Жега

  • 22 355
  • 257
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Не оцелявам в жегата, а и се наслаждавам. Обожавам лятото и 30+ градусовите температури.

И аз така. Peace
Искам да е вечно лято! Heart Eyes
Вкъщи нямам климатик, 30 градуса е. Peace
На работа заради колежката го пускаме, на мен ми е студено и честичко излизам навън, да се напека. Wink Обичам да се припичам. Heart Eyes
Същото!
И не разбирам как някой може да се оплаква от жега, при положение, че в нааай-добрия случай в България тя е 2 месеца в годината. Даже и непълни. За сметка на това през всичкото останало време отвратителен студен климат. Тази година за пръв път от много време насам разбрахме, че е лято.
Целогодишно перфектна температура за мен е 28-29 градуса вътре, 32-33 навън. Падне ли под тези градуси вътре, обувам чорапи и обличам блуза с дълъг ръкав.
Лета като миналогодишните - скандинавски, бозави, не ща да виждам!

# 76
  • Мнения: 55 040
Silverstone, пържат се тези, които са дебели.
Аз до 35 гр. дори не се изпотявам.

А зимата, колкото и да се обличам, пак имам студова алергия. Tired

# 77
  • Мнения: 1 817
Silverstone, пържат се тези, които са дебели.
Аз до 35 гр. дори не се изпотявам.

А зимата, колкото и да се обличам, пак имам студова алергия. Tired
Голям лаф! Joy Joy Joy
Жалко за анатомията... hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 55 040
Какво толкова ти е смешно? Crazy

# 79
  • Мнения: 19 379
Не оцелявам в жегата, а и се наслаждавам. Обожавам лятото и 30+ градусовите температури.

И аз така. Peace
Искам да е вечно лято! Heart Eyes
Вкъщи нямам климатик, 30 градуса е. Peace
На работа заради колежката го пускаме, на мен ми е студено и честичко излизам навън, да се напека. Wink Обичам да се припичам. Heart Eyes
Същото!
И не разбирам как някой може да се оплаква от жега, при положение, че в нааай-добрия случай в България тя е 2 месеца в годината. Даже и непълни. За сметка на това през всичкото останало време отвратителен студен климат. Тази година за пръв път от много време насам разбрахме, че е лято.
Целогодишно перфектна температура за мен е 28-29 градуса вътре, 32-33 навън. Падне ли под тези градуси вътре, обувам чорапи и обличам блуза с дълъг ръкав.
Лета като миналогодишните - скандинавски, бозави, не ща да виждам!
И аз съм така! Отсега съм се закахърила, че скоро идва пак ужасната зима.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 365
Не оцелявам в жегата, а и се наслаждавам. Обожавам лятото и 30+ градусовите температури.

И аз така. Peace
Искам да е вечно лято! Heart Eyes
Вкъщи нямам климатик, 30 градуса е. Peace
На работа заради колежката го пускаме, на мен ми е студено и честичко излизам навън, да се напека. Wink Обичам да се припичам. Heart Eyes
Същото!
И не разбирам как някой може да се оплаква от жега, при положение, че в нааай-добрия случай в България тя е 2 месеца в годината. Даже и непълни. За сметка на това през всичкото останало време отвратителен студен климат. Тази година за пръв път от много време насам разбрахме, че е лято.
Целогодишно перфектна температура за мен е 28-29 градуса вътре, 32-33 навън. Падне ли под тези градуси вътре, обувам чорапи и обличам блуза с дълъг ръкав.
Лета като миналогодишните - скандинавски, бозави, не ща да виждам!

AQUA има хора които не издържат на топло. На мен винаги, ама винаги ми е топло, зимата ходя по кецове и жилетка понякога нося някое леко яке. Но стане ли 20/25 + навън, аз не съм човек, едвам дишам и едвам живея, не че не го обичам лятото, но 32/3+ ми е много, идва ми бъктън просто.

# 81
  • Мнения: 1 817
По принцип наистина дебелите хора имат повече проблеми с горещините, но това не изключва, че над 35 градуса, проблеми имат всички, чисто физически! Тялото е съставено от 70 процента вода. Температурата му е около 37 градуса и когато тази отвън стане по-висока от вътрешната, то не може да се охлажда, независимо дебели или слаби!

