МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 126 999
  • 769
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 308
До 24 месеца разлика мисля е "официалното" (напр. за ясли и градини) за породени  Peace

# 226
  • Мнения: 4 871
Понеже съм нова в темата, ми е интересно колко деца имате. Аз също бих искала повече деца, а не просто 2,което е масовото. Децата са си и голям разход, но въпреки всичко имам желание за повече деца(ако не се уплаша от болките при раждането, де Simple Smile ).

# 227
  • София
  • Мнения: 3 127
Понеже съм нова в темата, ми е интересно колко деца имате. Аз също бих искала повече деца, а не просто 2,което е масовото. Децата са си и голям разход, но въпреки всичко имам желание за повече деца(ако не се уплаша от болките при раждането, де Simple Smile ).

В първия пост можеш да погледнеш нашата "Стена на славата".  Wink

# 228
  • Мнения: 4 871
Ооо,браво, мами! Толкова много дечица! Сигурно и хаоса, и веселбата вкъщи са на макс Simple Smile ! Майка ми цял живот повтаря:"Ох, станете родители, да видите колко трудно се гледат деца", а сме само аз и брат ми!  newsm78

# 229
  • Мнения: 9 882
Аз съм ви изпуснала.

Защо не казвате, че е толкова екстремно с допълнителните занимания? Записах каката на две неща, баткото на едно и цяла седмица съм шофьор. Ако трябва и малкото да тръгне на нещо, няма кога Simple Smile

# 230
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ние се възползваме от предлаганото в училище и градина, за да не се налага да съм развозвач. Иначе се прокрадваха едни идеи за допълнително айкидо и балет за баткото и каката, ама .... друга година Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 12 298
Аз не карам  Simple Smile Имат допълнителни занимания предимно в училището,а за останалите таткото го играе ролята на такси. В понеделник са до НСА на спортна гимнастика, в събота на курс по математика в СМГ, а неделя на кънки в Зимният дворец. Останалите занимания са в училището. Хубавото е че вече и трите учат на едно място и ходят на едни и същи занимания, което улеснява нещата и едно от предимствата на деца близки по възраст.
Все пак ми е трудно и ми пречи това, че не карам и ще се наложи да се престраша най-накрая...

# 232
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
при нас каката е на класически балет три пъти в седмицата и на английски два пъти, а събота и неделя е на театрална школа, средната ни девойка е на класически балет през седмицата, ходеше до миналата седмица и на художествена гимнастика, но сама пожела да се откаже; отделно двете в неделя са и на неделно училище; иска ми се средната да тръгне сега на някакъв муз. инструмент на мястото на гимнастиката. Аз не съм шофьор за сега и с метрото обикаляме, и с бебешката количка, поради което и бебето все едно е записана на всичко

# 233
  • Мнения: 598
При нас на дейности ходи (от градината) само каката. Баткото така и нищо не пожела, а бебето е малко за дейности Simple Smile Между другото, как да се включаа и аз в първата страничка? Имам три деца: Иван, Павлина и Виктор (9, 4 и бебе).

# 234
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
При нас на дейности ходи (от градината) само каката. Баткото така и нищо не пожела, а бебето е малко за дейности Simple Smile Между другото, как да се включаа и аз в първата страничка? Имам три деца: Иван, Павлина и Виктор (9, 4 и бебе).
Добре дошла!! Hug
Пиши ЛС на мама Цоцоланка и ще те включи за новата тема. В текущата няма как. Rolling Eyes

# 235
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моите момчета започнаха да ходят на езда. Малко скъпо удоволствие, ама така им светят очите след всяко занимание, че си струва.  Crazy А и ние покрай тях се запалихме с баща им по конете.
Големия ходи на айкидо в училище. Малкия го водя на рисуване веднъж седмично.

# 236
  • София
  • Мнения: 12 298
Моите също много обичат ездата, но рядко успявам да се организирам и да се ходим да яздат. Лятото бяха на лагер в Ранчо Конникът и накрая показаха какво са научили. Яздеха, въртяха се на коня, изправяха се прави на гърбът му изобщо много им беше харесало, но през останалото време на годината нямам възможност и на това да ходят. Вие къде ходите на езда?
Има и тази година организация за Коледа, не знам дали е писано в темата. Повече информация има във фейсбук групата. Лошото е че ние нямаме фейсбук в офиса и трудно следя вече нещата, тъй като и вкъщи не ми остава време да вляза.

# 237
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
А може ли линк към фб групата

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Адмирации от мен на всички многодетни майки  bouquet Heart Eyes bouquet Heart Eyes bouquet Heart Eyes bouquet

Какво мислите за тази статия, дами?

http://www.tialoto.bg/a/65-jivotat/45752-kak-da-pomognete-na-tok … m_campaign=footer

# 239
  • Мнения: 9 882
Ох, женски партита, не съм виждала от 7 години  Crazy Ако има кой да ми погледа бебето (дори и сега), аз да вляза да се изкъпя, ще съм много доволна.

Статията е малко измислена, по мой опит.

Общи условия

Активация на акаунт