Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-69 тема

  • 59 725
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 12 840



Скрит текст:
Браво на Езги, разликата е очевидна




Нали снимките бяха свършили, а днес  са празнували

Nevra Serezli's birthday

Последна редакция: нд, 09 авг 2015, 23:31 от eliNIM

# 17
  • Мнения: 8 717
Привет и от мен по късни доби.  Grinning

Ринка, Лили, благодаря за преведената новина - пак ново двайсет!  Mr. Green Не, че ще съжалявам за Мерием и така прокламирания ѝ нов сериал, в който Мурат се споменаваше мимоходом, но ме е яд, че не може да попадне на читав сценарий и екип, че да се появи достойно на екран. Както и да е, ще почакаме явно засега, но ние сме свикнали.  Mr. Green

Но пък днес на сета на ККК 2 са имали рожденичка - Невра Серезли, та по тоя повод се сбласкахме с Ели с новите снимки.  Joy Joy Joy Но това няма значение - важното е Мурат да се появява, да има положителни емоции, а и ние покрай него.

Жалко и за сериала на Аслъ, много ми се искаше да я гледам отново на екран, но явно и на нея не ѝ е вървежно напоследък. Дано поне филмът ѝ с Бурак и Мурат Боз да се е получил и да има успех.

Още едно творение на Фатма с Мурат и Мерием - дали ще се осъществи този проект не е ясно.  Grinning Но пък защо Нинели беше написала, че снимките на сериала започват следващия месец?  newsm78 Не вярвам да си го е измислила просто ей така, вероятно го е коментирала с Мурат?  newsm78


Последна редакция: нд, 09 авг 2015, 23:55 от Alex_B

# 18
  • Мнения: 12 840
Алекс,  Hug какъв сценарий Thinking
Добър или лош , няма никакъв, или не е сигурно каква ще е тая смелост дето за нея са писали от половин година, /та дори и ,,лудото семейство,, се споменаваше/. Август е почти до средата,лятото е към края си,септември се готви да идва, а  Смелите не са  до никъде, за да започват снимките на дизито. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Едва ли пътуването на братята сценаристи е причината за да не започват.
До сега трябваше вече всичко да е точно или поне канализирано,кой ,какво и какъв ще го играе.Да не говорим колко причини се изписаха като проблем.
По добре да се свършва с ангажимента на Мурат и ако трябва нещо ново и сериозно, а за сигурно рейтинга ще реши


# 19
  • Мнения: 8 717
Ели, и аз така мисля - то не бяха сценарии, смяна на екипи, братята продуценти бродят по света, лудото семейство също - не знам кога пишат изобщо някакъв сценарий...  Mr. Green Мерием я е ужасно страх да започне нов проект, защото всички непрекъснато пишат за него и възлагат огромни надежди... А нея наистина я е шубе да зопочне каквото и да било, за да не се провали. Затова вероятно са всичките ѝ тези капризи за сценария, сценарийни екипи и т.н. А от цялата тази истерия страда Мурат,  защото губи време и пореден сезон, в който да се появи на екран. Е, губим и ние, естествено, пак чакаме неясно какво.  Mr. Green

Но пък Сарп ще си започне новия сериал и то най-после в главна роля.  :peace:4

Главным героем нового проекта "Женатый, но злой" стал Сарп Аккая. В сериале примут участие Бирдже Акалай, Эбру Гюндебейоглу, Айча Эртуран и Йылдыз Чагри Атыксой. Новый проект начнется в сентябре на канале АТВ.


# 20
  • Мнения: 12 840


Понеделник е!
Поредният... и нова седмица!
Успешни да са!
Прогнозирано горещи,  който където е , на море, на планина ,у дома ....на тръстиката...

Скрит текст:
Метеорен поток ни връхлита в средата на август
Много небесни явления ще могат да се наблюдават този месец от Националната астрономическа обсерватория "Рожен". Това съобщи Никола Петров, директор на звездната институция, пред "Фокус". По думите му тези явления се случват и се наблюдават постоянно, но през август както и началото на септември наистина се проявяват много по-често.
"В средата на месеца се очаква пикът на метеорния поток Персидий, който човек не трябва да пропуска да му се наслади", каза Петров. Той допълни, че за целта е необходимо да сме далеч от големия град, защото нощните светлини на населените места пречат на наблюдението. Необходимо е също и хубаво и ясно време.

http://www.blitz.bg/news/article/354187

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 06:33 от eliNIM

# 21
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен!  Hug

Нов ден, нова седмица - дано са по-прохладни и да ни донесат добри новини за бъдещите изяви на Мурат, че да спрем само да чакаме и да гадаем кое е вярно и кое не.  Grinning  Peace Пожелавам ви много усмивки и добро настроение през следващите дни!  Grinning Heart Eyes Hug






Ели, значи ще гледаме падащи звезди в скоро време - не забравяйте да си пожелаете нещо, ако ги видите - току виж се сбъднало.  Grinning Peace

# 22
  • Мнения: 8 717
Усмихнатите Аслъ и Езги за настроение  Grinning




# 23
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Спорна и прохладна седмица!  Hug
Ели, Ени, Алекс,  Hug Hug Hug












# 24
  • Мнения: 12 840
Ринка, хубави снимки ,хубави мигове, да прибавя и още един Мурат, небрежно загледан, замислен ,сякаш търси точната дума.

# 25
  • Мнения: 10 240

Ринка, хубави снимки ,хубави мигове, да прибавя и още един Мурат, небрежно загледан, замислен ,сякаш търси точната дума.




Ели, да му подскажем кои думи биха ни зарадвали! Може да ги изрече, може да ги изпее...  Joy Joy Joy
Çok Yakında

# 26
  • Мнения: 8 474
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Ринка HugЕли HugАлекс Hug
Ринка определено бихме се зарадвали на едно  Çok Yakında и особено скорото ако е да речем края на септември  smile3521Айде дано скоро чуем една такава хубава новинка  newsm17 smile3521
Много ми хареса този колаж от бг фейса на Мурат  smile3521

# 27
# 28
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Кафенце и компания - за хубав и усмихнат ден на всички!  Grinning Heart Eyes Hug



# 29
  • Мнения: 8 717
Около новия сериал на Мурат с Мерием нищо не е ясно все още, но пък тя е качила сутринта тази много симпатична снимка в инстаграма си.  Grinning


Общи условия

Активация на акаунт