Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 4 Страх от любовта

  • 26 818
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 606
9 епизод





# 691
  • Мнения: 16 938
Назлъ така и така е насъбрала на Саваш ами да си го изкара и на братовчеда и всичко ще е ток и жица. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 3 606
Назлъ така и така е насъбрала на Саваш ами да си го изкара и на братовчеда и всичко ще е ток и жица. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е имах си аз да е толкова откачена и с мъже да се държи така Peace Peace Peace Peace
Али си намери майстора,Селин каза всичко,което и тежи,заболя го от думите й Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 693
  • Мнения: 16 938
Ами тогава Саваш да се разправя с него.
Али като не искаше да оризилят Селин трябваше до като беше време да я махне от партито.

# 694
  • Мнения: 3 606
Ами тогава Саваш да се разправя с него.
Али като не искаше да оризилят Селин трябваше до като беше време да я махне от партито.
Саваш може да  помогне на Назлъ,като извинение с таз кифла Тууче hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 695
  • Мнения: 16 938
Чудесна идея

# 696
  • София
  • Мнения: 5 334
Ами тогава Саваш да се разправя с него.
Али като не искаше да оризилят Селин трябваше до като беше време да я махне от партито.
Саваш може да  помогне на Назлъ,като извинение с таз кифла Тууче hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Той нали веднъж казва "не съм влюбен в теб", после "много ми е жал, че не ти си писала писмото". Сега следва пак да доказва, че не я обича. После, евентуално, да удави Тууче. hahaha hahaha
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 697
  • Мнения: 16 938
Предлагам Саваш да укроти Назлъ че покрай Тулче и Диидем ще си изпати не че имам против напротив с удоволствие ще гледам как и двете ги дави в тяхният басейн.

# 698
  • Мнения: 3 606
Предлагам Саваш да укроти Назлъ че покрай Тулче и Диидем ще си изпати не че имам против напротив с удоволствие ще гледам как и двете ги дави в тяхният басейн.
Всички под ножа,какво ги мислите,като правят лошо на хората им е много добре нали? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Саваш и той толкова ме дразни,аз казвам Назлъ да поизлиза малко с Мерт,да го видим тогава Саваш бей как ще ревнува hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha до тогава не очаквам да се осъзнае дивака Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 3 917
Новият епизод ще бъде  чак на 31  август( понеделник) Simple Smile Сериалът ни ще се  излъчва в понеделник, вече

# 700
# 701
# 702
  • София
  • Мнения: 9 300
Оффффф Селин! Офффф!

# 703
  • Мнения: 16 938
оФ Селин да се надяваме че сега поне след опита за самоубиството ще имат някакъв напредък.

# 704
  • София
  • Мнения: 5 334
Каква е тая драма, беее... Чак ще се самоубива за такава простотия... ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт