Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 4 Страх от любовта

  • 26 820
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 820
http://vbox7.com/play:5b413595a2 фрагмана с бг субс  Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 9 300
Епизода може би ще се излъчи в четвъртък защото феновете са полудели  hahaha hahaha hahaha и после най-вероятно още един в понеделник  hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 3 606
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug
Сериала ни ще е с нов ден на излъчване,понеделник кои сериали даваха?
Някога искало ли ви се е един фрагман да няма край,тази една минута от фрага я гледах над 10 пъти.
Аферим на Назлъ,ама Саваш де се мъкни пак след нея hahaha hahaha hahaha hahaha
Да реши какво иска вече Peace Peace Peace Peace
Рана какво ли кара Х да каже на Г?
Мисля си,че няма да се самоубива Селин,това е постановка като в 9 епизод на ГБ. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не за друго,а за да го заболи Алиш Peace Peace Peace Peace Peace
Селин е направо коварна Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 708
  • София
  • Мнения: 5 334
Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms

# 709
  • Мнения: 3 606
Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms
Рано и е на нея,сега трябва да се прави на сърдита на Алиш Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 710
  • Мнения: 11 820
Парчетата били в понеделник  Peace

# 711
  • Мнения: 3 606
Много ще ни е трудно в понеделник #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Защо тогава решиха да го пуснат бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • София
  • Мнения: 9 300
Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms
Селинката и Саваш са един дол дренки. И двамата, ще умрат, ама по гръб няма да паднат. Влюбени са, ама няма да си признаят, ще каже човек, че са зверове Назлъ и Али.

# 713
  • София
  • Мнения: 5 334
Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms
Рано и е на нея,сега трябва да се прави на сърдита на Алиш Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
#Cussing out #Cussing out #Cussing out
Впрочем, това означава, че следващият епизод ще е чааак на 31ви, така ли? Rolling Eyes

Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms
Селинката и Саваш са един дол дренки. И двамата, ще умрат, ама по гръб няма да паднат. Влюбени са, ама няма да си признаят, ще каже човек, че са зверове Назлъ и Али.
Абсолютно! Поне Селин не говори едно и след две минути друго. Crossing Arms Не те обичам-защо не си писала ти писмото... Ама не те обичам, де. Crossing Arms

# 714
  • София
  • Мнения: 9 300
Стига с тая драма за деня бе, диашйте! Ако останем в четвърък след началото на Кьосм ден няма да се задържим, във вторни с/у съдбата и йенидените и отиваме в трета глуха. Другия обсъждан ден беше петък с/у карагюл ил ашка по-лесно ли щеше да е? Ще сме втори, не е болка за умиране.

# 715
  • Мнения: 3 606
Тя Селин какво има да го наранява Алиш - той си е достатъчно наранен и така. hahaha Да вземе да си признае и тя, че е влюбена, че да се успокоим всички... Crossing Arms
Селинката и Саваш са един дол дренки. И двамата, ще умрат, ама по гръб няма да паднат. Влюбени са, ама няма да си признаят, ще каже човек, че са зверове Назлъ и Али.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 16 938
На мен ми е странно как Селин ще се опита да се самоубие при това че може да плува ама сигурно ще го направи заради Алиш.
Не мога да си обясня Саваш какво се мъкне след Назлъ .

# 717
  • Мнения: 3 917
Стига с тая драма за деня бе, диашйте! Ако останем в четвърък след началото на Кьосм ден няма да се задържим, във вторни с/у съдбата и йенидените и отиваме в трета глуха. Другия обсъждан ден беше петък с/у карагюл ил ашка по-лесно ли щеше да е? Ще сме втори, не е болка за умиране.
Според мен Парчетата няма да стартират  с толкова висок рейтинг, колкото миналата година.Алтан ще  ни помогна,  цар е Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 9 300
Стига с тая драма за деня бе, диашйте! Ако останем в четвърък след началото на Кьосм ден няма да се задържим, във вторни с/у съдбата и йенидените и отиваме в трета глуха. Другия обсъждан ден беше петък с/у карагюл ил ашка по-лесно ли щеше да е? Ще сме втори, не е болка за умиране.
Според мен Парчетата няма да стартират  с толкова висок рейтинг, колкото миналата година.Алтан ще  ни помогна,  цар е Grinning
Е то Алтан, ако сценария е добър ква вина има? Не мисля, че няма да е добър рейтинга на парченцата защото им е много оплетен сценария, много държат в напрежение. Ще видим според мен ще им е отново много висок рейтина. А и втори да сме след тях с рейтинг над 4.5 ли сме ще се задържим.   

# 719
  • Мнения: 3 917
Стига с тая драма за деня бе, диашйте! Ако останем в четвърък след началото на Кьосм ден няма да се задържим, във вторни с/у съдбата и йенидените и отиваме в трета глуха. Другия обсъждан ден беше петък с/у карагюл ил ашка по-лесно ли щеше да е? Ще сме втори, не е болка за умиране.
Според мен Парчетата няма да стартират  с толкова висок рейтинг, колкото миналата година.Алтан ще  ни помогна,  цар е Grinning
Е то Алтан, ако сценария е добър ква вина има? Не мисля, че няма да е добър рейтинга на парченцата защото им е много оплетен сценария, много държат в напрежение. Ще видим според мен ще им е отново много висок рейтина. А и втори да сме след тях с рейтинг над 4.5 ли сме ще се задържим.   
Абе  ще видим,  малко  са сериалите с втори сезон и висок рейтинг  Simple Smile Миналата  година доста от сериалите ги финализираха.
Говорят, че първата СавНаз  Целувка ще е в 11 епизод

Общи условия

Активация на акаунт