На море в Турция - тема 39

  • 129 713
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 3 946
Всеки влак си има пътник Simple Smile
Едни обичат да се хранят и развличат с още 1 000 , 2 000 , 3 000 души наоколо , други искат да са в пансион с 2-3 апартамента или в хотелченце с 10 стаи и всяка вечер да решават в кой от десетината ресторанта наоколо да седнат.

# 151
  • Мнения: 1 825
Здравейте, извинявам се ако е обсъждано, но нямах време да чета много назад. Някой има ли мнение за хотел Euphoria Palm Beach в Анталия?

# 152
  • Мнения: 262
Здравейте, извинявам се ако е обсъждано, но нямах време да чета много назад. Някой има ли мнение за хотел Euphoria Palm Beach в Анталия?

Писал съм и в предната тема за него. Много добър хотел,тип вилно селище. огромна територия от 183 дка.,разкошна градина много подържана до най-дребния детайл, 5 басейна ,голям и широк плаж,смесица от пясък и дребен чакъл. Добра храна и силна анимация.Всяка вечер шоу и тематична вечер. 5 алакарта,едно посещение безплатно за престоя. Малко пързалки за такъв хотел-3 броя.Статите реновирани през 2012г.Хотел предразполагащ към почивка затворен тип-да не напускаш територията. Като цяло-препоръчвам . thumbsup

# 153
  • София
  • Мнения: 7 242
elia_gg, благодаря много за разказа. Беше ми много интересно! Отдавна съм хвърлила око на Инеада. Много харесвам Турция, но не и затворените луксозни комплекси, така че ще се радвам, ако и други споделят за различни от масовите курорти места. Ако можеш да споделиш снимки, ще е страхотно. А какви са цените в "Южни морета". Как е пътя до там?

# 154
  • Мнения: 408
Здравейте, извинявам се ако е обсъждано, но нямах време да чета много назад. Някой има ли мнение за хотел Euphoria Palm Beach в Анталия?
Писал съм и в предната тема за него. Много добър хотел,тип вилно селище. огромна територия от 183 дка.,разкошна градина много подържана до най-дребния детайл, 5 басейна ,голям и широк плаж,смесица от пясък и дребен чакъл. Добра храна и силна анимация.Всяка вечер шоу и тематична вечер. 5 алакарта,едно посещение безплатно за престоя. Малко пързалки за такъв хотел-3 броя.Статите реновирани през 2012г.Хотел предразполагащ към почивка затворен тип-да не напускаш територията. Като цяло-препоръчвам . thumbsup
Според разбиранията на Петър - пълна скука.
Петре, ти да не живееш в Максуда? Каква е тази любов към примитивизма?

# 155
  • Мнения: 3 273
Отново атентат в Истанбул и то пред доста посещаван обект Долмабахче  ooooh!

# 156
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте, момичета  Peace
След месец заминаваме за Мармарис, ще ни е за пръв път и нямам търпение. Разрових се за допълнителните екскурзии, но тъй като темата е общо за всички курорти в Турция и намирането на информация е наистина трудно. Ще бъда много благодарна, ако някоя от Вас, посещавала Мармарис, разкаже по дума-две за екскурзиите, тъй като на повечето места е написано "Дилян - задължително", а това по никакъв начин не ме убеждава дали едно нещо си струва или не.
Като цяло сме млада компания и предпочитаме екскурзии, включващи повече адреналин - джип сафари, аквапарк, дайвинг, плуване с делфини. Не държим да гледаме крепости, издълбани скали и интересни сгради. Искам да науча повече за споменатите от мен , пък и ако имате какво друго да предложите. Както и цени за тях - четох, че не бива да бързаме да се записваме още в хотела, тъй като по улиците на града цените били по-добри, така ли е?
Попаднах и на този сайт - http://www.chicomarmaris.com/  - сигурен ли е, как точно става запазването през него, има ли смисъл да го използвам или направо на място.
Стана доста дълъг пост, но така ще е за първо ходене. Надявам се някой да се включи с отговор.  Praynig

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, момичета  Peace
След месец заминаваме за Мармарис, ще ни е за пръв път и нямам търпение. Разрових се за допълнителните екскурзии, но тъй като темата е общо за всички курорти в Турция и намирането на информация е наистина трудно. Ще бъда много благодарна, ако някоя от Вас, посещавала Мармарис, разкаже по дума-две за екскурзиите, тъй като на повечето места е написано "Дилян - задължително", а това по никакъв начин не ме убеждава дали едно нещо си струва или не.
Като цяло сме млада компания и предпочитаме екскурзии, включващи повече адреналин - джип сафари, аквапарк, дайвинг, плуване с делфини. Не държим да гледаме крепости, издълбани скали и интересни сгради. Искам да науча повече за споменатите от мен , пък и ако имате какво друго да предложите. Както и цени за тях - четох, че не бива да бързаме да се записваме още в хотела, тъй като по улиците на града цените били по-добри, така ли е?
Попаднах и на този сайт - http://www.chicomarmaris.com/  - сигурен ли е, как точно става запазването през него, има ли смисъл да го използвам или направо на място.
Стана доста дълъг пост, но така ще е за първо ходене. Надявам се някой да се включи с отговор.  Praynig
Виж на 1 страница от темата има подробно описание за екскурзиите в Мармарис

