Забременели след инвитро - тема 13

  • 51 835
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 107
Пандичка и аз съм с бъбречна криза вече трети ден. Вчера в изследванията показа в серологията 15/20 левкоцити, ед. еритроцити и еп. клетки. Докторката ми изписа уринал акут по 2 на ден и днес вече имам чувството, че има някъкво подобрение. Предната бременност пак изкарах една такава криза. Дано бързо да се оправим.
Моите левкоцити са добре 1-2, но имам 35-40 еритроцити и белтък. Според докторите изхвърлям камъче или песъчинка. Дано да се оправим и да не ни повтаря.

# 721
  • Мнения: 426
Здравейте,
Не съм писала отдавна, но времето стига само да ви изчета, а и нямаше какво да споделя  Flutter
Минах ранния БХС и фетална докато бяхме за седмица в България. Малко ме стреснаха, когато ми даваха резултатите и за няколко дни не бях на себе си. Но съфорумки ми препоръчаха да пиша на проф. Кременски, за което съм им много благодарна. Професорът каза, че всичко е наред и нямам поводи за притеснение. Дано да е така.
Следващият ми преглед е в края на 19-та седмица. Вече нямам търпение  Crazy

Да се похваля, че си взех възглавница за бременни. Абсолютно успешна покупка, спя чудесно с нея Simple Smile

Взех си и две опаковки олио за бременни на Веледа. Някой ползвал ли го е, има ли доволни?
Засега се мажа със смес от натурално бадемово и масло от пшеничен зародиш, но исках да си взема и нещо специално за бременни Simple Smile

Приятен ден на всички   bouquet

# 722
  • Мнения: 80
Anthea, би ли споделила каква възглавница за бременни си взела и от къде?
Тъй като вече си я изпробвала и си доволна, ще съм благодарна да заложа на вече утвърденото като удобство.
Благодаря още веднъж. Hug

# 723
  • Мнения: 1 091
Тук ни забраняват да слагаме бебетата да спят настрани, само и единствено по гръб и никакви възглавници. Да ви кажа Мария има леко плоско на главата, не се забелязва, но съм виждала деца, които са доста зле. Сега мисля поне през деня като спи да го слагам на една страна, защото пък момче с плоска глава не върви. Той си има дървена кошара горе, а долу ще спи в преносима и ще си го виждам.

Буриту, добре дошла и успех до края  Hug.

Клео и панда, съжалявам за болките и неразположенията при вас, дано бързо отшумят  Peace.

Аз пък като ви чета все си мисля, че ме неглежират тук  Wink. Никакви изследвания, лекарства, УЗ... взели са ми секрет веднъж, защото се оплаках от течение, излезе, че нищо ми няма. Кръв само за пренатест и ГД. Само витамини за бременни и дори като бях в болница за спиране на раждане преди месец пак нищо не ми изписаха за контракциите  newsm78. Бях на преглед преди 3 дни и доктора беше доволен, че съм 36 г.с., тегло, кръвно, чухме сърцето на бебо с доплера и ми измери матката с метъра. Шийка щял да мери другата седмица (мануално) и това е. Ще ми се да знам долу-горе колко е голям бебока, но нямам УЗ от 29 г.с. насам и няма и да имам. Само 4 дни ми остават до фул търм, дано ги изкарам и ще почна вече да си излизам и шофирам повечко, да се видя с приятелки, докато мога и ще чакам малчо да си реши да се ражда  Heart Eyes

# 724
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Перличка, сравнявам от 2 купени ето от тази съм супер доволна http://www.hippoland.net/ceba-baby-v-zglavnica-za-bremennost-i-k … -zhiraf-741000511. Пълнежа е нещо като стериопор и като я нагласиш около корема и крака не ти бяга.
Грация, хайде и при теб не остана. И аз доста се замислям с позите за спане. Имам племенник с доста сплескана глава отзад. Сега като ходих на някои лекции в БГ и тук препоръчват спане по гръб.

