На море в Турция - тема 39

  • 129 769
  • 747
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 618
Аз пак се включвам с питане. Исках да почиваме в Бодрум, но се оказва се, че места за полет на 19.09 има само за Анталия. Харесахме хотел, от вчера до днес няма свободни стаи. Направо се отчаях. ММ категорично отказва да пътува с автобус. Сега съм се спрях на Grand Mir' Amor Hotel или Astoria Hotel. Имам бюджет и горе долу това можем да си позволим . Моля ви помагай те. Какво да изберем?

Здравейте rozibozi. Положението с чартърите към днешна дата е трудно  и ще става по-трудно да се намерят места,с всеки ден се запълват местата в самолетите на различните фирми било то Егейска Турция,било Анталия. Препоръчвам Ви да НЕ избирате Astoria.Миналия май бях там и не ме впечатли с нищо. Мисля,че по-добър вариант за Вас ще е първия посочен хотел -Grand Mir,Amor. newsm78
Благодаря! Ще се опитам утре да резервирам. Дано да имам късмет, че както е тръгнало май ще чета само темата.

# 121
  • Мнения: 262
"на нас ни приспаднаха 70 лв. на човек преди една година, пътувахме с Оринет но до Кушадасъ, може би около 80 лв. да е до Мармарис "
Нормално до Мармарис се приспада по 90 лв.на човек.
Rozibozi-успех!  thumbsup

# 122
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Здравейте! В неделя се завърнахме от Кушадасъ, бяхме в хотел Атлантик Холидей Клуб и изкарахме отлична почивка. Страхотни градини, разнообразна храна, млад и усмихнат персонал. Аниматорите бяха супер. Стаите се почистват всеки ден. Ресторанта и баровете чисти. Плажа е супер, пясъка чист. Бяха ни поръчали да донесем малко мидички, ноо не можахме да намерим на плажа Simple Smile . Аквапарка е страхотен. Пътувахме с Емералд, пътя не го усетихме и на отиване и на връщане.
Здравей! Може ли да разкажеш малко по-подробно за аквапарка и цялата нова част от хотела? Аквапарка само за гости на хотела ли е или и за външни хора? Търсих снимки, но реални почти няма, а ми е много любопитно.

miss july поздравления за резервацията   bouquet

# 123
  • Козлодуй
  • Мнения: 42
Здравейте! В неделя се завърнахме от Кушадасъ, бяхме в хотел Атлантик Холидей Клуб и изкарахме отлична почивка. Страхотни градини, разнообразна храна, млад и усмихнат персонал. Аниматорите бяха супер. Стаите се почистват всеки ден. Ресторанта и баровете чисти. Плажа е супер, пясъка чист. Бяха ни поръчали да донесем малко мидички, ноо не можахме да намерим на плажа Simple Smile . Аквапарка е страхотен. Пътувахме с Емералд, пътя не го усетихме и на отиване и на връщане.
Здравей! Може ли да разкажеш малко по-подробно за аквапарка и цялата нова част от хотела? Аквапарка само за гости на хотела ли е или и за външни хора? Търсих снимки, но реални почти няма, а ми е много любопитно.

miss july поздравления за резервацията   bouquet

Аквапарка е голям с различни атракциони за различни възрасти. Мисля, че басейните са около 6, като почти във всеки басейн има пързалки. За гостите на хотела е безплатен, но могат да влизат и външни хора срещу заплащане. Не знам кое е новата част от хотела, понеже за първа година отидохме, но ни казаха, че от тази година интернет има и в стаите на хотела, освен в лоби бара и рецепцията. Явно детския клуб е нов, защото се намира в аквапарка. Ще пусна някоя друга снимка на аквапарка.

http://bib4o05.snimka.bg/travel/atlantique-holiday-club.876181

Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 11:07 от bib4o_05

# 124
  • Мнения: 4 145
Аквапарка изглежда страхотно
Стаите реновирани ли са също-имате ли някакви снимки

# 125
  • Козлодуй
  • Мнения: 42
Аквапарка изглежда страхотно
Стаите реновирани ли са също-имате ли някакви снимки


Не, не са реновирани, но пък в стаите се прибирахме само да се преоблечем и да спим. За мен беше важно да е чисто и да има климатик, както беше. Не сме ги снимали.

# 126
  • Мнения: 4 500
miss july,сподели за къде и кога ще пътувате? Sunglasses
В Тюрбана в Мармарис първата седмица на октомври.
Ееееееееее, радвам се за теб  Simple Smile Simple Smile

Никой ли все още не е почивал в Ефталия Марин  newsm78 Нито 1 коментар не видях от това лято  Confused

# 127
  • Мнения: 262
miss july,сподели за къде и кога ще пътувате? Sunglasses
В Тюрбана в Мармарис първата седмица на октомври.
Ееееееееее, радвам се за теб  Simple Smile Simple Smile

Никой ли все още не е почивал в Ефталия Марин  newsm78 Нито 1 коментар не видях от това лято  Confused
Тук няма ,но във ФБ има доста добри отзиви. Peace

# 128
  • Мнения: 3 945
В коя група точно във фейсбук има отзиви за Ефталия Марин?!

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ееееееееее, радвам се за теб  Simple Smile Simple Smile
Пък да знаеш аз как се радвам. Точно в рамките на една минута реших да резервирам.

# 130
  • Мнения: 1 031
miss july
Някак си бях сигурна за този Тюрбан!!  От миналата година му се каниш. Хубава почивка!

И при нас две седмици още..... Не остана!!!!!

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
miss july
Някак си бях сигурна за този Тюрбан!!  От миналата година му се каниш. Хубава почивка!

И при нас две седмици още..... Не остана!!!!!
Да, канех му се. Даже още предното лято, но Мармарис Палас повече ме устройваше като цена, а и много ми хареса по снимките и отзивите. Казват, че Тюрбана бил класи над Паласа. Нямам търпение да се уверя сама  Simple Smile. Иначе като планирах почивката миналото лято си мислех на следващата година /т.е тази/ да сме във Фетие, но толкова ми хареса Мармарис, а и не успяхме да видим всичко, което искахме и тази година пак заложихме на него.
Вие къде ще сте?

# 132
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Говорете ми, говорете ми.... за Тюрбана Wink. 15  дни ми останаха до тръгването Peace

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Говорете ми, говорете ми.... за Тюрбана Wink. 15  дни ми останаха до тръгването Peace
Ами радвай се. На мен ми остава месец и половина и вече издивявам.
И като се върнеш искам едно пространно мнение за хотела.

# 134
  • Мнения: 1 031

Long Beach Resort & SPA Алания- за първи път в този регион след Мармарис, Бодрум и Кушадасъ / Йоздере, надявам се всичко да е ок, макар че единственото което ме притеснява е пътя

Само да ти кажа, че наши приятели след няколко години в Мармарис, сменяйки ту Мармарис Палас, ту Тюрбан, изневериха с CLUB & HOTEL LETOONIA, FETHIYE и тази година ще го повтарят.

Общи условия

Активация на акаунт