# 158
  • Мнения: 337
Здравейте!
Може ли, ако тук има хола ходели в тези хотели да изкажат мнение, защото не мога да си избера кой да резервираме за почивка?
Става Въпрос за: Sueno deluxe Belek,  Rixos Premium Belek, Regnum Carya Golf and Spa Belek  newsm78

# 159
  • Мнения: 2 668
Здравейте!
Може ли, ако тук има хола ходели в тези хотели да изкажат мнение, защото не мога да си избера кой да резервираме за почивка?
Става Въпрос за: Sueno deluxe Belek,  Rixos Premium Belek, Regnum Carya Golf and Spa Belek  newsm78
В който и хотел да идеш , няма да сгрешиш . Те са от типа ......................../ попитай qq50   bouquet - за повече инфо/

# 160
  • Мнения: 14
Здравейте на всички  от форума!Утре   пътуваме за Батихан Кушадасъ.Дано времето там е слънчево, защото цяло лято чакахме почивката, а сега с тези облаци и дъждове ...дано да се оправи времето!На всички чакащи своя ред за  почивка мнооооого слънце, топло море и весело изкарване! Да се върнем живи и здрави и пак да пишем! 

# 161
  • Мнения: 19
Здравейте, следваща седмица пътувам за първи път в Айвалък хотела е Бурук Берк/ дано не бъркам/ името на хотела  Mr. Green ако някой го познае и е ходил там ще съм благодарна да сподели мнение.  Simple Smile

# 162
  • Мнения: 3 941
Здравейте,
Подозирате ли защо хотел Ефталия Марин 5 е на еднаква цена с Ефталия Сплаш 4 за 9 октомври?
Първия е на брега на морето, по нов хотел, Ултра Ол инклузив  е и е 5 звезди. Втория е 4 звезди и е назад в нищото.

Знам че аквапарка се ползва от всички Ефталии, а заведенията там едни и същи   ли са за всички хотели ?!

# 163
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте, момичета  Peace
След месец заминаваме за Мармарис, ще ни е за пръв път и нямам търпение. Разрових се за допълнителните екскурзии, но тъй като темата е общо за всички курорти в Турция и намирането на информация е наистина трудно. Ще бъда много благодарна, ако някоя от Вас, посещавала Мармарис, разкаже по дума-две за екскурзиите, тъй като на повечето места е написано "Дилян - задължително", а това по никакъв начин не ме убеждава дали едно нещо си струва или не.
Като цяло сме млада компания и предпочитаме екскурзии, включващи повече адреналин - джип сафари, аквапарк, дайвинг, плуване с делфини. Не държим да гледаме крепости, издълбани скали и интересни сгради. Искам да науча повече за споменатите от мен , пък и ако имате какво друго да предложите. Както и цени за тях - четох, че не бива да бързаме да се записваме още в хотела, тъй като по улиците на града цените били по-добри, така ли е?
Попаднах и на този сайт - http://www.chicomarmaris.com/  - сигурен ли е, как точно става запазването през него, има ли смисъл да го използвам или направо на място.
Стана доста дълъг пост, но така ще е за първо ходене. Надявам се някой да се включи с отговор.  Praynig
Виж на 1 страница от темата има подробно описание за екскурзиите в Мармарис

Преди да си позволя да пиша си направих труда да разгледам първата страница, но там не попаднах на нищо, което ме интересува. Изброени са 5 места, които може да бъдат посетени и разказите са много добри, за което поздравявам тези, които са ги написали. Но, както съм написала по-горе, ме интересуват повече останалите екскурзии - делфини, гмуркане, рафтинг, джип сафари, впечатления от аквапарковете и т.н.
И още веднъж ще помоля за мнение за някои от тези изживявания.  #Crazy

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
fire_bow , може да потърсиш в youtube клипчета за рафтинг, гмуркане и джип сафари. Мъжът ми например много искаше да отидем на джип сафари, но тотално се отказа след като гледахме въпросните клипчета. Пълна тъпотия беше. Натоварили хора на някакви открити джипове, връчили им водни пистолети и хората се пръскат с вода докато пътуват  Grinning А въпросното пътуване е по някакви прашни пътеки в гората. Общо взето цялата работа е просто едно пътуване с джип  Confused Честно казано ако се качиш на джип и тръгнеш по нашите пътища това повече би отговаряло на "джип сафари"  Laughing
Виж гмуркането и рафтинга са друга бира, въпреки че и там има недостатъци. При гмуркането доста често се дава използвана екипировка /визирам шнорхела с мундщука/. Никой не ти гарантира, че ти дават чисто нов такъв ..... освен ако не разопаковат нов шнорхел пред теб. Рафтингът пък си е опасен, особено ако нивото на реките е паднало значително.
Изказвам лично мнение и не твърдя, че съм права. Всеки преценява за себе си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт