помощ киселини!

  • 2 320
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Еее, не, глупости... Киселините са нормални за бременните и се получава от повдигането на диафрагмата много нависоко, което стеснява стомашното пространство и почва да връща нагоре стомашен сок... нещо от сорта newsm78, но е чисто анатомична причината, от изменението. Като родиш и се отпусне диафрагмата ще се оправи всичко.
Мен ме спаси Talcid. Много е добро, даже сода бикарбонат не ми действаше, да не говорим, че е и вредна. А и се старай да избягваш храна, която е тежка, мазна, трудносмилаема...

# 16
  • Мнения: 270
имах ужасни киселини след като влезнах в 7-ия месец, а бебо се роди с малко косица, значи явно няма връзка. А пък една позната роди момиченце с коса като на Алексчето горе на снимката, пък нямаше никакви до последно...

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Аз имах киселини, защото имам болна жлъчка. Дияна се роди с не много дълга коса .

# 18
  • Мнения: 1 284
аз почти нямам киселини много рядко, но една приятелка имаше страшни киселини още от началото направо се побъркваше и й бяха казали да пие по една глътка ракия вечер преди лягане поне да може да спи

# 19
  • Мнения: 1 072
При мене Да. Имах ужасни киселини и Марк се роди с много коса равномерно порастнала по цялата глава. Гасих ги с по 1-2 литра прясно мляко на ден.

# 20
  • Мнения: 3 760
Жестоки киселини! Бебче с коса /беше по-късичка, когато се роди, но определено правеше впечатление/.

# 21
  • Мнения: 109
Не зная дали киселините са свързани с това колко коса ще има бебето.Аз им открих цаката:първо открих храните от който ми излизат и не ги ям,второ сутрин на гладно пия по 1-2чаши пр.мляко,но аз много го обичам и на ден си изпивам по една кутия.За сега вече съм 31седмица и киселини имам много рядко и много слаби.Пробваи може да помогне и при теб!  261uu

# 22
  • Мнения: 35
zdravei,az sum v 35 g.s i imam kiselini su6to ponqkoga,oblek4avam se sus surovi bademi,iam po 3-4 ve4er ili kogato se poqvat kiselinite,no zabelqzax za sebe si 4e ako qm sled 16-17 4asa imam postoqnno,zatova se ograni4avam.dano sum to pomognala
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;28/st/20060502/dt … 7/k/f91b/preg.png

# 23
  • Мнения: 678
Аз също имах много киселини,Анджела се роди с много кисичка,възхищаваха ни се в болницата.

# 24
  • Мнения: 100
И аз имах ужасни киселини последните месеци Confused Нощно време ми идваше да плача от болка, какво ли не опитвах - кисело мляко, прясно мляко, вода, солети, но помагаха за малко и после пак. От тогава си създадох режим да се будя нощем, та не ми беше проблем нощното будене на малкия. Дори си спомням, че след като родих първата нощ не можех да повярвам, че нямам киселини Simple Smile А Любчо се роди с 3 пръста коса, гъста и чера, та според мен има нещо вярно...

Общи условия

Активация на акаунт