парфюм го.оприличаваш ?? Освен на изгоряла гума?  Simple Smile

Честно казано не ми прилича на никой друг познат аромат  newsm78 но имай предвид, че при някои хора тамяна доста осезаемо се усеща. Особен парфюм е, мрачен но и секси ако се харесате  Simple Smile http://www.fragrantica.com/perfume/Agent-Provocateur/L-Agent-11214.html тук можеш да му видиш нотките и има доста мнения  Peace

# 709
  • Мнения: 1 398
Добре де, solar, защо при мен Aquawoman и L'imperatrice на Рефан са толкова трайни като не им слагам капки?
Давам тях за пример, защото стана въпрос за тези аромати в последните постове.  Peace
Единият вариант е да си по - силно чувствителна към някоя съставка от тези аромати и това да предизвиква ефекта "трайност", а другият вариант е както mamamishi каза, да ги разреждат...Или и двете. Забелязали ли сте, че парфюм, който не ни харесва винаги е мега траен по наше мнение?  Wink Това имам предвид като казвам, че човек е различно чувствителен към определени съставки на ароматите и всеки усеща нещо различно в крайна сметка. Аз бих купила въпросния парфюм на Рефан от някой проверен търговец, бих му сложила двойно количество капки и чак тогава бих съдила за трайността му.
 Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 5 197
L`Agent е сложен парфюм, без проба не е добра идея да се взема. На мен лично никак не ми допада, мирише ми на изгоряла гума  Sick и като цяло ми носи мрачно настроение  Simple Smile  но си има и много почитатели. Неотдавна в парфюмната тема го разискваха и там можеш да прочетеш повече мнения  Peace
Имаш ли мнение на кой друг аромат ти напомня, без да съм го мирисала, вече ме впечатли. На кой друг парфюм го.оприличаваш ?? Освен на изгоряла гума?  Simple Smile

Честно казано не ми прилича на никой друг познат аромат  newsm78 но имай предвид, че при някои хора тамяна доста осезаемо се усеща. Особен парфюм е, мрачен но и секси ако се харесате  Simple Smile http://www.fragrantica.com/perfume/Agent-Provocateur/L-Agent-11214.html тук можеш да му видиш нотките и има доста мнения  Peace
Благодаря, аз директно ще.го.поръчам отняктде /имитацията де / тамян,  имах любим мъжки парфюм с мирис на тамян.
Пак благодаря

# 711
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз преди няколко години работих в рефан. Бих казала,  че са им.трайни някои парфюми дори и БЕЗ капки. Но за някои по слаби парфюми трябват капки. Имаше един 191-192 на келвин клайн, дори и без капки имаше много трайност.
Зависи и от самия парфюм.
Иначе на рефан най много се купуват 166,106,182 , мисля че това са коко модмоазел, адикт, дона каран. И до сега.  А аз работих там преди 6години.

# 712
  • Мнения: 1 339
Гардени имат много хубава версия на Euphoria Forbidden.

allforone, от къде успяваш да си купиш Гардени и конкретно този парфюм?

Днес пазарувах в ELITIS в Халите на втория етаж /в София/ и само ще кажа, че ТОВА е магазина с най - голямо разнообразие от различни марки на имитации, в който съм попадала... Laughing Не можах да тествам всичко, което исках, защото ми се зави свят от изобилието...Зарадвах се на Tesori d`Oriente /които не са имитации/ и които в момента са в промоция по около 12 лв. Взех си тези двата:
http://www.fragrantica.com/perfume/Tesori-d-Oriente/Fior-di-Loto-7551.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Tesori-d-Oriente/Royal-Oud-De … -Yemen-30517.html , продължавам да твърдя, че това е много качествена марка! Минах и през Лорис на бул.Витоша, промоцията 2 бр. за 20 лв. е приключила, в момента продават на редовна цена - 50 мл. - 13 лв.
 Peace





Gardeny и този парфюм Euphoria Forbidden има в павилиона на Гардени на бул. Гоце Делчев, малко след сладкарница ''Неделя''...Това е в кв. Красно село.

