Будят ли се нощем вашите бебоци?

  • 3 479
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Спим от 21 до 6,30. Спря да се събужда след 2-я мес. когато си спрях кърмата и минах на АМ. Сега ще навърши 6 мес.
Което не значи, че баткото не се събужда по 3 пъти на нощ. Не за да яде или пие, а да ме търси и да го взема при нас на спалнята. Tired

# 16
  • Мнения: 1 107
На 9 месеца и половина е и се буди, когато му скимне  Simple Smile
Понякога спи като пън от 20.00 до 7.00, друг път се буди по 3 пъти на нощ.
Давам му една цомба и заспива  Hug

# 17
  • Мнения: 1 559
Даам, дребчо се буди да папа - всяка вечер различен брой пъти Wink Напоследък заспива към 20:30-21 и се буди към 2-2:30 и после или се буди през час до към 6 или направо към 5-6. Ама си се кърмим в просъница и няма проблем Grinning

# 18
  • Мнения: 1 427
Започна да се буди на 4 месеца.........та досега!Кърмим се.И като се събуди и предлагам гърда.

# 19
  • Мнения: 344
В края на първия месец отказа нощното хранене. От три месеца и половина започна да спи по цяла нощ без да се буди и за вода. Така е и до днес Hug.

# 20
  • Мнения: 599
О, и още как! Като стана на 2 месеца, под влияние на приятелки реших да махна нощното хранене и я наливах с вода  Confused ютака за няколко дни спре да се буди и спеше от 9 до 6, и така до 3 месеца. От тогава продължава дс е буди все повече и повече, не я хранех, а само я люлеех, но от няколко дни и тов не помага, дака че се върнахме обратно към нощното хранене... Единственото ми успокоение е, че все ще порастне и ще спи цяла нощ, както и аз  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 171
Аз отговорих с "да, за да се храним", но известно време не го правеше. Сега пак започна, но си мисля, че е понеже го мъчат зъбки. Алекс определено не е гладен, а се успокоява на гърдата ми. Може би има значение и факта, че не иска изобщо залъгалки.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ако кърменето в 5-5.30 се брои за нощно - да, буди се веднъж, за да яде Simple Smile
От доста отдавна е така, иначе като е болен или нещо го мъчи, се буди и по-често. Обикновено му давам да суче, когато се размрънка.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 120
на кърма сме, буди се м/ду 1 и 4 пъти нощем...давам му да суче и той в повечето случай си заспива почти веднага, свен ако не го боли стомахче....

# 24
  • Мнения: 2 271
Ние сме от спящите!пу-пу!!!

# 25
  • Мнения: 46 518
След като стана на 1 г. вече не се буди. Но нямаше начин, защото си лягаше в 18 ч. и спеше сутрин до 6 ч., будеше се в 24 ч. за мляко  Simple Smile
Сега е на 1г. и 7м.

# 26
  • Мнения: 41
напоследък се буди нощем - сигурно е заради зъбките. иначе не мога да се оплача - последните месеци и ние с татко му се наспиваме!

# 27
  • Мнения: 1 101
Буди се мнооого пъти. Според мен не е от глад, но за да заспи веднага му давам да суче, защото само това го приспива преди да се е разсънил. Както се разбира - кърмим се...

# 28
  • Мнения: 3 447
Отговорих с "Буди се за храна", защото го приспивам с цица, но това не е точният отговор, защото понякога смуква 2-3 пъти и пак заспива, т.е. и отговора за залъгването важи. Заспива към 20 ч. и се буди към 6, като за този период се буди 3-4 пъти (е, понякога и по 10-на).
На кърма е, на 11 месеца.

# 29
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Ако "нощем" означава от момента когато си ляга вечер (при нас около 19:15) до момента, в който става сутрин (обикновено между 7:30 - 8:00) - да, буди се. Обикновено 2 пъти: между 23:00 - 00:00 и 5:00 - 6:00. Тогава го кърмя. Имало е периоди и дни, в които се е будил допълнително. В зависимост от ситуацията реагирам по различен начин: някой път само галене по главичката и тихо 'шшшш'  върши идеална работа, друг път давам цица.
Отговотих с "Да, буди се за ядене", макар да не е това точната формулировка.
Почти на 7 месеца и половина е.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 12:50 от Червената Кралица

Общи условия

Активация на акаунт