Калдаръм-кокона веч е кукундрела, копъни положи пуд сянката дибела. - 62

  • 28 452
  • 727
  •   1
Отговори
# 495
  • BG
  • Мнения: 2 458
ех начи Бено и вий сте ини ай черпя  Hug




Мирси, миличкуту ми!   love001

Нереееей, Скарлеваа, ай ялати! 

Скарлеваааа, поиви са веннага в испувидалнята, плеазе!

Обачи търсим още две дуброволки, че иначи няа ни са получи кумпузицията. Ината я знайми коя е. Друг желаещ за Жин?  newsm78

# 496
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уууу, БенУ и аз те лавЮ... Heart Eyes Hug
Хъше, казах тИ да стискЪш на детитУ лимонти да бори тая пущина настинка Naughty
НерУ здрасвУЙ и на теби Hug ...па нИ съ Уредих с пиьенье...аман бе аман... ooooh! ГоУми сте смукачи начи....до къде се завъртим и нема пиенье #Crazy

# 497
  • загубено
  • Мнения: 6 598
Чуме ти дан съ връткаш кат у подписът ти?  Mr. Green
И на теб здрастиииии Hug


Хъши как е дечко?

# 498
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чуме ти дан съ връткаш кат у подписът ти?  Mr. Green
И на теб здрастиииии Hug


Хъши как е дечко?

Неру мЪ...ти си кьорава, турни си нещУ на дзъркилти, че не видиш подписа ми къФ е романтичен Joy Joy Сал кЪмшици, тояги и сейкУ миждУ кадрУтУ... Grinning Grinning Grinning
Ама инак сутиена ми сЪ врътка некво там, ма не гУ пУнтирЪм, чИ ми заминЪ снагатЪ....пЪ съм и дъртЪ рЪСпУретина за таквиз кръшни движения...въх щО неща изказах... Laughing Joy hahaha

Хъши кай, чИ малкия пак дигнал Т и фтиди да я смъква и ш'доди Rolling Eyes

# 499
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
ОпсЪ. Дубро утру. Hug
ЛаФчи, лафчи, ма кайве си требе. Flutter


Тъй, ши сУПщавам:
Ут 5-ти ду 12-ти Сиптември ма нЕма. Пак съм на муре. Ку темата са надипли ду 50-та страница или спирати да пишете, или някой да напрай нова.
Край на сУпщениЙЙЙту. bowuu

# 500
  • загубено
  • Мнения: 6 598
Гутен сабалян  Hug

Хъши мини кажи как е малкото?


Чумееее то за някой раути чиляк не устарява  Naughty
А филмът не съм го гледала все чавета има около мен.
Ма нимой мъ втрещи ,малко неща ме учудват.
Май и аз съм стара  Thinking


Цецко,пак ли ш топиш дъту у гьолът?
Убуу да си изкарате  Hug
И аз пътувам на 4,свърши почивката.
Мерси за кафето  Hug

# 501
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Идаа, тъкму си напраих кайве, да пругледнъ Confused

Днес няма Т, пу,пу Praynig
Мерси на всички ви, че ни мислите Hug Аз така се шашнах, че почти 24 поддържаше и не сваля от нищо Rolling Eyes Най-много ме плаши ларингита му, но сме на път да го овладеем с инхалации с кортикостериод Peace
Чуме, каксън, аз знам за лимона, но не посмях, защото много повръща вчера. А, лимона дразни стомаха на гладно и повръщано. Аз даже му стиснах сутринта в чая малко със содичка, но после оповръща всичко. Та, така спрях със всичко, вчера е бил на пост, молитви и температура. Но, днес вече го гледам е живнал Peace То, в тия жеги е голяма мъка да имаш темепература  Tired

Сиа кака ви требе да доди на себе си, че съм станала кат мед. сестра от 2 седмици на голему и малку дите Mr. Green Ас гу карам тоя грип на крак hahaha

така hahaha hahaha hahaha hahaha

# 502
  • София
  • Мнения: 7 170
Морнинг ора  Hug
Ида да ми видите новата т-шъртка   bowuu hahaha



Цецку, Чушата за спринтьорка ли са гласи  hahaha hahaha


Бобе, чудиш са отде да почнеш, ъ?
 hahaha hahaha


Бенко
, на кое спа да та търсим  Thinking hahaha


Чие е тва чаве, бързу дъ си гу разпузнае  Joy Joy



Хъши, браво че вече сте по-добре, бързо да минава  Hug

Цецку, убу праиш, събери ногу слънце , миди, сол, захар, песък и кото има на мурету  Hug