# 82
  • Мнения: 536
По принцип наистина дебелите хора имат повече проблеми с горещините, но това не изключва, че над 35 градуса, проблеми имат всички, чисто физически! Тялото е съставено от 70 процента вода. Температурата му е около 37 градуса и когато тази отвън стане по-висока от вътрешната, то не може да се охлажда, независимо дебели или слаби!
Да, това е.
Хората сме доста чувствителни към температурните разлики. Поразровете се по анатомия. Белтъчна форма на живот...
Аз, вярвам Grinning не съм дебела.
Има и друго - вярно е, че лятото навежда на ваканционни мисли, дрехите са лесни и т.н. Правим геройства да се греем в жегата - ей така, да я усетим, защото е един-два месеца. Истината, обаче, е, че в градовете с нагряването на материалите това си е мъчение. Доскоро живеех в центъра - той целият е като акумулираща печка. В другите страни е същото.
Ако имаш, обаче, къща с тревна площ, градина, да не се нагрява, ситуацията е различна.
А, и няма нужда външната темп да става дори по-висока от вътрешната, само да се приближи до нея и тялото реагира.

# 83
  • Мнения: 1 817
Дa не говорим, че едно от нaй-топлите летa нaпоследък, имaх изпитaнието дa посрещнa с дете под еднa годинa. Толковa съм против климaтикa, но го избрaх, кaто по-мaлкото зло, имaйки предвид, че сме последен етaж и в нaй-горещото време темп. в стaятa е стигaлa и 33 грaдусa, a може би и повече, aко не беше климaтикa.  #Crazy

# 84
  • Мнения: X
Тук нормалните нощни летни температури са 30-33 градуса. Всичко под 30 е хладина направо. Исках да кажа, че хабер си нямате от жеги, които пре това хич не са само един-два месеца.

# 85
  • София
  • Мнения: 39 145
Аз съм живяла в Южна Испания, знам какво е жега.
Обаче сега съвсем не ми понася. Преди 2 часа ми стана лошо, даже вдигнах кръвно, което не е нормално за мен.

# 86
  • Мнения: 3 371
Не оцелявам в жегата, а и се наслаждавам. Обожавам лятото и 30+ градусовите температури.

И аз така. Peace
Искам да е вечно лято! Heart Eyes
Вкъщи нямам климатик, 30 градуса е. Peace
На работа заради колежката го пускаме, на мен ми е студено и честичко излизам навън, да се напека. Wink Обичам да се припичам. Heart Eyes
Същото!
И не разбирам как някой може да се оплаква от жега, при положение, че в нааай-добрия случай в България тя е 2 месеца в годината. Даже и непълни. За сметка на това през всичкото останало време отвратителен студен климат. Тази година за пръв път от много време насам разбрахме, че е лято.
Целогодишно перфектна температура за мен е 28-29 градуса вътре, 32-33 навън. Падне ли под тези градуси вътре, обувам чорапи и обличам блуза с дълъг ръкав.
Лета като миналогодишните - скандинавски, бозави, не ща да виждам!
мислех, че съм единствената, на която и е хубаво Laughing

какво искате хора  Rolling Eyes, август е, не може и е ненормално да са 20 градуса или да вали като миналата година непрекъснато.
супер си е Wink. и аз съм за над 30 градуса, едва тогава започва да ми става добре. под 30 си е хладно.

# 87
  • Мнения: X
Silverstone, пържат се тези, които са дебели.


Съгласна съм.
Откакто съм дебела (т.е бременна) се чудя как издържат пълните хора, които винаги са си така.
Преди нито се потях, нито нищо, сега не е така..

# 88
  • Мнения: 2 289
И преди да бременея си бях пълна, нито съм се потила, нито ми е пречела жегата. Обичах минимум 30 градуса лятото, и се пържех от сутрин до вечер на плажа. Тази година за пръв път ми ставаше лошо на жега.
Но вече свърши, сега по-дразнещи ще са ми дъждовете, а не искам да си мисля за сняг и лед изобщо...

# 89
  • Мнения: 536
Silverstone, пържат се тези, които са дебели.


Съгласна съм.
Откакто съм дебела (т.е бременна) се чудя как издържат пълните хора, които винаги са си така.
Преди нито се потях, нито нищо, сега не е така..
Сиси, ти си просто бременна!   bouquet
Аз съм отскоро с тегло в нормата, преди бях под нея. Е, не обичам горещите вечери. Жегата до обед някак я понасям.

Общи условия

Активация на акаунт