За пъпчето

  • 976
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Нашето пъпче го хвърлихме на стадион 'Васил Левски"-татето ни е тренъор,а малкият-футболист ще ства няма начин

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
още не сме го хвърлили...но май и ние ще го пратим отвъд океана...

# 17
  • София
  • Мнения: 39 761
Дълго време беше у нас, след това бъдещия (вече настоящ) кръстник на Дияна го занесе в Мюнхен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 41
пазим го - да си го хвърли той където иска!  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 910
A ако го изхвърлите в боклука ще стане боклуджия или ще е в бизнеса с боклуци ли?...или пък ще се получи вариация  на поговорка една: роден съм с късмет, за това пъпа ми е хвърлен на смет.  Laughing  Wink

# 20
  • Мнения: 1 059
все още си го пазими засега не мислим да го хвърляме. Дори в къще за базикаме че ще стане или златар или техничар защото пъпчето стой в котията ми за бижута а пък тя стой или до компа или до телевизора Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 897
Аз мислех да го дам на майка ми, която живее във Франция, но тати не иска принцесата му да ходи при французите. Joy И поради тази причина си го прибра в джоба на якето и си го носи с него, та докато го изгуби... newsm78

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Малко след раждането ми подариха една много сладка кутия, в която съм сложила пъпчето /завито в хартия/, гривничките от родилния дом, първите чорапки и други дребни неща за спомен. Не сме говорили с мъжът ми, но май няма да го хвърляме скоро.

# 23
  • Мнения: 345
Ами и ние пазим пъпчето на бебка,не сме измислила каде да го хвърлим  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 760
Още не сме го хвърлили. Мислим да е в университета /СУ/.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 826

Мами, доста мъчно ми стана, право си казвам. То вярно, че цялата работа с пъпчетата е в категория "бабини девитини", ама що тъй далеч ги "хвърляте" пъпчетата? Чак зад океана...
То вярно, че съм го оставила на място, дето искам да е щерката, ама това място е едно село в Балкана, дето и въздуха е чист, и кравите дават истинско мляко, и е тихо, и е красиво...
Естествено, това, което пиша, не бива да се възприема, като намеса в личните ви решения. Просто споделяне...  newsm12
Все едно себе си четях. И на мен ми е свидно да го хвърля толкова далеч. Дано един ден децата ни успеят да бъдат щастливи тук. Praynig
Ние живеем в Германия,но пъпчето ще го хвърлим в България.Все още не сме решили къде,но ще е в нашата родина и неговата татковина  Grinning .

# 26
  • София
  • Мнения: 6 967
 Ние мислим да го хвърлим в някоя банка Mr. Green
 Не искаме да бъде хвърлен в чужбина защото не искаме детето да избяга от нас. Cry

# 27
  • Мнения: 607
Все още го пазя.Не съм решила къде да го хвърля.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз го дадох на баща ми да го хвърли в чужбина на някоя писта на Формула 1, но пък той си  реши да си го носи за талисман. И така си и остана, аз нямам нищо против, след като смята, че това ще му носи късмет!  Simple Smile

# 29
NASHETO BEB4E SE RODI NA 11.11.2005,NO PUP4ETO MU PADNA  4AK NA 27.11.05.SLOGILA SUM  GO V EDNA KUTIIKA I OSHTE NE SME MISLILI SERIOZNO KUDE DA GO XVURLIM.

Общи условия

Активация на акаунт