София, жк Младост - тема 25

  • 77 792
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • София
  • Мнения: 12 298
Кашкавал и сирене взимам само от мандра Лесидрен в Младост 1а.
Къде точно в Мл 1а се намира тази мандра? Не успях в нета да открия информация.

# 662
  • Мнения: 338
Здравейте, мами Simple Smile

Искам да попитам дали някоя от вас има някаква информация за Д-р. Зорка Цокова или Д-р. Петър Ходяков - общопрактикуващи лекари и педиатри в Медицински център Младост Мед 1? Ще съм ви много благодарна, защото е време за смяна на личния, а съм бременна в 5ти месец и търся и добър педиатър за бебчо.Simple Smile

Много благодаря предварително!   Hug

# 663
  • Мнения: X
Кашкавал и сирене взимам само от мандра Лесидрен в Младост 1а.
Къде точно в Мл 1а се намира тази мандра? Не успях в нета да открия информация.

Младост 1а, бл. 503, точно срещу пътеките и рибния магазин. Магазинът не е официален на мандра Лесидрен, просто там се продават всякакви екологични млечни продукти на различни мандри: Алфатар, Глава, Лесидрен и др.

# 664
  • София
  • Мнения: 17 403
Леле, къде има рибен магазин?? Откога търся!

# 665
  • Мнения: X
Хаха, ами на пътеките в Младост 1А, срещу блок 503... Joy

Рибният магазин е точно на края на пътеките, като тръгнеш от спирката на автобусите (43 бл.) от към Младост 1а. Върви се по най-дясната пътека, ако се застане с гръб към Малинов и лице към 1а. Последният магазин вдясно, точно преди да се влезе в 1а.

Но е скъп, аз лично предпочитам рибния щанд на Пикадили.

Не знам дали е ясно обяснено.... newsm78
Аз си го разбирам, но....

# 666
  • София
  • Мнения: 12 298
Благодаря, ориентирах се.

# 667
  • Мнения: 172
В този рибен има ли богат избор на риба, може ли малко пояснения. И аз отдавна търся рибен

# 668
  • Мнения: 10 547
Здравейте, мами Simple Smile

Искам да попитам дали някоя от вас има някаква информация за Д-р. Зорка Цокова или Д-р. Петър Ходяков - общопрактикуващи лекари и педиатри в Медицински център Младост Мед 1? Ще съм ви много благодарна, защото е време за смяна на личния, а съм бременна в 5ти месец и търся и добър педиатър за бебчо.Simple Smile

Много благодаря предварително!   Hug

От мен имаш много положително мнение за Ходяков.

# 669
  • Мнения: X
Да, има избор, поне според мен.
Има всички стандартни видове риба - сьомга, пъстърва, ципура, скумрия и др.
Морски дарове също има, продават и маслини, салати, пушени риби. Има охладена, а не само дълбоко замразена риба.
Екзотични и по-скъпи риби от рода на калкан, толстолоб и други такива по-редки не съм виждала, но не претендирам за точност. Сега за Никулден вадят живи шарани и продават отпред на едни щандове. Но шарани ще има навсякъде, така или иначе.
Отидете и разгледайте сами, аз лично рядко пазарувам от там и вземам най-вече от топлата им скара, която се продава в съседство.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 16:14 от Анонимен

# 670
  • София
  • Мнения: 17 403
Е-хеее и как може да съм изтървала Simple Smile Много благодаря, идеално се ориентирах! Даже може да мина след работа да взема нещо, хиляди благодарности!  Hug

# 671
  • Мнения: 874
Рибен магазин има и до метрото на Младост 1 - преди време му бях редовен посетител Simple Smile Точно до спирката на автобусите, до Аладин (дюнерите)  Wink

# 672
  • Мнения: 10 547
Но има два вида риба буквално.

# 673
  • Мнения: 874
отдавна не съм ходила, възможно е вече да е по-зле положението (асортимента) ...

# 674
  • Мнения: 10 547
В събота имаше- сьомга, скумрия, бял амур и два лаврака.

Общи условия

Активация на акаунт