Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-69 тема

  • 59 723
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 717
Към горната снимка Мерием е написала само "Добро утро" на английски и турски и нищо повече, в инстаграма няма и локация, за да разберем дали е от Германия, или от Турция. Ще ми се да вярвам, че е от Истанбул, че нали там котките са много на почит, и, че се е върнала, за да започват снимките на сериала, но... това си е само моя фантазия.  Joy Joy Joy Но пък може да погледнете колко лайкове, споделяния и коментари има към нея във ФБ - прегледах бегло някои от тях, наистина са от цял свят, даже и от Индонезия.  #Crazy Peace  Затова и продуцентите се въртят на пета около нея... На когото му е любопитно, може да надникне.

https://www.facebook.com/Meryem.Uzerli/photos/a.475398355910962. … 170753544/?type=1

В туитър попаднах на нещо любопитно - Биркан Сокоулу, съпругът на нашата Принцеса Сускунлара, е получил предложение да участва в холивудски филм с Крисчън Бейл. Сюжетът ще е свързан с последните години на Османската империя, снимките щели да са в Португалия, на Канарските о-ви и в Истанбул. Доколкото разбирам от превода на чичко Гугъл, са започнали преговори с него и, ако се споразумеят, ще го видим и него в американска продукция.  Някой, ако разбере повече, да казва, че и при рускините не намерих превод.

http://gecce.com/magazin/haber/birkan-sokullu-hollywood-yolunda


Дано и Мурат да се съгласи вече за сериала с Колин Фарел и да сбъдне мечтите ни!  Grinning





И още нещо интересно -  чудех се откъде ми е познат този шемет, който ще играе бащата на Пойраз във втори сезон, пък той бил наш човек.  Joy Joy Joy Всеки път се смея с глас, като гледам как Мурат ги обърна в шоуто.  hahaha hahaha hahaha




И другото ще го сложа в спойлер

Скрит текст:
Това са новите промо снимки за втория сезон, на които и той вече присъства






А с това клипче от Гласът на Турция, Марти ме подсети в другата тема кой е всъщност и защо ми е познат.  Grinning



https://www.youtube.com/watch?v=uYB95fy35aY&feature=youtu.be

# 31
  • Мнения: 12 839
Привет !!!


Ринка, Ени Hug Hug дано скоро чуем нещо като началото ,но   ....

Алекс дежурила си по темата Hug Hug и все добри новини си донесла.
Биркан  заслужава да е оценен, много го харесах в КСШ. Споделяла съм,че той ми хареса най-много от главните герои. Играе чудесно,с лекота  предава емоциите, добър е. Артистите от Сеит и Шура са приели други роли, ето и в Пойраз влиза един от царските офицери-Миша.
Скрит текст:
По този повод да ви споделя,че погледнах летните сериали .Ягодките ми харесаха, там играе артистката от КСШ -Аля, справя се добре в комична роля. Добър актьорски състав са.
Погледнах и другия Любов на заем,малко не ми харесва главната героиня как се справя с комичната роля.нещо ми е неубедителна,преиграва .А същата артистка играеше в КСШ , червенокоската влюбена в Джелил. Там беше по-добра,много при това.

Около новия сериал на Мурат с Мерием нищо не е ясно все още, но пък тя е качила сутринта тази много симпатична снимка в инстаграма си.  Grinning


Снимката  се харесва на много хора, някак непринудена.А и детенцето на слънчице
Аз обаче не харесвам жени които демонстрират бельото си, като Мерием в случая. Най-обикновенно долно бельо както е по домашно му.
Израстнала е в Германия ,освободена е и няма лошо, светът се променя.
Едва ли с това се  събира чар.
Сутиенът дето го е показала  не искам да пиша на какво ми навява, както и други снимки които гледах с нея, поведение което непрекъснато демонстрира.
Ето това е нещото което ме кара да съм резервирана към нея.

# 32
  • Мнения: 1 018
Цитат

Снимката  се харесва на много хора, някак непринудена.А и детенцето на слънчице
Аз обаче не харесвам жени които демонстрират бельото си, като Мерием в случая. Най-обикновенно долно бельо както е по домашно му.
Израстнала е в Германия ,освободена е и няма лошо, светът се променя.
Едва ли с това се  събира чар.
Сутиенът дето го е показала  не искам да пиша на какво ми навява, както и други снимки които гледах с нея, поведение което непрекъснато демонстрира.
Ето това е нещото което ме кара да съм резервирана към нея.
[/quote]

 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 33
# 34
  • Мнения: 8 717
Ели, и на мен ми направи грозно впечатление как се вижда половината бельо на Мерием - първо това ми се наби в очите.

Снимка от сета на ККК 2, за съжаление без Мурат  Sad


# 35
  • Мнения: 1 018


Не съм виждала тази снимка досега...

# 36
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Ели, Алекс, Ади, Ени,  Hug Hug Hug Hug
Ади, Мурат дава автограф на плаката от промото на 2 сезон, което бе доста обсъждано / дори осъждано/.  Joy Joy



Снимки на Мурат няма - нито от сета, нито от реала, Мерием е в реала, сериала е наникъде, но поне колажи има - Фатма не спира.  Joy Joy


# 37
  • Мнения: 8 717
Днес Мерием навършва 32 г. - да ѝ е честит рожденият ден!   bouquet Да е здрава и щастлива с малката си дъщеричка Лара, нови успехи  на екрана, особено, ако наистина станат партньори с Мурат!  Grinning Рускините се чудят дали ще покани и него на купона за празника си и се надяват да се появят снимки на двамата от събитието - смях се с глас, като ги прочетох.  Joy Joy Joy




# 38
  • Мнения: 1 018
Цитат
Днес Мерием навършва 32 г. - да  е честит рожденият ден!   bouquet Да е здрава и щастлива с малката си дъщеричка Лара, нови успехи  на екрана, особено, ако наистина станат партньори с Мурат!  Grinning Рускините се чудят дали ще покани и него на купона за празника си и се надяват да се появят снимки на двамата от събитието - смях се с глас, като ги прочетох.  Joy Joy Joy






Добър ден,....присъединявам се към поздравленията!!!

