Покажи се

  • 3 678 629
  • 21 740
  •   2
Отговори
# 13 740
  • Мнения: 12 984
Мандала от цветя, познайте коя е нашата? Познахте- най- кьопавата:) Но я напрвихме с любов и хубава енергия:) 🙏🌺🌺







Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 21:05 от JACKLIN*

# 13 741
  • Мнения: 12 473
Жаки, разкош. Къде е това?

# 13 742
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
ох, Жаки....Trollface
Скрит текст:
на две от снимките се чудих защо сте сложили чесън. и още повече се чудих откъде сте го намерили....
Stuck Out Tongue
не е кьопава, вълшебна е.

# 13 743
  • Мнения: 333
Малко усмивки от Дидко 🥰

# 13 744
  • Варна
  • Мнения: 838
Лимонче, каква красота! Каката, щом вече е по-голяма, баща й сигурно сън не спи:)

Жаклин, не разбирам от мандали, обаче ти си в страхотно добра форма, много си хубава! (И аз помислих белите цветя за чесън:)

Много, много хубави дечица. Имаше една сладка (уж, непослушна:) калинка на предните страници; една страхотна плезличка; един малък къдравелко с роза; а Синеочка е много слабо казано за нереалните морско-океански цветове на очичките й:)

(И благодаря на всички за милите думи за моето дете!)
Скрит текст:

другото ми "дете" (дакелското) Макс е на 14 години, но става все по-голямо бебе с годините. И все повече цени уюта и удобството:)

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:12 от Trill

# 13 745
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Скрит текст:
Мандала от цветя, познайте коя е нашата? Познахте- най- кьопавата:) Но я напрвихме с любов и хубава енергия:) 🙏🌺🌺






Скрит текст:


Simple Smile Simple SmileSimple Smile
попаднах на албум Vintage Yoga Photos и се сетих за теб.
сега не мога да обясня на половинката защо се смея. Simple Smile

Скрит текст:

и за да не е спам, показвам и нещо не от нета Simple Smile
един от оброците, оброк св. Никола, над новото ни село Simple Smile

и дечко, който не се изморява да обикаля и да търси нещо. каквото и да е. преди години, в старото дворче Simple Smile .

# 13 746
  • Мнения: 15 313
Един забавен(според мен) кадър от днешния ми обяд, от който рохкото ми яйчице сякаш показва зъбки:

# 13 747
  • Мнения: 2 523
Ето го и моето “детенце”, което май вече доста качвам тук и взех да досадявам Joy  Държа да кажа, че го храним уж здравословно, четем състави на храни и т.н., не го угояваме като прасенце, но си е дебеличък. В началото като го взехме беше кожа и кости, сега позаглади косъма. Joy
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 18:35 от С.

# 13 748
  • Мнения: 12 984
St. Dobri,  само де да диря кюлютите, че да повторя кадъра, можеше да се включиш и ще спретнем колаж😂🤪🧘♀🙏

Джаста, станах да си правя яйца бееее😂
Ма нещо не станаха баш така Simple Smile


Уингс, Тайланд е това.

С., много сладко детенце си била:)

# 13 749
  • Мнения: 35 110
Пожарникарче. Надяваше се да срещне Маршал ( от Пес Патрул Simple Smile )

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 09:44 от PeacockLove

# 13 750
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Ще стане мъж-мечта Heart От нас - риба, муле и теле на едно място Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13 751
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
TrollfaceTrollfaceTrollface джаки, йога мога само така

# 13 752
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Морето днес

# 13 753
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 013
За малко слагам и моята внучка като Елза от "Леденото кралство ".Тя си е една малка Пипилота, с леко червеникава и много къдрава коса и сега е щастлива, че има дълга плитка.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 22:22 от pipilota6

# 13 754
  • Варна
  • Мнения: 838
Ах, каква прелестна Пипи!

Добри, ясно, че детето е откривател и си търси там някакви неща, ама то, самото - неоткриваемо, бе!
Много успешно мимикрира, чак не го забелязах в началото:)

Общи условия

Активация на акаунт