KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 65

  • 49 360
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:
Момичето, което пусна много снимки с Берг вчера, е арабка. Била е със сестра си в кафенето.

Ето превод на впечатленията й.

Бергюзар наблюдаваше Али, докато той сервираше курабии на клиентите. Притесняваше се да не изтърве чинията. Видяхме Али. Берг му каза да ни поздрави със "Здравейте", но той беше срамежлив и искаше да стои до майка си и баща си. Беше прекрасен. Прилича на Халит и малко на Берг. Помолих Халит да се снимам с него. Той прие. Тъкмо се канех да подам апарата на сестра ми и Берг каза:" Аз ще ви снимам." Не може да си представите колко е мила и приятна. Прекрасно семейство са. Имат много добър контакт с хората, умеят да общуват. Много добре се разбират и помежду си. Халит е съвършеният баща. Много обича Берг и Али, непрекъснато се грижи за тях. Помага на Берг с кафенето, посреща клиентите, приема да се снима с тях. Повечето хора проявяваха интерес към Берг, но Халит нямаше никакъв проблем с това. Личи си, че е мъж със самочувствие и проявява уважение към жена си. Гласът му е много ясен, отчетлив, точно като на султан. Когато кафенето се напълни с хора, той помагаше със сервирането и прибирането на масите. После всички седнаха заедно, четяха списания.
Бяха прекрасни и много симпатични.





И представяте ли си ги?! Халит Е. - невероятен, талантлив, супер известен артист и Човек и небезизвестната му мила, красива, умна съпруга, запретнали и двамата ръце и сервират чашки с кафе нагоре-надолу в едно заведение с размерите на гараж от приблизителните 20 квадрата,  Rolling Eyesпредимно посещавано от фенове, къде тактични и възпитани, къде не. Shocked Shocked

Признавам си не съм живяла, чела и видяла много,  Peace ама за такова отношение и поведение до сега не съм чувала.   newsm20

Благодаря ти, Варничка , за превода   Hug Hug Hug Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 5 725
varna_2  Hug Hug  newsm51

Ако знам, че ще видя семейство Ергенч в кафенето тръгвам за Истанбул
и не се замислям. Grinning

Цитат
И представяте ли си ги?! Халит Е. - невероятен, талантлив, супер известен артист и Човек и небезизвестната му мила, красива, умна съпруга, запретнали и двамата ръце и сервират чашки с кафе нагоре-надолу в едно заведение с размерите на гараж от приблизителните 20 квадрата,  Rolling Eyesпредимно посещавано от фенове, къде тактични и възпитани, къде не. Shocked Shocked

Признавам си не съм живяла, чела и видяла много,  Peace ама за такова отношение и поведение до сега не съм чувала.   newsm20

Благодаря ти, Варничка , за превода   Hug Hug Hug Love

Галка, Hug и аз съм чок шашардъ. Joy Joy Joy

# 737
  • Мнения: 354

Ето го сватбаря Ръза
  Grinning Grinning



Много готин наш "комисар Ясин"харесва ми в новия си имидж bowuu Peace
Варничка Благодарско за Всеки превод,инфо,снимка и т.н....  bouquet
Разбира се и на Всички останали bowuu Hug

Общи условия

Активация на акаунт