Не съм и фенка...ама никак....и ще гледам само заради Мурат,ако въобще излезе нещо на екрана....

На тези снимки ...там ,където е с червена коса /явно са от фотосесия/...така яко е играл фотошопа... Joy Joy Joy

другите са от реала....с русата коса....

# 39
  • Мнения: 8 717
Всеки ден нови спекулации по повод бъдещето на проектите на Мурат. Доколкото разбирам от тази статия, Джансу Дере ще снима нов сериал "Бялата нощ" /този път поне не е поредният "Кара..."  Joy/ за Ай Япъм по сценарий на Дениз Акчай, един от многобройните, който Мерием е отхвърлила. Това го бяха писали и преди. Но явно е бил одобрен за нейн партньор съпругът на Аслъ - Биркан Сокоулу. Сега, обаче, имало предположения, че от Ай Япъм можело да заменят Биркан с Мурат, ако не се осъществи проектът им за сериал с Мерием до края на месеца, когато те вече ще са свободни да си търсят нови ангажименти...  #Crazy newsm78 Направо ми става лошо вече от всички тези истории - от Мерием, пак да се върнем на Джансуто... Ужас!!! Първата не я харесвам особено, но втората пък хич никога не съм я възприемала за партньорка на Мурат.  Mr. Green Пък и ми се струва, че ще се получи доста некоректно спрямо Биркан, а все пак със съпругата му бяха партньори в Безмълвните, беше и на сватбата им дори... Много грозна взе да става цялата история, жалко, че Мурат попадна в такива спекулации, но явно това е светът на шоубизнеса в Турция... и не само там, предполагам... Ако е вярно, че в края на месеца изтичат договореностите на Мурат и Мерием с О3 за Cezaret, кой знае колко още такива слухове ще се появят, че и после ще продължат вероятно...

http://www.ucankus.com/detay/141895/ucankus-ozel-cansu-meryem-in … ini-almak-istiyor

# 40
  • Мнения: 12 839
Привет! Hug

............. в края на месеца изтичат договореностите на Мурат и Мерием с О3 за Cezaret, кой знае колко още такива слухове ще се появят, че и после ще продължат вероятно...


Нова интрига се завихря и в нея името на Мурат.
Няма ли други артистки в Т-я та  тези двете ги гласят за него.
Едната, втората .. нищо конкретно,  какво ли ще срещнем още тези дни

# 41
  • Мнения: 8 717
Добро утро с Мурат от сета на ККК 2!  Hug Кафенцето днес е в спойлера.  Grinning

Скрит текст:





# 42
  • Мнения: 12 839
Алекс чудесна компания си довела за начало на деня!
Най-накрая Мурат се появи в социалните медиии за наше удоволствие.
ККК2  още ли се снима, нали имаше инфо че са приклюлили снимките.
Както и да е,няма значение  кой ден е превена снимката  изглежда прекрасно , а и цялата компания в която преобладават мъжете, за разлика от другите снимки с дамския състав.

А Селма  е пуснала нови снимки .


Със Синем и Фатма от Аси





Има и друго призвание освен киното, модния подиум  я обича

# 43
  • Мнения: 8 717
Ели, Hug Аз засега не съм срещала инфо, че снимките на ККК 2 са приключили... Миналият път бяха публикували финални общи снимки на екипа, само Мурат го нямаше. Надявам се и сега да има такива.

И Мерием е качила няколко снимки в инстаграма си от рождения си ден и е написала към тях дълги благодарности към много хора - колеги, роднини и т.н.  /Мурат не е сред тях  Mr. Green/ Благодари и за прекрасното парти, като гледам пейзажа, е от Истанбул. Явно наистина се е върнала.  newsm78

Скрит текст:
Thank youuuuuu ❤❤❤for all your Emails , messages, Videos, calls, presents, surprises 😳😍😇🎂😄🙈🙏🏻😎👼👼👼🌹🌹🌹and a Great Party - Thank you so so much ... I Had a Perfect day and a Perfect Night 😍🎂🍰🎂😇🎂🍰🎂😍🙏🏻 Thank YOU !!!! 😍😇😍also thanks to:
@meltemkazaz @hknylcn @hellopelin @aslihan999 @bedriguntay @aycacinkitaskardes @demirozebru @tulinsahinofficial @bkmonline @farukozerten @boraakkas @qrshut @elidorturkey @belcimbilgincom And Anna Nana and Petra Simple Smile and @selimbayraktarselim @philmahn And My DAD😍🙏🏻😍 and My Brother Dany ❤annnddddd NECATIIII 😍And Many Many more 🎶🎶🎶😇🙏🏻🙏🏻🙏🏻.... You made ME happy ... Thank you ... Thanks to EVERYBODY !!! ❤💋❤🍰 pure Love - 😍❤🙏🏻












# 44
  • Мнения: 8 717
От инстаграма на Нинели - много готина снимка

Hotel ,,Four Seazons,, ☺😊😍😘

Общи условия

Активация на акаунт