# 503
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цецку, Чушата за спринтьорка ли са гласи  hahaha hahaha

Туй е Бамята, ши финиширала е. hahaha hahaha hahaha

Хъше, хайде да минава вече. Hug Praynig Hug

# 504
  • Мнения: 11 904
хай  Hug ...мноо лошо първите дни след отпуск да знаете  Joy

Цецку ти пъ съ уля с това море  Crossing Arms .....иначе те видях как си  hahaha




Хъши
Скрит текст:
изтървала съм те вчера...да се оправя бързо малкия Hug. Казваш Т не пада 24 часа, ами то зависи колко е в смисъл при борба с вирус първите 2 дни моето винаги си има Т....смъквам до 38 максимум и така, организма се бори. Ако вече е много висока и не пада...тази година за първи път стигнах до там да давам Хексалгин (беше с 39 след час и нещо след като бях дала Нурофен) и с него вече няма къде да иде падна. После лекарка ми каза, че той вече е голям така, че мога да ползвам и Диалгин-джуниър прахче Peace . За повръщането хомеопатични капки Вомитусхил  Peace


# 505
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уууу, сабахлЯн кукундрели Hug Hug Hug Hug
ЦецУ, си изкаръш дУбре на мУретУ, нема да сакяш палад от ЦецУФ Naughty
Хъше, знам, чИ мнооу сложнУ с тая Т, ама аз на мойте и до днеска така им упраям грипуйти...лимона му е майкатЪ...ни го щЪт, ама немат избор. КивитУ същУ е добро кат идея с оглед големУтУ кУличествИ витамин С, дет бори грипЪ Hug Много се радвам, че се оправя детитУ, чИ верно в тия жеги Т...големи мАки ooooh!
Мибо, па яз от средатЪ на месецЪ не мой се климатизиръм към работата...мноооу мъ мързи и ми съ риве.
Ели, здраствУЙ и на тебИ, чИ отдавнЪ не сме сЪ засичали на мегданя. Hug

Ай ся си глейтИ раб'тата Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 11:39 от НАРЦИС- Чумата (50 нюанса лудост)

# 506
# 507
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Тенкю ви вери мъч Hug Heart Eyes на сичкити Hug

Бобе
Скрит текст:
той първия ден имаше около 37 и нещо, нея я свалям с компот от джанки, вода и чай Peace Успяваше. Но, гърлото, както се досещате всички я прави тая Т, то червено - страхотия. Вчера обаче ме изправи на нокти, то даже от ноща, много продължи, 38.5 и на горе до 39.2. Тъкмо давах хексалгина и той пак повръща Tired Но, хубавото, че като повърне и веднага я сваля до към 37.0. Поспа човека, като беше с по 38.5 и малко отгоре го вкарах да го охладя на душа с хладка водичка и така, то друга не става. Лекарства не можех да давам много часове подред, на гладен и празен стомах....Чак вчера вечерта изяде едно парче хляб и пробутах Нурофена, при това на към 37.8 температура/но, вече беше крайно наложително да го облекча, цял ден нищо температуропонижаващо не беше пил/. Е, от него заспа и днес го гледам не вдига Praynig
Вомитусхил не се наложи да давам, той си спря да повръща сам.

# 508
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ади да пиинити пу ино, чи ша испуками....ас сидя вътри и ми и дубре Peace
Мъ бех пу балконя, да мъ пита чувек що съм толкуз луда, па той южен и май е към 50 градуса ooooh! ooooh! ooooh! Чуми, пуфтарям - 50 градуса какчи, не 50 нюанса сиву Mr. Green Wink





# 509
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Брях Party Party Party Party уредих сЪ с пиенье...тръдъдъдъдъдъдъдъъъъъъъъмммм.... newsm19 newsm19

50 нюанса РайчУ Хъшее... hahaha hahaha при мен са 49, ама Лестър муй подвил и ся ми е арниня...стига дан речем да пушим Crazy

Общи условия

Активация на акаунт