Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 6

  • 106 938
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 688
Я колко момичета сме били по едно и също време в болницата! Ама като си стоим по стаите дори и за хранене няма къде да се видим  Laughing 

Аз раждах при Богословова и 2-то си дете и отново съм очарована от нея и от персонала в болницата! Не съжалявам и за минута, че се доверих  Naughty  Естествено имам забележки, нооооо... си давам ясна сметка, че никъде няма идеално!   Grinning

julieta_sv - Богословова може да не присъства на изписването ти. Даже е по-вероятно да не е там. Аз си занесох нещата в кабинета й, когато отидох за сваляне на конците. Сега пратих Мм да занесе, защото тя излиза отпуска, а съм й страшно благодарна и не исках да го отлагам!

# 16
  • Мнения: 1 452
Я колко момичета сме били по едно и също време в болницата! Ама като си стоим по стаите дори и за хранене няма къде да се видим  Laughing 

Аз раждах при Богословова и 2-то си дете и отново съм очарована от нея и от персонала в болницата! Не съжалявам и за минута, че се доверих  Naughty  Естествено имам забележки, нооооо... си давам ясна сметка, че никъде няма идеално!   Grinning

julieta_sv - Богословова може да не присъства на изписването ти. Даже е по-вероятно да не е там. Аз си занесох нещата в кабинета й, когато отидох за сваляне на конците. Сега пратих Мм да занесе, защото тя излиза отпуска, а съм й страшно благодарна и не исках да го отлагам!
Хей, честито бебе и на теб! Да не би ти да роди предната сряда?
А в болницата занесохте ли нещо на изписването?

# 17
  • София
  • Мнения: 688
Не. Аз бях понеделник, а в сряда беше бейби бума - 5 бебета  Rolling Eyes  Персонала едва насмогваше, даже едни мацки са се засякли в родилна зала  Crazy 

Ти предценяваш дали и какво да носиш. Не си задължена и никой няма да ти каже нищо. Все пак всеки знае възможностите си. Ние занесохме цветя и почерпихме персонала, защото бях много доволна от отношението им към мен. Как пък една не беше нацупена, тросната, крива... дори и в 3 да ми се е налагало да звънна винаги са били мили и внимателни!

# 18
  • Мнения: 1 452
Ние занесохме цветя и почерпихме персонала, защото бях много доволна от отношението им към мен. Как пък една не беше нацупена, тросната, крива... дори и в 3 да ми се е налагало да звънна винаги са били мили и внимателни!
Това само говори, че и ти си хубав човек! Още веднъж честито и многоооо щастие в живота!

Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 21:00 от julieta_sv

# 19
  • Мнения: 1 452
Момичета, имали ли сте някога проблеми със записа на тонове? Като, че ли днес моето бебе спеше и диаграмата показа ниски показатели. После се посъбуди, но явно картинката не се промени много много. Ужасно съм притеснена, лекарката е в отпуск и ме е страх дали всичко е наред.

# 20
  • Мнения: 2 485
Не ти ли каза към кой лекар да се обърнеш при нужда и ако имаш въпроси? Къде беше на тонове, там казаха ли ти нещо?

# 21
  • Мнения: 1 452
Не ти ли каза към кой лекар да се обърнеш при нужда и ако имаш въпроси? Къде беше на тонове, там казаха ли ти нещо?
Казаха ми, но там ме погледнаха за 2 секунди. Мисля си, че като не съм техен пациент и не ми обърнаха много внимание.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 035
Обади ли се на лекарката, нищо че е отпуска?

# 23
  • Мнения: 1 452
Обади ли се на лекарката, нищо че е отпуска?
Не, тя даде телефона на друг лекар, към който да се обърна докато я няма (същият, който ме погледна за 2 сек). При вас случвало ли се е да са по-ниски тоновете?

# 24
  • Мнения: 2 485
Колко ниски бяха тоновете? Ако усещаш движенията на бебето както преди, мисля, че всичко е наред.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 035
Обади ли се на лекарката, нищо че е отпуска?
Не, тя даде телефона на друг лекар, към който да се обърна докато я няма (същият, който ме погледна за 2 сек). При вас случвало ли се е да са по-ниски тоновете?
Какво казакато те погледна, усещаш ли бебето? Ако си много притеснена, най-добре иди във Вита, кажи на регистратурата и обяснио, че искаш да си платиш нов запис на тоновете и консултация с наличен гинеколог.

# 26
  • Мнения: 1 452
Колко ниски бяха тоновете? Ако усещаш движенията на бебето както преди, мисля, че всичко е наред.
Сега, доколкото мога да разчета почти изцяло е на линията на 140, графиката няма много движение нагоре надолу. Утре пак съм на тонове.

# 27
  • Мнения: 42
 Здравей. Според мен щом са видели тоновете и не са казали нищо-всичко е наред. Аз така веднъж изпаднах в паника - прекъсваха и бяха по-ниски от предишните, но като ги видя докторката каза,че всичко е супер. Между другото на мен всеки път ми ги гледаха за не повече от 2 секунди. Стискам палци. Не се притеснявай излишно.

# 28
  • София
  • Мнения: 688
Колко ниски бяха тоновете? Ако усещаш движенията на бебето както преди, мисля, че всичко е наред.
Сега, доколкото мога да разчета почти изцяло е на линията на 140, графиката няма много движение нагоре надолу. Утре пак съм на тонове.

140 е нормално да са. Може бебето да е спало и затова да няма много движение. Доколкото помня под 110 и над 190 е обезпокоително, но пак лекар си казва тежката дума! Не се притеснявай и утре отиди да си направиш нови тонове във Вита за твое успокоение.  Peace 

# 29
  • Мнения: 1 452
[quote author=julieta
140 е нормално да са. Може бебето да е спало и затова да няма много движение. Доколкото помня под 110 и над 190 е обезпокоително, но пак лекар си казва тежката дума! Не се притеснявай и утре отиди да си направиш нови тонове във Вита за твое успокоение.  Peace  
Благодаря, дано да заспя, а утре съм на нови тонове. Стискайте палци - преди да забременея не съм предполагала колко много се привързва майката към детето си още преди да се е появило на бял свят!

Общи условия

Активация на акаунт