Август идва с горещини и сбъдва нашите мечти! Тема 114

  • 24 223
  • 634
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 555
Аз няма да си правя всички изследвания,за повечето наистина се чака поне година.Мисля да си направя само на хормоните.По принцип си имам едно вътрешно усещане,че нямам проблеми Grinning ,но след всеки неуспех започвам да си ги мисля едни....
Според мен нещата не се получават заради прекаленото ми вманиячаване,но все още не съм открила начин да се справя с него.


Отиди на АГ, кажи, е правите опити от толкова време. Да ти направи цитонамазка, микробиология и пуснете хормони. В темата за хормоните, можеш да видиш кои да искаш. ТСХ, ЛХ, ФСХ, Е2 са задължителни, поне според мен. Тези неща се правят още преди да започнете бебеправене, айде хормоните не са задължителни, но цито и МБ са си супер препоръчителни за да имате зелена светлина за бебеправене. Това, че се ходи на лекар след 6м или година опити въобще не е така. Тогава се търси помощ от репродуктивен  специалист, при АГ се ходи още преди започване на опити за да се установи дали сте полово здрави за опити.

# 61
  • Мнения: 1 139
Здравейте и от мен!
Ц ми дойде днес  Confused ,но не съм се отчаяла
Сузи леко раждане  Praynig

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
 y♥♥li Благодаря за палците,но мисля че не се надявам на Б.,просто си чакам цикъла,защото шанса да съм забременяла е почти нулев.


Сузи леко и безпроблемно раждане ти пожелавам и всичко да е ок с малкото човече

# 63
  • София
  • Мнения: 1 676
Мишленце, съжалявам за лелката Sad

На всички НЕчакащи - палчета! Heart Eyes Hug Praynig

# 64
  • Мнения: 171
Днес четох за едни гелове Conceive Plus, които помагат за забременяване, вие знаете ли нещо За тях? Чудя се дали да не си поръчам, и без това имам нужда от допълнителен лубрификант и сега ползваме вагизан но ми се искаше да сменя с нещо по-натурално.

# 65
  • Враца
  • Мнения: 800
Аз съм чувала за един Пре сийд май се казваше. Като цяло обаче знам, ч лубрикантите по-бързо убиват "плувците" и не са препоръчителни при опити за бебе. Но пък тези, които са специални за забременяване може пък да помагат, но не съм сигурна.  Simple Smile

# 66
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Има лубрикант който е доста скъп, но подпомага забременяването. Или поне не пречи като другите Wink. Мисля че точно пре сийд се казваше: http://www.preseed.bg

# 67
  • Мнения: 171
Да да и аз го Знам това за лубрикантите, но и попринцип не ми харесват като усещане което оставят. За този четох, че имитира цервикалния секрет и подпомага движението на сперматозоидите и от мненията на разни жени ми изглежда доста ефикасен, аз бих го пробвала дори само като овлажнител, ако не пари затопля и тн странични ефекти. Четох че имало още един вид yes baby, но доколкото разбрах една опаковка е за един месец, тоест има 7 дози за еднократна употреба и после някакви таблетки, които правели средата по благоприятна за сперматозоидите. В крайна сметка може да се пробва, поне няма да навреди.

# 68
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Може да има и други. Аз не съм ползвала, но ако имахме някакъв даже минимален шанс, щях да опитам. Сега полза никаква.
Аз избягвам всякакви химии, ако се налага, купувам медицински вазелин ... Няма разлика, т.е. не затопля и т.н. а и не гъбясвам от тях.
Имам проблеми и с интимните гелове  Sad

# 69
  • Мнения: 171
Този който аз гледах е към 15€ в ebay. И аз съм много чувствителна и досега ползвах вагизан крем, който е против парения и тн и за жени в менопауза  Laughing  и общо взето съм доволна но ако има такива за забременяеане още по добре.

# 70
  • Мнения: 175
Добро утро и цоп в новата темичка Simple Smile
Йоана честитоооо Simple Smile лека и успешна

Да се оплача , спираме за неопределено време с опитите .... ММ реши че първо иска да си оправи едни сметки и сслед това продължаваме ....криво ми е но живота оридължава , а през това време ще си пия добавките и ще си пусна хормоните Wink
Пожелавам вълна от положителни тестчета Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 1 676
Е, Jojojo .... Confused  Hug

Добро утро на всички. Успешна седмица от мен и многоооо положителни тестчета! Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 176
Добро утро и от мен,
Jojojo, не унивай заради ТМ. Понякога и аз се ядосвам на някакви странни умозаключения на ММ, но после осъзнавам, че те, мъжете, подхождат много по-отговорно към такива важни решения, каквото е едно дете, докато ние, жените, го правим чисто емиционално, защото нещо започва да ни трака там вътре.
Подкрепяйте се и всичко ще се нареди. Може би една почивка от опитите ще за хубаво и после ще стане бързо в най-подходящия и за двамата момент Hug

Аз се отчитам с едно голямо нищо, температурата ми в ЛФ продължава да ми прави номера, въобще не знам какво да очаквам от нея... 12ти ден от О. Вчера беше 36.8, днес е 36.95, разницата ми е ниска, 0.21 Tired

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Добро утро и от мен.

Йойойо не унивай,почивката е голямо е нещо.Аз си дадах почивка със или без да е съгласен ММ,и да ти кажа чувствам се супер.Не мисля за нищо.

Кумата ни се опитва да ме навие че съм бременна,че преди около седмица ми излезна май хемороид и каза че и при бременност излиза.Аз нямам обяснение защо и как се появи,но мисля че е хемороид.Вчера имахме гости и нямаше как да накарам ММ да види,ама тази вечер ще го накарам да погледне.

Само да вметна за протокола,че ми е 6 ден закъснение.Ще изчакам до петък и ако не ми е дошло тогава ще правя тест,макар че си мисля че днес ще ми дойде.

# 74
  • Мнения: 175
Добро утро! Пожелавам ви го такова поне на вас! Моята седмица тръгна .... меко казано кошмарно! През ноща ставах да пишкам и като се избърсах-малко кръв! Сутринта отново! Тръгнах веднага към доктор,нооо Правителствена не работи в МД вися вече час и никой от никъде...ревах си,карах се,опитвах дори с добро,но...продължавам да си чакам. Това дано е гаден сън!

Общи условия

Активация на акаунт