Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 33!

  • 48 714
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 038
Yasmina,аз пих 3 пъти антибиотик по време на бременността.Не се притеснявай,лекарите се съобразяват с бебчо.

# 736
  • Мнения: 199
 Ясмина, Аугментина редовно се изписва на бременни- няма страшно, бебчо ще е добре. Ама от къде тези ентерококи. На мене микробиология ми взеха само веднъж - в 3я месец, АГ ми изписа тогава гиназол (при чиста МБ, ама за всеки случай) и после като го питам ще правим ли МБ пак- ми нямало нужда!!!!!!!
Но бактерии и гъбички много често се появяват в края на бременността, въпроса е до раждането да си с чиста МБ, за да не предадем нещо на бебчо.
Надявам се всички сте добре  Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 11 785
И аз пих аугментин, няма страшно.

Някой ще смогне ли за нова темичка да направи?

# 738
  • София
  • Мнения: 1 844
Аз пих два пъти антибиотик - зинат /заради стрептококи в МБ/ и амоксивлав /при настинка/. Наистина няма страшно  Peace

# 739
  • Мнения: 200
Аз съм пила около 6-7  пъти Азитрокс ,Аугментин при серклажа ,при задържането даже беше 14 дни ,но лекарите казаха че по добре антибиотик отколкото гъбички или бактерий.Бебчо като се роди почти месец също беше на антибиотик.Заради операцията на дуктуса.Той все още е в София ,но вече натдава здраво вече е 3кг. Още е много малко зависим от кислорода и това сега чакаме да стане независим от него и ще го изпишат.Много се радвам за всички че успхте да задържите максимално вие сте надежда и пример за много момичета.Очаквам да завалят хубавите новини от другата седмица!!!КиВи сигурно вече е станала майка пожелавам и  здраве и щастие и тези тежки бремености да останат зад гърба ни.

# 740
  • Мнения: 199
Еееееееех, Алиса  Hug

# 741
  • Мнения: 1 038
Alisa,страхотни новини.Пожелавам на Стили,да е все така борбен,да е здрав и щастлив

# 742
  • София
  • Мнения: 69
Алиса, вие сте герои! Още малко и ще сте си вкъщи за Коледа Simple Smile
Ох, чакам с нетърпение декември месец ... Утре влизам в 34гс, като гледам обаче колко трябва да е теглото на бебчо в тази седмица със сигурност няма да го стигна - не знам дали и 2 кг ще е Sad

# 743
  • Мнения: 199
Алиса, вие сте герои! Още малко и ще сте си вкъщи за Коледа Simple Smile
Ох, чакам с нетърпение декември месец ... Утре влизам в 34гс, като гледам обаче колко трябва да е теглото на бебчо в тази седмица със сигурност няма да го стигна - не знам дали и 2 кг ще е Sad
Е, защо пък да не го стигнеш. Моя бебчо в края на 31 г.с. тежеше 1800гр. Просто си повтаряй: "Ще изкарам още един ден!" И така минала цяла седмица. Аз така ги преживях дните и продължавам   Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 11 785
Алиса, вие сте герои! Още малко и ще сте си вкъщи за Коледа Simple Smile
Ох, чакам с нетърпение декември месец ... Утре влизам в 34гс, като гледам обаче колко трябва да е теглото на бебчо в тази седмица със сигурност няма да го стигна - не знам дали и 2 кг ще е Sad
Еее алед 34та са си вече готовички, дишат самостоятелно. Ей ги две седмици бързо ще минат. Wink

# 745
  • Мнения: 1 038
Нашата беба се роди 2200 Grinning 2-3 часа в ковиоз за затопляне,всичко друго беше пушка.Сега яде за трима,инач3 в началото нямаше сили-20 гр ядеше за час.

# 746
  • София
  • Мнения: 69
Момичета, прави бяхте - днес разбрах, че беба е малко над 2 кг !
Само дето плацентата вече е 3-та степен в 34 гс Sad , по-зле май няма накъде (не знам дали има четвърта?) Другата седмица ще ходя пак на тонове и доплер, надявам се бебето да се храни добре и да избутам с тази плацента до 37 гс ... Макар че лекарката ми не прояви притеснения, но тя и при предходната ми злополучна бременност беше спокойна, тъй че не знам на кого да вярвам.

# 747
  • Мнения: 200
Нашата беба се роди 2200 Grinning 2-3 часа в ковиоз за затопляне,всичко друго беше пушка.Сега яде за трима,инач3 в началото нямаше сили-20 гр ядеше за час.
Браво 😊😊😊😊 да ти е жива и здрава!!Бързо ще започне на натдава.

# 748
  • София
  • Мнения: 11 785
Момичета, прави бяхте - днес разбрах, че беба е малко над 2 кг !
Само дето плацентата вече е 3-та степен в 34 гс Sad , по-зле май няма накъде (не знам дали има четвърта?) Другата седмица ще ходя пак на тонове и доплер, надявам се бебето да се храни добре и да избутам с тази плацента до 37 гс ... Макар че лекарката ми не прояви притеснения, но тя и при предходната ми злополучна бременност беше спокойна, тъй че не знам на кого да вярвам.


Щом храни беба и няма калциране няма страшно!

# 749
  • Мнения: 199
Момичета наред ли е всичко, какво е това затишие?

Общи условия

Активация на акаунт