Най-добрата мама е моята

  • 1 383
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Много изразителна снимка smile3501..дето викат старите баби..пу..да ти е живо и здраво детенце!
  Аз бих я пратила за някой конкурс! smile3525

# 16
  • Мнения: 345
снимката е супер,а за малчугана направо ми взе думичките
amei,малкия има невероятни очи  Hug  Heart Eyes

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zащо е само една снимката на Бонбонина? Sad

# 18
# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ейййй, как си говорят zад гърба ми Hug Heart Eyes, а аz чак сега се включвам да виидя какво става.... Embarassed
Джеми, благодаря от цялото си сърце   bouquet  bouquet  bouquet
Госпожо Дирокова, до кога ще да ви чакаме ? да не вzемем вярно ние да дойдем , че ще се чудиш какво ти е дошло до главата  Joy Joy Joy

Ни моШ ма уплаШи smile3533 А ние Ша додем ама оЩе ни знам га... newsm78
Я да вземеШ да пратиШ снимката на Шоколадко на някой конкурс да оберете наградите и да ги тръШнете у земята другите дребосъци  Hug Heart Eyes Пу Пу...

# 20
  • Мнения: 1 909
clara, пожелавам ти и на теб скоро едно прекрасно и zдраво бебе6ор4е  Simple Smile
имай предвид, че където мина, повличам крак, та дано и при теб окаже влияние  Hug Heart Eyes

doritt, моят апарат е дигитален, повечето дигитални имат опцията да снимат в режим ч/б, сепия и т.н.
Аz лично снимам цветно, понеже цветът лесно се zамества с друг или тотално се отнема, таzи снимка е обработена,
оригиналът иzглежда ето така.

амейката, темата е zа теб, не zа Сара zатова дадох линк към една снимка.

Авичка, много те обичам и съм голяма късметлийка, че те поzнавам, че сме приятелки

...абе хора, вместо само да я хваля, нека кажа какво направи тая жена:

седим си в един ресторант, в който има детски кът. хлапенцата се раzхождат на 4 крака, ядат картофи от пода, с една думa : КЕФ!
Мойта щерка си има в тоя детски кът една кукла, която си лигави, но последният път куклата беше много мръсна, zатова аz просто я прибрах настрани.
Беz да усетя, амейката вzела куклата, иzчистила я е с мокрите кърпички, преднаzначени zа Алекс, zа да може моето момиченце да си играе (е тука вече ми се насълzяват очите)  Hug Heart Eyes

...а какъв подарък в иzработила zа рождения ден на Сара - в 3 рамки е сложила снимки на Попарата (галено на Сара  Joy), боядисала ги е, украсила ги е с пеперудки... толкова труд и любов е вложила! (тук пак цивря...)

е как да не я обича човек?  newsm51  love001

За вас може теzи жестове да не са кой zнае какво, но zа мен Амейката е най-чистият и най-добрият човек, когото имам честта да поzнавам  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 909

Да им пратя ли снимка на Алекс?  Simple Smile

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ми пращай Hug Heart Eyes
и не ме срамувай повече, моляяя Embarassed Embarassed Embarassed...ти щеше да направиш същото....

# 23
  • Мнения: 1 909
ми пращай Hug Heart Eyes
и не ме срамувай повече, моляяя Embarassed Embarassed Embarassed...ти щеше да направиш същото....
Пратих, после да черпиш една черногорска  Party

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Joy Joy Joy две ще да те чЕРПЯ....няма грижи.... Grinning

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
страхотни бебковци Grinning

амейката и аз съм я усетила, че е страхотен човек Heart Eyes  bouquet блазе ти, че я познаваш Party

а оригинала на снимката на попарата не ми се отваря Mr. Green
що попарата, бееее? Joy Joy

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
от Сара....римува се с попара Rolling Eyes...на мен Бонбонина по ми харесва, аz така си я кръстих още като я видях.....сега да я посрамувам малко и Джеми....след всичко, което написа zа мен  Blush, само искам само да споделя тя какво направи....вчера даде одеялото на Сара на Александър ( zащото майка му е голяма бяла птица и го беше облякла като zа посред лято ), а тя zави дъщеря си с жилетка да спи....повече думи са иzлишни.... Hug Heart Eyes

# 27
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Пу пу, много сладки хлапенца, само за гушкане са!
А като ви чета какво пишете една за друга  Hug

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хихихи Winkпомислих си, че много обича попара детето  Laughing

аз пък си имам една гатанка за моята дребна Mr. Green Blush
хем лайно, хем го обичаме. що е то?
и тук с маги отговаряме в един глас: моникаааа!


а тъй, да се гледате и да сте си винаги приятелчета Heart Eyes  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 909
страхотни бебковци Grinning

амейката и аз съм я усетила, че е страхотен човек Heart Eyes  bouquet блазе ти, че я познаваш Party

а оригинала на снимката на попарата не ми се отваря Mr. Green
що попарата, бееее? Joy Joy

Скарлет не zнам zа6то не се отваря... представи си я цветна  Joy

ето тук се вижда
http://www.photo.net/photodb/member-photos?include=all&user_id=2088944

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 21:27 от geminarius

Общи условия

Активация на акаунт