Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 4 Страх от любовта

  • 26 819
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 300
Влади ще видим за Парченцата надявам се да се задържат на добро ниво, че даже и на трети сезон се надявам там.

Дали наистина ще има СавНаз целуква? Не ми се вярва, те казваха първо, че ще е в 9ти, после в 10ти, сега в 11ти. Надявам се Али в 11ти епизод да намести чарковете на Селин след като я спаси, лудо ли е това момиче, не мога да разбера. Но се чудя дали ще се самоубива заради клипчето или заради това, че се почувства предадена и наранена от Али? Тя му разказа най-големите мъки, за баща си, после целувката, после и клипчето в което си мисли, че е замесен. Направо даже заради него го прави, защото се влюби, а не знае какво чувства той и дали чувства нещо и т.н.

# 721
  • Мнения: 3 917
https://instagram.com/p/6rlOXJLolK/
Коментират  това клипче....

# 722
  • София
  • Мнения: 9 300
https://scontent-ams3-1.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-1 … 0_316062784_n.mp4 - И едно много хубаво видео АлСелско, Али свири, а нашата говори за самоубийство

Да не се повтори това дето направи Зейно на Кирето?

# 723
  • Мнения: 16 938
Едно не мога да разбера.
Разбирам че на Селин е обидена,засегната ама да стига до опит за самоубиство или ако иска да нарани Али това не е начин а и той нямаше ни най малка идея онея двете какво са намислили.
Да не си помислили че го оправдавам никак но не разбирам Селин.
А пък Саваш хич.

# 724
  • Мнения: 2 804
Къзлар, не се чудете-в понеделник ще разберем кое как е и защо. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 9 300
Къзлар, не се чудете-в понеделник ще разберем кое как е и защо. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Бабче чак другия понеделник ще разберем на 31.08

# 726
  • Мнения: 11 820
Имаме ли нова тема  newsm78

# 727
  • Мнения: 2 804
Къзлар, не се чудете-в понеделник ще разберем кое как е и защо. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Бабче чак другия понеделник ще разберем на 31.08

  Да де-четвъртък ще го прескочим.Те нали ги снимат всеки епизод за седмицата и явно нямат готов,за да го излъчат този понеделник.

# 728
  • София
  • Мнения: 9 300
Правя темичка сега.

Дайте ми идея за заглавие

# 729
  • София
  • Мнения: 5 334
Правя темичка сега.

Дайте ми идея за заглавие
Може "Защото съм влюбен в теб", ама е мааалко дълго... ooooh!

# 730
  • Мнения: 16 938
Имам предложение "Влюбен в теб"

# 731
  • Мнения: 11 820
Любовта е във въздуха  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 16 938
"Осъзната или не любовта я има"

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт