Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-69 тема

  • 59 727
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 717
Още една снимка се появи

Murat Yıldırım at hotel Four Seasons Bosforus - 07/08/2015


# 46
  • Мнения: 8 717
Туит от Lianah Dahdouh - водещата от Extra Turkey и близка до продуцентската компания О3, която пише, че в скоро време ще ни информира за сериала CESARET с Мурат и Мерием. Интересно какво ли ще ни информира - че няма да го има ли?  newsm78 Продължаваме да чакаме.  Mr. Green


# 47
  • Мнения: 8 717
Добро утро!   Hug

Прекрасен, прохладен и усмихнат петъчен ден на всички!  Grinning Heart Eyes Hug



# 48
  • Мнения: 8 717
Вчера Мурат беше лайкнал  всички снимки от рождения ден на Мерием, които тя беше качила в инстаграма си - току виж все още не всичко е загубено.   Grinning

И Фатма не губи надежда и продължава да твори колажи с тях двамата.  Joy Joy Joy


# 49
  • Мнения: 8 717
Нещо любопитно от инстаграма на Аслъ - явно си е направила някакъв нов тест за определяне непоносимостта на организма към някои видове храни /това е различно от алергиите http://pinnertest.com//,  сигурно и тя е решила да се храни здравословно, като Мурат.  Grinning

@pinnertest kendini daha iyi tanimak için

# 50
  • Мнения: 12 840
Здравейте!

Алекс свежи снимки си донесла в темата с Мурат и то съвсем актуални.

И темата ,,Сезарет,,  се прокрадва и вяло присъства всеки ден в соц .медии.
 Приблежени, добре осведомени, информирани  и  всезнаещи ....накрая НИЩО.
А Мурат който иска да си лайква, не ни пречи .Лошото е, че не ме радва с така витаещите из пространството новини около него.
Аслъ пък се вълнува от храната която консумира. В тези жеги не ми се гледат дори здравословните храни hahaha

Иначе ,днес е петък..... почти преполовихме месец август.
Неусетно дните се стопиха и горещото лято леко отминава.

За сега обаче ще се морим от високите температури търсейки прохлада.

 Завиждам на тези които  са в планината. Heart Eyes

Лек ден на всички които преминават през темата,макар и само да търсят нещичко ново около МЙ  

# 51
  • Мнения: 8 717
Ели, Hug Наистина само някакви косвени и неясни предположения витаят около CEZARET, но така е, като няма официално изявление... И аз си правя мое си предположение, по-скоро е надежда даже  Grinning, от тази публикация за рождения ден на Мерием - празнували са го на 32-метрова яхта, присъствали са 80 гости, изброени са имената на Белчим Билгин, Пелин Карахан, Селим Байрактар, Бора Акташ. Има и много снимки, на които аз разпознах и добре познатията ни продуцент от О3 - Онур Гювенатам, с когото бяха в Берлин и Кан!  Peace Дано това да е добър знак, че все още има надежда за този проект!  Grinning Praynig

Meryem Uzerli'den 32. yaşa 32 metre yat!Meryem Uzerli’nin doğum günü partisine Belçim Bilgin Erdoğan, Pelin Karahan, Selim Bayraktar, Bora Akkaş’ın da aralarında olduğu 80 kişi katıldı.

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/meryem-uzerliden-32-yasa-32-metre-yat?p=1








# 52
  • Мнения: 8 717
От туитъра на ККК


Kocan Kadar Konuş taktiklerinin kaçı hala aklınızda? Boşlukları doldur!

# 53
  • Мнения: 8 717
Да озвуча малко темата с едно откъсче от сериала на Пелин, в което тя пее, и то много добре.  Peace


http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ne-munasebet-sezon-1-bolum-7-izle/19484


# 54
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Прохладни, забавни и релаксиращи почивни дни на всички!  Grinning Heart Eyes Hug



# 55
  • Мнения: 8 717
Интересна фенска хрумка - групирали са евентуалните нови двойки в очакваните сериали  Grinning


# 56
  • Мнения: 8 717
Още фенски творения на тема CEZARET - оптимизмът на феновете все още е не лице.  Grinning






# 57
  • Мнения: 8 717
А Езги снощи е била на сватбата на Саадет Ъшъл Улуксой - тя играеше във ВВ, не помня името на героинята ѝ, но искаше да убие Сюлейман, защото той уби съпруга й точно във вечерта на сватбата им при превземането на една унгарска крепост и тя се внедри в двореца като наложница. Първата снимка е публикувана и от сп. Грация, а втората Езги е качила в инстаграма си. Има още доста снимки в Геджето. Аз видях и още една позната мъжка физиономия от КК и ЛиН, но не е на Мурат.  Joy А Езги е стилна и много симпатична.  Grinning

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/saadet-isik-aksoy-evlendi










# 58
  • Мнения: 8 717
От инстаграма на любимия ни стилист - последна сцена и грим от ККК 2. Мурат наистина е с по-къса косичка и му я няма лимбата на перчема, дето толкова ме мъчеше, като го изрязвах за колажите.  Joy Joy Joy


K.K.K dirilis film son sahneleri icin sac&makeup

# 59
  • Мнения: 8 717
И още снимки от сета - Синан как са го изтупали също, хубав младоженец ще е.  Joy Joy Joy








Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 13:19 от Alex_B

Общи условия

Активация на акаунт