# 725
  • Мнения: 426
Anthea, би ли споделила каква възглавница за бременни си взела и от къде?
Тъй като вече си я изпробвала и си доволна, ще съм благодарна да заложа на вече утвърденото като удобство.
Благодаря още веднъж. Hug
Моята е на Ceba baby, купих я от магазин Сладури във Варна, 68 лв. Гледам, че и Лили е доволна от същата марка, може би и същия модел, въпреки че има малка разлика в цената  Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 16 691
Моята възглавница беше 21 лв от Лабиринт в София. Изключително удобна

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Моята възглавница беше 21 лв от Лабиринт в София. Изключително удобна

И моята е за 21 и нещо от Хиоленд... Без Ванката не лягам аз...  Naughty

# 728
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,
имам въпрос към Niana, Beellaa , isitme и родилите вече близнашки мами. Бургаският ми лекар, при който съм на ЖК и по ЗК ми изписа 3 инжекции Флостерон на 12 часа, за разгръщане дробчетата на бебетата. Каза ми, че се бият в 31-ва г.с.. Как беше и как е при вас? Опитах се днес да звънна на д-р Михова в Надежда, но тя ми върна смс, че не може да говори. Исках да се консултирам с някой от Надежда, за второ мнение, но аз познавам само д-р Михова и д-р Стаменов.

# 729
  • Мнения: 1 898
Здравейте момичета,
имам въпрос към Niana, Beellaa , isitme и родилите вече близнашки мами. Бургаският ми лекар, при който съм на ЖК и по ЗК ми изписа 3 инжекции Флостерон на 12 часа, за разгръщане дробчетата на бебетата. Каза ми, че се бият в 31-ва г.с.. Как беше и как е при вас? Опитах се днес да звънна на д-р Михова в Надежда, но тя ми върна смс, че не може да говори. Исках да се консултирам с някой от Надежда, за второ мнение, но аз познавам само д-р Михова и д-р Стаменов.
Здраве  Hug
Слагах същите инжекции но през 24 часа. Направих общо 6 инжелции като м/у първите 3 и вторите имах към 10-15 дни пауза. Лошото е че не мога да ти кажа в кои седмици ги слагах понеже не съм си записала  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,
имам въпрос към Niana, Beellaa , isitme и родилите вече близнашки мами. Бургаският ми лекар, при който съм на ЖК и по ЗК ми изписа 3 инжекции Флостерон на 12 часа, за разгръщане дробчетата на бебетата. Каза ми, че се бият в 31-ва г.с.. Как беше и как е при вас? Опитах се днес да звънна на д-р Михова в Надежда, но тя ми върна смс, че не може да говори. Исках да се консултирам с някой от Надежда, за второ мнение, но аз познавам само д-р Михова и д-р Стаменов.
Здраве  Hug
Слагах същите инжекции но през 24 часа. Направих общо 6 инжелции като м/у първите 3 и вторите имах към 10-15 дни пауза. Лошото е че не мога да ти кажа в кои седмици ги слагах понеже не съм си записала  Mr. Green


Ниана, благодаря за бързият отговор. Hug

# 731
  • Мнения: 1 898
Моля за нищо  Hug
Сега даже се разрових и наистина първите 3 инжекции съм ги сложила в 31 г.с. При мен ги сложиха понеже бебетата вървят напред и по едри и шийката ми е скъсена. Док се притесняваше от преждевременно раждане но ето че избутах до 36 г.с  Mr. Green
Ти в коя седмица си?

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 14:38 от Niana

# 732
  • София
  • Мнения: 16 691
Още в 28 ма седмица ми ги биха, после повторихме курса в 31ва и родих в 35-та самостоятелно дишащи бебета.

# 733
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Здравейте момичета,
имам въпрос към Niana, Beellaa , isitme и родилите вече близнашки мами. Бургаският ми лекар, при който съм на ЖК и по ЗК ми изписа 3 инжекции Флостерон на 12 часа, за разгръщане дробчетата на бебетата. Каза ми, че се бият в 31-ва г.с.. Как беше и как е при вас? Опитах се днес да звънна на д-р Михова в Надежда, но тя ми върна смс, че не може да говори. Исках да се консултирам с някой от Надежда, за второ мнение, но аз познавам само д-р Михова и д-р Стаменов.
Потърси д-р Михова в понеделник, ако не ти отговори имам телефона на д-р Чачева. Ти в Бургас при кой лекар се следиш?

# 734
  • Мнения: 4 954
Желаещ да направи новата тема?

Общи условия

Активация на акаунт