Покажи се

  • 3 680 090
  • 21 753
  •   1
Отговори
# 10 875
  • София
  • Мнения: 3 833
 Crazy Crazy Колко е щастливо детенцее Heart Eyes Heart Eyes

Сега и аз се размечтах за книга и кафе срещу морето  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 10 876
  • Мнения: 22 036
Ха ха, аз, да си кажа честно, не се връзвам заради неговите думи, а заради факта, че аз наистина пропуснах моменти. Егоист съм си Simple Smile.

Как да не ти липсва нещо толкова сладко, ще издебна да го снимам сега (зелено човече), ама ти и сама виждаш разликата по говендъра.

# 10 877
  • Мнения: X
Ох, какъв радостен и съвсем некосмат и небрадат младеж!  Heart Eyes За разликите, вече съм претръпнала. Говендърът вече не е с бръсната глава. Пускал бил дълга коса. А той има коса като на африканец. В момента е като Цар Лъв в главата. Няма да го покажа, защото дори най-проклетата съфорумка не заслужава шока от подобна гледка.

Морри, точно на щастието в очичките ѝ чак аз ѝ завидях.

# 10 878
  • Бургас
  • Мнения: 16 135
Прекрасни деца!
И животинчето само как позира за снимката. Сладури!
Даун,сещам се,че наскоро показа снимка на сина си,вече голям мъж,а тук какъв е дечко!
Уиш,Цар Лъв как се грижи за гривата си? Много ли му е голяма косата?

# 10 879
  • Мнения: 22 036
Голям е Карз, и много брадат, тя Уиш за това каза за брадата, защото и нейния и моя са доволно окосмени сега Simple Smile.

# 10 880
  • Мнения: X
Главата на персоналният ми Цар Лъв в момента изглежда така:
Нищо общо с това: Идиотските очила даже няма да ги коментирам.

# 10 881
  • Бургас
  • Мнения: 16 135
Спомням си го аз,с униформата. Но пък е красавец!
А на Уиш не съм го виждала.
А моите са едни дребчовци,много късо подстригани.

П.С. Уиш,сладур е без коса. Но не си го представям с това руно,честно! Моментно ли му е или иска голяма коса?

# 10 882
  • София
  • Мнения: 11 987
И моето говедо мноооого е пораснало за последните години, от дечко си стана голям мъж, ама само на ръст. В главата нищо няма, даже и бръмбари. А по главата коса почти няма - има-няма 2 мм коса. Sad

# 10 883
  • Мнения: 22 036
Уиш, втората снимка ме изчерви (не снимката, помислите ми), ама пусто все си викам, че ми е рано за агнешко.

Змия, то пък все едно опит с мъже нямаш. Ами дай му още 20 години и ако си късметлийка, ще съзрее Simple Smile.

# 10 884
  • Мнения: 39 314
ахахаха Уиш, мъжкият вариант на Анжела Дейвис много ме развесели. Дай да го видим.

# 10 885
  • Мнения: X
Надявам се да е моментно, че не мога да го гледам като ходещо глухарче в главата.

Сигма, нямам негова снимка със сегашната коса. Не мога да го гледам такъв, камо ли да го снимам.  Crossing Arms

Даун, те мъжете, докато пораснат и направо в критическата влизат.

# 10 886
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Много са ви хубави младежите - това с косите и брадите е тренд , ще отмине .  Peace
Щом ММ пощуря и на на 45 сефте пусна брада   Mr. Green

# 10 887
  • Мнения: 22 036
При моя не е тренд Хър, а чист мързел. От баща си го е наследил Laughing.

# 10 888
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много сте показвали, едвам насмогнах да ви догоня Simple Smile Хубави снимки видях.
Винен туризъм от мен
Скрит текст:
утре ще покажа и Вълтава каквато не сме свикнали да виждаме

# 10 889
  • Мнения: 4 303
Ще чакаме. Много си хубава тук, а аз имах друга представа за човека, криеш се зад този ник.

Общи условия

Активация на акаунт