# 713
  • София
  • Мнения: 4 497
След отговорите и на mamamishi и wind of some change, едва ли това е правилният отговор.  Peace
Ами нормално е да е нетраен при това положение...
Следващата седмица ще направя експеримент с един парфюм, който е с едночасова трайност при мен. Ще го разделя на три части - една без капки, една с толкова капки, колкото са мл и една с двойно количество капки. След това ще споделя дали има и каква е разликата между трите. Peace

# 714
  • Мнения: 888
И при мен Императрицата на Рефан не е трайна 30 мл. с 30 капки.  Трайността му е около 1 час.

Donna Karan 106  е малко по-траен - около 2 часа. Имала съм и оригинала, харесва ми имитацията, но като че ли малко повече се усеща краставицата от колкото ябълката.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Странна работа -при мен Императрицата издържа цял ден почти...На Donna Karan и аз усетих повече краставицата,аз не обичам аромати с нея,така и не успях да харесам този парфюм никога...KDS Hug-aз имам Роклята на любимия ми бранд Герлен в имитация на Рефан-страхотен е парфюма и се доближава достатъчно до оригинала,за трайност няма да пиша,бетон е : Simple SmileНо аз по принцип съм си фенка на новата версия на Малката черна рокля-La Petite Robe Noire Eau Fraiche,но и първообраза разбира се ми е любим щом е от Герлен няма как да не ми е LaughingПарфюмите,които аз харесах от Лорис са-ISLAND KISS- ESCADA,TOUCH OF PINK- LACOSTE,HUGO- HUGO BOSS,HYPNOSE- LANCOME,XX- HUGO BOSS,BOSS ORANGE- HUGO BOSS,PLAY- GIVENCHY,RALPH- RALPH LAUREN,MAGNETISM- ESCADA,BOSS FEME- HUGO BOSS,BOSS INTENSE- HUGO BOSS,ROMANCE- RALPH LAUREN,MIRACLE- LANCOME,212 SEXY- CAROLINA HERRERA,212 WOMEN- CAROLINA HERRERA,SAMSARA- GUERLAIN,COCO CHANEL,ADICT 2 – DIOR,ENVY ME- GUCCI,DOLCE VITA- DIOR-този е направен добре,но на мен не ми е любим,DUNE- DIOR-същото се отнася и за този,ARMANI DIAMONDS- ARMANI.Това са общо взето парфюми,които ми харесват в оригинал,някои повече,други по-малко. Hug  bouquet

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
А изспуснах един Lolita-lift-страхотен е,но много сладък,незная дали ще ти допадне на теб,но аз обичам сладичко Heart EyesПродавачките ми го препоръчаха него-бил им новия хит Simple Smile

# 717
  • Мнения: 162
Момичета, коя имитация на Candy / Prada ще ми препоръчате? На Рефан добра ли е?

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Виж Прадата във версията на Баргело,много е възможно да ти допадне,те имат много добри попадения,повечето ми приятелки пазарят от тях.Зен в имитация на Лорис също не е за изхвърляне...

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 883
А изспуснах един Lolita-lift-страхотен е,но много сладък,незная дали ще ти допадне на теб,но аз обичам сладичко Heart EyesПродавачките ми го препоръчаха него-бил им новия хит Simple Smile
Благодаря, Bright Crystal !   bouquet
Този Lolita-lift ми го предлагат няколко пъти и в Ди енд Пи, но не съм го пробвала досега. Не мога да го намеря при парфюмите на Лолита Лемпика във Фрагрантика. Май пак си е някаква турска измишльотина.  Laughing Казаха, че е унисекс. Ще го пробвам задължително. И аз обичам сладичко.  Heart Eyes
DOLCE VITA- DIOR имам от Джодекс. Не е лош, но няма почти нищо общо с оригинала, освен базата, след като престои близо ден.  Simple Smile
Не съм голям фен на Бос и на RALPH LAUREN по принцип, като изключим BOSS INTENSE и DEEP RED /те са ми любими от едно време/. Ще разгледам повече като ходя до магазина на Лорис.  Peace
La Petite Robe Noire Eau Fraiche я заглеждам от пролетта насам, но все не мога да се прежаля.  Laughing Определено ми харесва, както и класическия.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт